Değer verdiğinizi nasıl gösterirsiniz? Nedir yani?

Soru gayet açık ve net işte aynen öyle.Değer verdiğinizi nasıl gösterirsiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Deger oyle deger veriyorum demekle gosterilmez bunu karsindaki insan hissetmeli, deger vermek bir cok seyle olabilir, mesela en onemli isini birakip onunla gorusmek icin isini birakirsin sirf onu sevdigin icin deger verdigin icin, ona olan zamanini kisitlamaz daha cok zmn kazanmaya calisirsin. Her durumda yaninda olamasanda yanindaymissin gibi hissettirebilirsin, dertlerini onunla paylasabilir , onunda seninle paylasmasini saglayabilirsin, tartsimalarda alttan almayi bilmektir deger vermek, bazen hakli olsanda susmaktir deger vermek . Cunku onu kaybetmekten korkarsin tartistiginda . Deger vermek aslinda kaybetme korkusudur bir yandan da onu delicesine severken bir daha gorememe korkusudur. Ayni zmnda ona ihtiyaci oldugunda yardimci olmaktir elinden geldigince , morali olmadiginda destek olmaktir . Iste daha bir cok sey sayilabilir ama su an aklima sadece bunlar geldi deger vermek karsindaki insani yanlislariyla dogrulariyla kabul etmektir ve bunu ona gostermektir...

Erkekler Ne Diyor 7

• değer verince illaki birseyler mı yapmak lazım ... onun bana ıhtıyacı oldugunda yanında olurum en ıyı boyle anlasılır...

• Diğer tüm kızlarla "merhaba merhaba"nın ötesine geçmezken; onunla sohbet etmem ona değer verdiğimi bayağı belli eder. En basit örneğim bu.

• yaşanan değersiz tutum ve davranışları bertaraf ederek...bende ki değerleri ona hissettirerek...onda ki değer ve cevherleri kendime almak suretiyle paylaşma gereksinimleri an be an yaşayarak.

• Hediye alarak, İlgi göstererek, Telefonla arayarak hal hatır sorarak

• konuşmak istercesine konuşarak. dikkatlie teebessümle dinleyerek :) falan filan işte

• ilgi .sen nasıl gösteririsin

• :)

• aynı ben :)

• ve hep yanında olmak isterim . kıskanırım

• Öncekileri Göster
  • bir kıza mı bir erkeğe mi _

• şimdi soru çok açık beeeee yanı 2 yıldır mı cıkıon ne ıstedıgın bellı değil

• Karşı cinsedir heralde

• karşı cinse

Kızlar Ne Diyor 6

• Göstermem.

• dokunurum okşarım sarılırım

• Her şeyden önce ilgimle belli ederim zaten. Birine ilgiyle yaklaşıyorsam, onun için bir şeylerden vazgeçmeyi göze alıyorsam ona değer veriyorum. Vazgeçtiğim şeyin küçük ya da büyük olması önemli değil, değer vermediğim biri için çöpümden bile vazgeçmem :D

• gözünün içine bakarak konuşmak, onunla konuşurken başka bir şeyle ilgilenmemeküzüntülü sıkıntılı anlarında yanında olup onu dinlemekonun için fedakarlıklar yapmakilgilenmek, jestler yapmak ...

• öncelikle tüm insanlar değerlidirama özel olarak değer verdiğim insanlara bakışlarım ve iletişim şeklim daha samimidir:)

• ilgili olmak

Yükleniyor...