Türk kızını kötülemekten ne anlıyorsunuz?

Türk kızını kötülemekten ne anlıyorsunuz?Sitede bazı erkekler türk kızlarını kötülemekten haz alır duruma gelmiş,yok rus kızı iyidir yok amerikan kızı sempatiktir,yani şu genellemelerinizden sıkıldım,kötüleyince ne geçiyor elinize?isteyen buraya kötülesin cevabını burdan alsın,biz bir kez aldatıldıksa tüm türk erkeklerini kötülemeyiz,kötüleyen bikaç kadın varsada hepimizin üstüne atmayın.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ahmet & Ayşe evlenirler.Önce erkek bir evlatları olur.İkinci çocukları bir kızdır.Ahmet ile Ayşe'nin çocuklarının adı ;Tacettin ve Muhlise'dir.Yıllar geçer.Çocuklar büyümüştür.Sanal dünyada yerlerini almışlardır.Tacettin artık "Kaan",Muhlise ise "Melisa" olmuştur.Bir soru sorulmuştur.Türk erkeğimi, italyan erkeğimi ? Artık Melisa olan,Muhlise italyan demiştir.Gün geçmiş bir soru daha sorulmuştur.Türk kızımı,Rus kızımı ? Kaan olan Tacettin,Rus kızlarının kitabını yazmaya başlamıştır...... Çingeneyi padişah yapmışlar,önce babasını kesmiş ! (Yorumsuz)

Erkekler Ne Diyor 22

• Sanıyorlarki rusu almanı amerikanı açmış gelin diyor.burda da onu istiyor göremeyince gerici diyor.hoş görsede başka bişey diyor ya neyse.dişi kedi bile görünce akan salyalarına hiç bakmazlar.erkekliğin sadece bundan ibaret olduğunu sanıyorlar sanıyoruz sanıyorlarız sanıyorlarmış sanı...

• abla tüm türk kızları senin gibi olsa yaa:))

• Bir benden epey gıcık almış eksiyi koymuş kardeşim:)

• Öncekileri Göster
    • başla başla kardeşim bak bizim sbs öğrencileri bile başladı yazık valla çocuklara çok üzülüyorum

• bugün dershane işlerini halledip başlıyorum ablam

• bazı durumda hak veriyorum. mesela güzellik olarak türk ile rusları karşılaştırınca ruslar illaki daha güzel. dünyanın en güzel iki ırkından biri kabul ediliyor zaten. bu demek değilki türk kızları çirkindir. hayır oldukça güzeller, ruslar gereğinden fazla güzel sadece. ama bu türk kızlarını kötülemek için bir sebep değil. sempatiklik falan filan durumlarına ise kesinlikle katılıyorum. saçma tespitlerden başka birşey değil. herkesin huyu farklıdır. koca bir amerikan ırkı sempatik demek saçmalıktan öteye gitmez.

• Bir Turk ve rus karisimi bayan olarak cvb vereyim.Ruslarinda gereginden fazla cirkinleri var:)

link

• :))aa neresi çirkin benden güzel:))))!

• illaki var. kusursuz bir ırk demiyorum. ama haklarınıda yememek gerek. genel olarak güzeller.

• kötülemiyoruz kii ruslar daha güzel mesela hani tek tük türk güzellerde var ama ruslar ortalamadan geçiyorrkendinizi beğenmiş diyoruz ee doğrudur kendinizi beğenmişsinizz yaniiiivar olanı söyledik yani alındınız

• fransizlar italyanlarda cok yakisikli ortalama penis boylarida 16 cm eee neyapalim sizi simdi biz...

