Böyle bir kadın vücudu güzel mi ?

Hani bir çok soruda kadınsı güzelliğin kaslı olmak ve ya kuru kemik olmak olmadığını yazmış erkekler.Fotodaki çok konuşulan top model Adriana Lima. Kalçalar dümdüz iniyor, kuru kemik neredeyse. Yüz güzelleğine aldanmayın diye fotoyu değiştirdim. Sadece vücuduna bakacak olursak ideal vücut gerçekten bu mu şimdi? Bence değil. Yani sırf Adriana Limadan için Güzel diyebilmek onaylandığı için deniliyormuş gibime geliyor. Sizce?

Güncellemeler:
Fotoyu yüklemeyi unuttum; link

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kadin dedigin ince belli genis kalcali olmali bence okadar zayif olmayada gerek yok yaa ama yuzu cok guzel

Erkekler Ne Diyor 19

• bence sen daha güzelsin eaaa tamam foton bile yok ama olsun adriana ya ulaşamayacağım kesin .onunla kıyasla senin verebiliten daha yüksek (konsept: elde ki bir kuş daldaki 3 kuştan her zaman daha iyidir )

• :D:D:D aynen

• bu kahkahanı esprimi anladığını düşünerek attığına inanmak istiyorum
      umarım espriden anlamayan bir kazma değilsindir.
      yani canım ülkemde kro erkeklere alıştıkta kızın kırosu hiç çekilmez.
      foro adın sanın yok
      umarım senden bir beklenti içinde olduğumu düşünmüyorsun

ha ha ha haha haaa (kahkaha atmak bulaşıcıdır ya ona istinaden.bir birimizi anladığımızı düşünerek)

• ahahah

• Öncekileri Göster
  • dostum kadın demişsin ama bu bır melek.

• Afedersiniz ama tam benlik:)

• Kadın fit.

• gerçekten güzel

• afeti dilber...

• Afet-i devran olmadıktan sonra ne olsa mühim diğil.

• sen adaha güzelsin sanırım

• öyle demedim

• değil

• peek değilll

• sevişecek vucut ama.zıplatılacak vucut dersen Kim kardişan:)

• 1.55 olsun bişi olmaz yatakta boylar eşitlenir derler:) estetik mestetik 40 yıllık popo fetişistiyim ilk defa konuşan g*t görüyorum KİM kardişanda:))

• kim kardashian bence de süper yalniz boyu 1.55mis:)) bi de onun arkasi estetik ;) ama bence de o güzel

• kim kardashian da amma kadın haaa :)

• bence bu fizik çok itici, ince bel evet ama göğüs ve kalça biraz daha iri olmalı :)

• Bence değil kadın vücudu dediğin balık etli olacak ele gelecek biraz. Göğüs desen göğüs yok bişey yok bunda dümdüz yani. Sen bir de kate uptonun vücuduna bak derim;) idealimdeki kadın vücudu;) link

• Sendekilerin durumu nasıl ki? Bu kadar çok şey istiyorsun:)

• kate upton'u biliyorum :) o memelerin benm olmasi icin her seyi yapardim:D

• daha nasıl bır sey olacak kı guzel olması ıcın .. gayet iyi

• dudakları yeter

• valal onun gibi olman için şöyle 100000 dolar harcayıp estetik olman lazımki yaklaşasın.

• hee, ozaman bir 100000 dolar daha harca :)

• ben estetikliyim zaten :) eskiden yüzüme bakilmiyordu:D

• kendinle kıyaslama bunları manken sonuçta bunlar hey allahım :)

• o zaman şöyle diyeyim aşağıda yoköylebisey de aynısını yazmış bundan 3-5 kilo fazlası tamdır ondan fazlası kilolu :)

• kendimle kiyaslamiyorum:) ne ön yargilisiniz ya:)

• Hiiiiç boşuna kıskanma, hatun taş gibi..

• kiskanmiyorum:) gercekten. Merak ettim

• kadın dediğin sarılınca ele gelmeli bence:-)

• aa çok iyi ozaman bence resimdeki mankenden daha iyisindir...

• evet ama ondan sormadim.

• sen balık etlimisn peki?

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 11

• bazı mankenler tam tahta oluyor. hatun taş bence sadece bacakları biraz ince burda ama sütun gibi yani kolay değil bi insanın kemiklerine burun deliklerine kadar güzel olması :D

• yüzüde fiziğide güzel kadın ama yüzü fiziğinden daha güzel fiziğini bende pek beğenmiyorum belkide bu resimde öyle çıkmıştır. ama yüz olarak mükemmel+taş

• adriana lima dünyanın en güzel kadını ya... bu resim de birazcık kemikleri sayılmış ama kadının her hali güzel :)

• Bazen kalçasız oluyor da. Bilmiyorum belki doğumdan sonraki halidir bu falan. Neyse de. Gerçekten hoş bu fotoğrafta. Ah o bacaklar.

• Güzel ;)

• Güzel tabi.

• Biraz kıskançlık mı var? Hatun güzel çünkü.

• Bend e vücuttan bahsettim zaten. Bildiğin güzel, kadın manken yani.

• ne alaka? yüzü güzel bence de. Burda vucudu tartisiyoruz.

• bence çok güzel alt bedeni kalcayı pek beğenmiyorum bu daha orantılı kibar geliyor

• zayıf iyi hoş.

• adriana güzel kadın tamam da yani her zayıf kadın adriana mı yani .kızın yüzü güzel bikere .zaten onlar manken olduğu için öyle zayıf kalıyolar meslek gereği yani .yoksa ideali o değil tabi .kalçası göğsü olan kadın daha çekicidir .bak sinema yıldızlarına çoğu balık etlidir .

• boşverrr sen kendinle barışık ol .ben kendi halimden memnunum valla .cılız sopa olmak bana göre değil .göğsü kalçası olan kadın gibi kadınlar makbuldür .herkes 34 beden olma peşine düşüyor hasta gibi gözüküyolar haberleri yok .kadında 38-40 beden idealdir .

• ben de onu soruyordum.

• Guzel işte. Daha ne olsun fit vucut.. Kılolar için o bogazlar tutlacak arkadaş.. Balık eti falan hıkaye.Balık etı Adrına limanın bu halınden 3 kılo 5 kılo fazladır. Ondan sonrası şişko

Yükleniyor...