Zeynep Casalini canlı yayın'da soruları cevaplıyorZeynep Casalini #ÜnlülerCevaplıyor'da bizimleydi Kapat

Bir erkekten nasıl intikam alınır?

En etkili intikam yöntemleri nedir sizce..Erkeklerden yanıt var mı ?

0|0
20|29

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkekten intikam almanın en iyi yolu onu delicesine kıskandırmak ve sinirlerini yıpratmaktır. Bunu yapmanın eni iyi yolu da ondan uzak kalmamak ve eğer mümkünse onunla birlikte olunan zamandan çok daha bakımlı ve güzel olunarak ve eğer yine mümkünse yakın bir arkadaşıyla birlikte olmak.

2|0

Erkekler Ne Diyor 29

• iletişimi kes! asla arama sorma, umursama, bildiği herseyi değştir. yalvarsada umursama..

0|0
    • cok teşekkürkr ederim :) keşke o kdar kolay olsa :D ama dikkate alcgm :)

• Ahh Ahh :) inşllah gayret etmeye gayret ederimm:)

• basarılar :)

• intkam hoş bişey değil... tavsiye etmem.. onun sana her ne yapmışsa kötülüğü ile baş başa bırak...ama bir yerde karşılaştığında... hiç oral olmadan, gale almadan görmemezlikten gelirsen... işte en iyi ceza o olur...

0|0
  • Sanaldan kendine aşık et. Sonra engelle.

0|0
  • mutluymuş gibi gözükmek en iyi intikam

0|1
  • Bu acıyı tadan bir kişi olarak :D takmıyo gibi görün yeni arkadaşlıklar yeni çevreler kur sosyal yaşamını genişlet sanki "Hayat seninlede iyiydi şimdi daha iyi" der gibi yaşa Facebook Twitter gibi sosyal ağlarda mutluymuş gibi davran emin ol pişman olacaktır ;)

0|0
    • Tşk ederim:) uygulamaya çalışacağım:)

• Rica ederm ama şunuda unutmaki Bugün sen ona yaparsan yarın senin başına gelebilir süründürecek kadar acı çektirme sonu kötü oluyo gerçekten :))) En iyisi Allah büyüktür deip geçmek ;))

• Bir erkegin canı en çok, terk edildiginde ve reddedildiginde acır. Aldatarak intikam almanı tavsiye etmem.

0|0
  • ne geccek kı elıne

0|0
    • içim rhatlycak:)

• b.okumu ye

• Asiri guzelleseceksin ve yeni cevre yeni iliski bulacaksin. Bunlar aslinda intikam cesidi de sayilmaz. Intikam icin yasama devamli kendini gelistir, degistir. Bunlari yaparsan ve ileride seni gorurse hedefine ulasmis olursun zaten :)

2|0
  • Saçma ... hiç bir getirisi yok boş ver uğraşmaya değmez

0|0
    • hklisn ama intikam almadanda bırkmak istemiyorumm...

• İntikam alırken hiç suçu olmayan birisini üzebilir kırabilirsin. Buna değer mi ?

• İntikam çift taraflıdır. Yapanda yapılanda yaralanır.

0|0
  • hem cinslerimi satmamımı ıstıyorsun aslaa!

0|0
  • o biraz zor

0|0
  • hangi konuda intikam alıcan?

0|0
  • tekmeyi vur g*tüne :D

0|0
  • feministmisin sen?

0|0
  • intikam alırsan intikam aldırırsın avala bak intikam alacak kadar seviyo beni en güzeli unut bundan iyisi yok:)

0|0
  • bacak arasına tekme atmak..

0|0
  • en yakın arkadaşıyla onu aldatarak

0|0
  • sen adresi ver gelir ben döverim

0|0
  • konu ne önce söyle ona göre değerlendirme yapılır ;)

0|0
  • Yeni erkek arkadaşla görülme etkilidir.

Yeni erkek arkadaşla nişanlanma daha etkilidir.

Yeni erkek arkadaşa nikahı basma zirve yaptırır acıda :)

1|1
  • ne bu inikam almak izteye ona degmez bosver

0|0
  • 0|0
  • soğuk yemek ye

0|0
  • intikam soğuk yenen bir yemektir deneme allah versin belasını merak etme er veya geç

0|0
  • canını acıtamazsın :D öyle bir durum yok

0|0
    • wardır:) snırım sz kendinizi öyle kndırıyosunz:)

• Hmm olabilir:) yürek meselesi:)

• evet senin gibi yüreğim olmasın yoksa ne kindar biri olurdum.

• sessiz kalmak!

0|1
  • bıcakla onu temiz iş :=) bol sans.

0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Ne gerek var onu yok say yeter

1|2
  • Sessizce sanki hiç olmamış gibi çekip gidersen.

0|0
  • bugün okuduğum yazı belki faydası olur:)

1- İnternetteki blog'unuza "Eski sevgilimin çöpünde bulduğum inanılmaz şeyler" başlıklı bir yazı yazın.

2- Aniden en yakın arkadaşının kapısında belirin. Üzerinizde de sadece bir trençkot olsun.

3- Evine gidip tüm eşyalarınızı toplayın. Ama size ait olmayanları da yanınıza alın.