• biz rusları vajeni dar diye sevmiyoruz ki ... Ruhları ve fizikleri güzel diye seviyoruz. Bir kız olsaydım, fransız ve italyanları penis ortalamaları büyük diye sevmezdim. Beni sahiplendikleri için ve kabullendikleri için çocuklarıma baba olabilecekleri için severdim ama bu fransız ve italyanlarda ne gezer... Sana uzun penislerle kısa mutluluklar dilerim :)

• Ruslar değil de Ukrayna, Yunanistan ve İran'ın kızları çok güzel. Türk kızları da fena değildir. Bizim memleketimizin kızları bile ayrı bakıyor. 1.50 boy arada 40 cm fark var gelir senden hoşlanır. Çanta gibi gezdir yanın da. Türk kızlarının valla suçu yok. Hep bu abazan gençlikte suç. İnternette bile en çirkinleri ve tipsizleri prenses muamelesi görür. Türk kızları ahlak olarak iyiydi ama şimdi bakıyorum etrafıma ki daha bugün şahit olduklarım var... Bizim kızlar güzel değil tamam ama namus ve ahlakta prim yapıyorlardı şimdi yavaş yavas o da yitirilmekte. Sonuç olarak, her millette olduğu gibi , bizde de iyisi ve kötüsü vardır.

• Kadın milletinin de Erkek milletinin de ayarsızı çok.Ama genele vuruncaTürk kızları iyidir abi.Güzeldir, hepsinden güzel değilse de Sempatiktir hiç değilse.

• türk kızlarına kurbannn olurum ben:)

• :)eksileri türk kızlarımı erkeklerimi koydu acaba:)

• türk androjenleri koymuştur sanırım:)

• Türk kızlarını kötülemek istemiyorum ancak bir an oluyor lanet bile edebiliyorum. Daha bugün tanık olduğum olayı örnek olarak verebilirim. Caddede yürürken gayet şık giyimli bir bey bana gitmek istediği adrese nasıl gidebileceğini sordu ben de üzgünüm bilemiyorum dedim. Benim gitmekte olduğum istikamette bir kaç adım attıktan sonra dışarıdan görüntüsü ile bir hanımefendi kılığında olan yaratığa aynı soruyu yönelttiğinde aldığı cevap aynen şuydu; -yürü git be... Sonrasında adamcağızın yüzündeki ifade zaten Türk kızının özeti şeklinde idi. Bir gün istersen bir erkek arkadaşınla deneme yapabilirsin. Arkadaşını al bir caddeye çıkar ve geçmekte olan bayanlara bir adresi, saati vs. sorsun, ya da sigarasını yakmak için ateş istesin. Alacağı tepkileri gözlemle. Ardından aynı şekilde sen erkeklere sorularını yönelt ve Türk kızlarının neden kötülendiğini anlamaya çalış. Türk kızları ne yazık ki, her şeyin güzellikte bittiğini sanıyor. Oysa ki güzellik bir yere kadar. Hanımefendilik, cana yakınlık, samimi ve içten bir yüz ifadesi bugünlerde güzellikten daha zor bulunur bir durumda.

• evet bunu yapanlar var ama benim kızdığım genelleme çünkü büyük şehirde hertürlü insan var

• Aklı cinsellikten başka hiçbir şeye çalışmayan bireyin, yıllarca bastırılmış cinselliğinin bir anlık dışa vurumunun beyinde yaptığı anlık etki ile maalesef insanlarımız böyle kıyaslamalara gidebiliyor. Bence pek fazla ciddiye alınmamalı.

Öte yandan Türk kızları da lütfen her erkeğe potansiyel sapık gözüyle bakmaktan vazgeçsin. Bir de gün geçtikçe Türk kızlarının Avrupalılaşma adına giderek özünü yitirdiğini düşünüyorum. Lütfen özünüzü yitirmeyin biz sizi zaten o halinizle seviyoruz.

• Haklısınız ancak iş sempatiklik ile ilgili değil..Yada başka ülkelerin kızları daha iyidir diye yapılan genellemeler TÜRK kızlarının kötü olduğunu söylemek için değil.Ben Eskişehirde doğup büyümüş biri olarak şunu söyleyeyim, buradaki kızların %90'a yakını kendini beğenmiş, havalı, aklı bir karış yukarıda..Şahsen Rus kızları hiç sempatik yada güzel bulmuyorum ancak TÜRK kızlarının bu tavırları erkekleri başka milletlere ilgi duymaya zorluyor..Ben ileri derece Japon Ve Kore hayranı bir insanım onların hayatlarını, yaşam tarzlarını duydukça ve okudukça Eskişehir gibi bir yerde oturduğuma lanet ediyorum..Hani belki abartılı diyebilirsiniz ancak buradaki erkekler iyi biliyor bu durumu, kızlar gerçekten çekilmez durumdalar..Ama sonuç olarak çıkıpta tüm TÜRK kızlarını kötülemek saçma o konuda yerden göğe kadar haklısınız.Dipnot: TÜRKÇE kelimesinin en azından ilk harfi olan " T "yi bari büyük yazın cevaplayan arkadaşlar..Belki yaa ne önemi var ki küçük yazsak ne olur diyebilirsiniz ancak şahsen gururuma dokunuyor bu durum.

