Bir erkekten nasıl intikam alınır?

En etkili intikam yöntemleri nedir sizce..Erkeklerden yanıt var mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir erkekten intikam almanın en iyi yolu onu delicesine kıskandırmak ve sinirlerini yıpratmaktır. Bunu yapmanın eni iyi yolu da ondan uzak kalmamak ve eğer mümkünse onunla birlikte olunan zamandan çok daha bakımlı ve güzel olunarak ve eğer yine mümkünse yakın bir arkadaşıyla birlikte olmak.

Erkekler Ne Diyor 26

• ne bu inikam almak izteye ona degmez bosver

• Yaptıklarını yanına bırakmak olmaz ama!

• hem cinslerimi satmamımı ıstıyorsun aslaa!

• o biraz zor

• Bu acıyı tadan bir kişi olarak :D takmıyo gibi görün yeni arkadaşlıklar yeni çevreler kur sosyal yaşamını genişlet sanki "Hayat seninlede iyiydi şimdi daha iyi" der gibi yaşa Facebook Twitter gibi sosyal ağlarda mutluymuş gibi davran emin ol pişman olacaktır ;)

• Rica ederm ama şunuda unutmaki Bugün sen ona yaparsan yarın senin başına gelebilir süründürecek kadar acı çektirme sonu kötü oluyo gerçekten :))) En iyisi Allah büyüktür deip geçmek ;))

• Tşk ederim:) uygulamaya çalışacağım:)

• tekmeyi vur g*tüne :D

• tm işte en güzel intikam :D

• teşekkürler:) Ama İntikam almak istiyorm ben:)

• intikam soğuk yenen bir yemektir deneme allah versin belasını merak etme er veya geç

• soğuk yemek ye

• Bir erkegin canı en çok, terk edildiginde ve reddedildiginde acır. Aldatarak intikam almanı tavsiye etmem.

• tesekkürler dıkkate alcm :)

• ne geccek kı elıne

• b.okumu ye

• sanane.

• belkı senı mutsuz gorerek rahatlayacaktı ama sen mutlu gorunursen o daha cok uzulecek. bence zarar vermeden zıyade bu yolu düşün

• Öncekileri Göster
  • intkam hoş bişey değil... tavsiye etmem.. onun sana her ne yapmışsa kötülüğü ile baş başa bırak...ama bir yerde karşılaştığında... hiç oral olmadan, gale almadan görmemezlikten gelirsen... işte en iyi ceza o olur...

• sen adresi ver gelir ben döverim

• saolasın:)

• tşekkürler:) döwmekle adam olacagını snmıyorum:)

• İntikam çift taraflıdır. Yapanda yapılanda yaralanır.

• o yptı smdı sıra bende!

• Asiri guzelleseceksin ve yeni cevre yeni iliski bulacaksin. Bunlar aslinda intikam cesidi de sayilmaz. Intikam icin yasama devamli kendini gelistir, degistir. Bunlari yaparsan ve ileride seni gorurse hedefine ulasmis olursun zaten :)

• iletişimi kes! asla arama sorma, umursama, bildiği herseyi değştir. yalvarsada umursama..

• basarılar :)

• Ahh Ahh :) inşllah gayret etmeye gayret ederimm:)

• çok kolay. sadece istemen yeterli. ben dilekleri gercekleştiren lambadan cıkan cinim :) sen dile ve gayret et. gercek olur. ;)

• Öncekileri Göster
  • bıcakla onu temiz iş :=) bol sans.

• Saçma ... hiç bir getirisi yok boş ver uğraşmaya değmez

• İntikam alırken hiç suçu olmayan birisini üzebilir kırabilirsin. Buna değer mi ?

• hklisn ama intikam almadanda bırkmak istemiyorumm...

