Sevgiliyi test etmek?

Birisiyle sevgiliyken onu test etmememiz mi gerekir? İlişkide güven olması gerekir ama bende her sefer yapcak değilim bi defa msne eklerim bir iki sohbet arasında sorular sorarım sevgilin var mı vs diye doğru cevabı alırsamda yapmam bi daha. Ama yapmaya korkuyorum. Şahsen daha önce hoşlandığım 3 erkeklede msnde konusmustum üçününde sevgilisi vardı ama hepsi sevgilim yok dedi benimle konusurken ve baska yalanlarda söyledi. Biride ayrılcaktım ondan zaten dedi. E düşünüyorum zor birşey değil bi kız resmi bulup msn açmak. Benim yerime sevgilileriyle konuşmuş olsalar kızların durumu ne olurdu bilemiyorum. Onların üzerinden 2 sene falan geçti hiç biriyle görüşmüyorum ama sevgilim olursa böyle birşey yapmakla yapmamak konusunda kararsızım. Ya derse ayrılcaktım ondan zaten gibi şeyler. Eğer ben hep tuhaf erkekleri seçmiyorsam çoğu erkek yalan söylüyor bu durumda bulaşmamak gittiği yere kadar gitsin o beni sevmiyor olsada eğleniyoruz zaman geçiyor beraberken diye mi düşünmek gerekir? Güven mevzusu açmayın büyük ihtimal anlamaz benim oldugumu bende bi defa yaptıktan sonra başkada yapmam zaten. Birisinin beni sevdiğini bana birşeyler almasıyla, seni seviyorum demesiyle anlayamamki.

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerin en zayif tarafi helede günümüzde baska kadinlara alakasız kalamamaktır, Bunu cok düsünme Eger öyle dürüst birini bulursan kaçirma derim.

Erkekler kendine ilgi gösteren her kadına cevap vermeyi sever, ama kimiside her kadına vermez kadina göre verir :)

0|0