• Kim kotuluyor ya var mi turk kizi gibisi (japonlar haric) 70 farkli ulkeden kiz gordum bizim kizlar gibisi yok allah onlari bize bagislasin bizide onlara

• su yorumun guzelligine bakin:D aminn:))

• Konu cinselliği özgür yaşayan Türk kızı istemek değil,keza başka kızlarla karşılaştırmak da olamaz,bunun tek bir açıklaması var,Türk kızları olumsuz özelliklerini değiştirmedikleri gibi asla eleştiriye tahammül edemiyorlar,biz Türk erkekleri neden bu kadar Rus kızlardan bahsediyoruz biliyormusunuz?Çünkü sizlerin bazılarında bulamadığımız sadakat,sevgi ve saygıyı onlarda buluyoruz,mesele sadece güzellik olsa idi ve Rus kızları da genel olarak saygısız olsa idi,inan Türk erkekleri onları da eleştirirdi,biz erkekler kendi ülkemizde milyonlarca akıllı ve güzel Türk kızı varken neden yabancıları övüyoruz?Sorun ne güzellik,ne cinsellik ne de macera,sorun bazı Türk kızlarının bahsettiğim üç kavramdan uzak olması,ve erkeğe değer vermiyor olması..bu yazdıklarımı aklı başında,fedakar ve nezaketli,kendisine asılan bir erkek olduğunda dahi kibarca ve kırmadan reddeden altın kalpli Türk kızları üzerine alınmasınlar lütfen..

• Sitede bıle sorular genelleme şeklinde gelıyor. Erkekler Neden aldatır, Neden ilgisizdir.Kızların bakış açısını değiştirmek zor bu konuda. Temel varsayımları hatalı.Bizmde genellemelerimiz aynı şekilde geliyor. Kızlar kendılerini üstün görür, soğguk davranır, umutsuz aşkını bırakmaz vb. Temel varsayımlarımız hatalı, farkındayız ama düşüncelerimiz işte.

• dünyada Türk kızlarını tek geçerim şahsen rusmuş usa mış bana karikatür geliyo

• sadece kızlara mı?erkeklerede yapılıyr. yok erkekler veya kızlar neden aldatır, erkekler veya kızlar neden yalan soyler,erkeklere veya kızlara neden guvenılmez. amaç ne karsı cınsı kucuk dusurup ego tatmınımı? bence kendı karaktersızlıklerı cunku olgun ınsan bılır kısılıgım cınsıyette degıl kısının kendısınde oldugunu

• kızlar ne anlıyorsa onlarında algısı o kadar her iki cinste de aynı düşünceler mevcut. doğru değil tabiki ama kızlar kötüleme konusunda çok baskın o da bir gerçek.

• Türk kızı gibisi yok benim Türk kızından başkası ilgimi çekmiyo aksine itici geliyo