• Yeni erkek arkadaşla görülme etkilidir.Yeni erkek arkadaşla nişanlanma daha etkilidir.Yeni erkek arkadaşa nikahı basma zirve yaptırır acıda :)

• güzelmişş:) henüz o kdar zrveye hazr degilim:)

• canını acıtamazsın :D öyle bir durum yok

• evet senin gibi yüreğim olmasın yoksa ne kindar biri olurdum.

• Hmm olabilir:) yürek meselesi:)

• yok benden daha önce alınmaya çalıştı :D umrumda olmadı

• Öncekileri Göster
  • feministmisin sen?

• :)

• boş boş yorum yapmasan?

• sadist bence:)

• bacak arasına tekme atmak..

• intikam alırsan intikam aldırırsın avala bak intikam alacak kadar seviyo beni en güzeli unut bundan iyisi yok:)

• konu ne önce söyle ona göre değerlendirme yapılır ;)

• en yakın arkadaşıyla onu aldatarak

• sessiz kalmak!

• mutluymuş gibi gözükmek en iyi intikam

Kızlar Ne Diyor 13

• "Unutmak en iyi intikamdır."

• başkasını bulursan intikam almış olmazsın onun gözünde hiç bir değerin olmaz bunu deneme onu hiç tanımamış gibi davran

• Tşkler:) Uygulamaya çalışacağım:)

• intikam ilkelliktir.

• bence kılını bile kıpırdatma o zaten layığını bulur zamanını harcamana değmez bile

• Gormezden gel :)) inan bana en cok bu koyar gecenlerde eski sevgilimle karsilastim o benim agzima bakiyordu konusmak icin gormezden geldim simdi bir arkadasima benim halimi hatrimi sormus haha

• haha:)) teşekkür ederm:)) bu iyi fikir uygulamaya çalışacam canım:))

• Sessizce sanki hiç olmamış gibi çekip gidersen.

• kasıklara bi tekme. tamamdır.

• Ne gerek var onu yok say yeter

• bk bu güzelmişş:) inşllh ypabilrim:(

• neden niye niçünnn

• o senin canını nasıl acıttıysa sende onunkini o yöntemle acıt :D

• bugün okuduğum yazı belki faydası olur:)1- İnternetteki blog'unuza "Eski sevgilimin çöpünde bulduğum inanılmaz şeyler" başlıklı bir yazı yazın.2- Aniden en yakın arkadaşının kapısında belirin. Üzerinizde de sadece bir trençkot olsun.3- Evine gidip tüm eşyalarınızı toplayın. Ama size ait olmayanları da yanınıza alın.4- Yeni sevgilisiyle bir restoranda yemek yerken restoranı arayın ve bir garsondan onların masasına gidip şu cümleyi kurmasını isteyin: "Çocuklarınız dışarıda daha ne kadar bekleyeceklerini bilmek istiyorlar."5- Her zaman olduğunuzdan daha bakımlı ve çok daha seksi olun.6- Evinin önündeki çimenlerin üzerine gaz yağıyla isimlerinizi yazın ve eve geldiğinde bir kibrit çakın.7- Facebook profilini ele geçirin ve ilgi alanlarını nefret ettiği şeylerle değiştirin.8- Arabasına üzerinde "küçük penisli" yazan bir yazı yapıştırın.9- Hamile bir arkadaşınızdan sizin yerinize eczaneden aldığınız hamilelik testini uygulamasını isteyin ve o çubuğu üzerinde "Hiçbir şey için teşekkür ederim" yazılı bir notla kapısına bırakın.10- Ona laf arasında hep denemek istediği fantezileri gerçekleştirdiğinizi söyleyin.

• ona neler kaybettiğini ve kaybettiği şeyleri kimin tercih ettiğini gösteririm.

• bence en etkili intikam yolu onu önemsemediğinizi hissettirmektir.egoları birazcık yüksek olan bir erkek buna çıldırır ki tecrübeyle sabittir:)

• "Unutmak en iyi intikamdır."

Yükleniyor...