4- Yeni sevgilisiyle bir restoranda yemek yerken restoranı arayın ve bir garsondan onların masasına gidip şu cümleyi kurmasını isteyin: "Çocuklarınız dışarıda daha ne kadar bekleyeceklerini bilmek istiyorlar."

5- Her zaman olduğunuzdan daha bakımlı ve çok daha seksi olun.

6- Evinin önündeki çimenlerin üzerine gaz yağıyla isimlerinizi yazın ve eve geldiğinde bir kibrit çakın.

7- Facebook profilini ele geçirin ve ilgi alanlarını nefret ettiği şeylerle değiştirin.

8- Arabasına üzerinde "küçük penisli" yazan bir yazı yapıştırın.

9- Hamile bir arkadaşınızdan sizin yerinize eczaneden aldığınız hamilelik testini uygulamasını isteyin ve o çubuğu üzerinde "Hiçbir şey için teşekkür ederim" yazılı bir notla kapısına bırakın.

10- Ona laf arasında hep denemek istediği fantezileri gerçekleştirdiğinizi söyleyin.

1|0
  • şimdik böyle sanki tesadüfmüş gibi karşılaşmalar yap onu sinir et umursama seninle konuştuğunda ona yanıt verme sonra sen onla konuş sonra yine yanıt verme kıskandır ve finish :D

0|0
  • bence en etkili intikam yolu onu önemsemediğinizi hissettirmektir.

egoları birazcık yüksek olan bir erkek buna çıldırır ki tecrübeyle sabittir:)

1|1
  • neden niye niçünnn

0|0
  • başkasını bulursan intikam almış olmazsın onun gözünde hiç bir değerin olmaz bunu deneme onu hiç tanımamış gibi davran

0|0
  • intikam ilkelliktir.

0|0
  • bence kılını bile kıpırdatma o zaten layığını bulur zamanını harcamana değmez bile

0|0
  • o senin canını nasıl acıttıysa sende onunkini o yöntemle acıt :D

0|0
  • "Unutmak en iyi intikamdır."

1|0
  • zayıflar üzülür,
    güçlüler intikam alır,
    zekiler umursamaz bile.

bu sözü daha önce duymamışsan bile şimdi öğrenmiş oldun. zamanını ve enerjini harcamana değecek biri olsa intikam alma hayalleri kurmana sebep olmazdı inan bana. yapılacak en doğru şey umursamamak ve kendi haline bırakıp başına en kötüsünün gelmesini ummak.

1|0
  • eğer erkeğin egoist biriyse ve hala beraber olmanıza rağmen intikam almak istiyorsan kesinllikle onu görmezden gelmelisin.
    biliyorum biz kadınlar için bu biraz zor çünkü mesajımıza cevap gelmeyince hangimiz çıldırmayıp ard ardına mesajlar atmıyor ki. Belkide bu yüzden internet sitelerinde kendimize çözüm arıyoruz

1|0
  • Bence onu cümle aleme rezil et. Kuşunun kalkmadığını bunun için farklı arayışlara girdiğini anlat bütün yakın çevresine. insan içine çıkacak yüzü kalmasın ;)

0|0
  • Arkadaşlar merhaba yeniyim ben sizlere bir soru sormak istiyorum 3 yıl nişanlı kaldım ama bu aralarda dayak şiddet hepsi vardı küfür derseniz hat safadaydi dayanamiyordum kaç sefer ayrıldım ama burakma di ben onun herseyini çektim sevgiyle nefreti karistirmisim aptal gibi 3 ay ilk defa ayrı kaldık ne aradım ne sordum heryerden engeledim oda bitirdi artık galiba içim okadar çok yanıyorki sadece intikam hırsı var ama nasıl yapıcam nasıl edicem bir aramamla gelebilecek birisi fikirlerinize ihtiyacım var şimdiden teşekürler..

0|0
  • Hayatımda cogunlukla uzun ilişkilerim oldu 1 yıllık sevgilim 12 yıllık arkadaşımla bastıgım için bitti,3 yıllık sevgilim de 5 yıllık arkadaşımla bastıgım için bitti. şimdilerdeyse 3 aylık çıktığım aldatıyormus beni bunu ögrendim. Ama susmayı tercih ettim herseferinde sustum çünkü karakteri olsa bunu yapmaz, ağır konussam yüzü kızarmaz niye kendimi çükültim ki dedim..
    Biz bizi sevmeyenlerle uğraşıcağımıza yakınımızda olanları fark edemeyenlerdeniz kızlar bence bırakın onlar o karakterle kalsın biz düşmeyelim..
    ha neden burdasın dersenız uydum aslında bıanda ama düşündüm de ne gerek varrr :)

0|0
  • Erkekler neden kizlardan intikam alirlar sevdikleri icinmi yoksa kendisinden vazgecirmek icin mi?

0|0
  • Gormezden gel :)) inan bana en cok bu koyar gecenlerde eski sevgilimle karsilastim o benim agzima bakiyordu konusmak icin gormezden geldim simdi bir arkadasima benim halimi hatrimi sormus haha

1|0
    • haha:)) teşekkür ederm:)) bu iyi fikir uygulamaya çalışacam canım:))

• kasıklara bi tekme. tamamdır.

0|0
  • ona neler kaybettiğini ve kaybettiği şeyleri kimin tercih ettiğini gösteririm.

0|0
Yükleniyor...