• Sor
  • Bence

Sevgiliyi test etmek?

Birisiyle sevgiliyken onu test etmememiz mi gerekir? İlişkide güven olması gerekir ama bende her sefer yapcak değilim bi defa msne eklerim bir iki... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Erkeklerin en zayif tarafi helede günümüzde baska kadinlara alakasız kalamamaktır, Bunu cok düsünme Eger öyle dürüst birini bulursan kaçirma derim.Erkekler kendine ilgi gösteren her kadına cevap vermeyi sever, ama kimiside her kadına vermez kadina göre verir :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Test etmeye hiç gerek yok. Bir ilişkiye başlandığında zaten durumun gidişatına göre doğru söyleyip söylemediği anlaşılır. Başta böyle test gibi şeylere tabi tutulmak ortada hiçbir sebep yokken güveni sarsmaya sebep olur. O nedenle ilişkiye daha yeniyken kendi haline bırakmak daha iyidir bence.

• Kafanda sürekli ? işaretleriyle gezeceksin.Açıkca bir kural belirle.. 2 büyük hatanı affederim 3 asla olmaz de sevgiline.Seni kaybetmek istemiyorsa zaten 1 tane bile yapmaz.Eğer 2 hata yapmışsa veya olmuşsa bir şekilde...üzülme sen yeteri kadar ona sabretmişsindir.

• bildiğin gerçekleri.yalanlarla değiştirip istediğin hale sokmaya çalışma senden sonrasına bak

• erkekleri yüzde 70 hormanlar yönetir ve bu seviye bazen artar bazen azalır bilimsel bir gerçek bu yüzden nice insanlar tanıdım sırf çıkarları için çıkan kandıran send bu insaldan bahsediyorsun

Kızlar Ne Diyor 8

• Neden insanları analiz etmek yerine onları test etmeyi düşünüyorsunki sne kendin insanalr konusunda ne kadar emin olursan o kadar az yanılırsın.Bazı insanlar sevgilileri olduklarını söyledikleri halde karşı taraf yüzsüz olduğu için 2. kadın ya da 2.erkek olmayı kabul ediyor amaç vakit geçirmekse bazen dürüst olmakta işe yaramıyor bunuda unutma.Her türlü düşünmen gerekir.

• ya birisine ya güvenirsin ya da güvenmezsin, böyle oyunlara hiç gerek yok bence

• sürekli düşünmektense yap bi kere eğer ona güvenmemeni gerektiricek bir urum varsa bu deneme senin için iyi olmuş olur yol oan yol verir hayatına devam edersin .her ne kadar başlarda zor olsa da alışırsın

• haklı olduğun noktalar var sevgilinle çok severek çıkıyorsan onun da seni deliler gibi sevdiğinden şüphen yoksa , daha önce yalanını veya gizli bi sözünü yakalamadıysan deneme bence,içine kurt düşerse ,vicdanen de ona bunu yaptığın için üzülürsün,dayanamayıp söylersen test ettiğni onu da kırarsın.Ama sadakatinden emin değilsen numara yapmakta bi zarar görmüyorum

• yap yap o kadar yalancı erkek var ki biz ne yapalım ama dikkat et sen olduğunu anlamasın

• ben kobay olarak kullanmak isterim mesela. en cok da beynini merak ediyorum. acip bakmak isterdim. test yapmayi sevmem.

• yapmamalısın bence sahsen ben bı ınsana ya tam guvenırım ya hıç guvenmem testlere gerek bırakcak davranısları varsada ben onubırakırım

• Ergen oyunları bunlar. Bu oyunlarla anlaşılmaz insan çünki sanal ortamda insan farklı bir kimliğe bürünüyor. Test edeceksen gerçek yaşamda olaylara verdiği tepkileri irdele, insanlara yılışıyor mu? oturup kalkmasını biliyor mu, efendi mi ne bilim işte...

Yükleniyor...