• "Türk kızlarının cogu erkege potansiyel sapık gözüyle bakıyordur. Yolda bir kıza bir adres sora 3 metre geriden bilmiyorum diyerek sert sert bakar. Ama aynı kız bir adresi bulamazsa kibar kibar gülerek soru sorar.Türk kızları böyledir cogu. Yabancı bir ülkeden sapık biri gelse ingilizce soru sorsa yine yüzünde gülümseme olur. Hatta o akşam o adamla yatmak bile ister. Sonucta Türk erkegi degil ya. Hatta o adam bidaha gelse yine onunla olmak ister.Yani Türk kızlarının cogunu anlamak zordur. Amacları nedir ki? Yabancı erkeklerle yatmak ile türk erkekleriyle olmak arasında ne fark var ?Yani bunu resmen gecenlerde gördüm adres sordum ve o an dedim ben nerde yaşıyorum. Kızın birine adres sordum sanki yiyecegim yani pes dedim ya. Tipim mipim kayık olsa ok. Bu kadar olur yani.Elin yabancısı paspal maspal geliyor yüzü müzü aptal bi tip sadece ingilizce konuşuyor birşey soruyor kız sanki bir rock starla konuşuyor gibi beni al beni al diyor ya.Bu kadar basit misiniz?Üstüne alınacak varsa alınsın. Hepsi icin demiyorum.Sapık Türk erkegi nasıl olur ?Çirkin bir kız acık sacık giyinir dolaşırsa ona kız da bakar erkek degüzel bir kız yine aynı şekilde giyinirse ki neden giyinir aşırı acık bilinmez millet baksın diye.Yurt dışına cık aynı şekilde dolaş yine bakarlar. Haa orada bakmazlar mı ? cık bakalım bakıyorlar mı bakmıyorlar mı .Sanki eninde sonunda bir erkek arkadaşı olmayacakmış gibi ya da sapık bir erkek arkadaşı olursa ne olacak kimbilirCiddi ciddi diyorum kızların bazı sacmalıkları yüzünden Türk kızları evde kalmaktan başka birşey yapamıyor. Kalmayan varsa yabancılarla egleniyor yine dönüp dolaşıp yerli birini buluyor ama yabancılarla yaptıgını anlatmıyor.Bu böyle uzar gider. Neyse karışmıyorum. Anlayan anlar."silent arkadaşımızdan alıntı.

• aynen katılıyorum.

• hepsini kötülemiyorum ama kezban olmasınlar sadece onun dışında gayet güzeller birde aynı dili konuşmak daha ii

• şimdi güzellikte ruslar ve mısırlılar var. biri sarışın ve beyaz, öteki pamuk tenli kömür gözlü. oynaşıp eğlenmek için güzeller. ama ben kendi kültürümden birini beraber ömür tüketmek için tercih ederim doğrusu.

• amerikan kızları bi kere yapmacık, Rus kızları da malum sabah kahvaltısından türk kızları da aksi ve güzel olduklarından çekemiyorlar. :)

• Türk kızının erkeğin bazı şeylere onlardan daha çok ihtiyacı olabileceğini anlamadığını, kendini çok ağırdan sattığını (ki bu mesela beni soğutur), erkeklere güvenmediği için güvenilmesi gereken erkekleri de harcadığını ve kendini objektif değerlendirmediğini düşünüyorum.

• böyle düşünmeyenler de olabilir tabiki ben genel tespitlerimi söyledim.

• sen aşağıdaki yorumlara baksana. özellikle melissssin yorumuna.
      hala gülüyorum.

• altına yorum yapmaya değer görmedim @saintcim, melisss'in çevresi sanırım biraz farklı

• kızlarda aynısını yapıyo arama yap sitede şöyle başlıklar görürsün bööö italyan irkekleri şöle bööö ispanyol irkekleri böle böööö bilmem nerenin erkekleri felan filan :D bizede ağzınıza geleni sölüyosunuz bizim sadece ağzımızda rus lar vardır ama maşallah kızların ağzında tüm dünya erkekleri sakız olmuş durumda bunları görmüyomusunuz!özüne gelirsek benim yaptığım tespit şu yabancılar kadınların üzerine bizim kadar düşmüyor bu yüzden yabancı kadınlar erkeklere karşı daha yakın ve sıcakkanlılar ama samami olalım bizim kızlarımız maalesef hiçte sıcak değiller otobüste yolda heryerde erkeklere sapıkmış muamelese yapıyosunuz erkekler olarak bundan çok rahatsızız bakın kroları kastedmiyorum pekala beyfendi adamlara bile sapıkmış gibi davranılıyor bunun namusla felan alakası yok bu ahlakla alakalı nezaketle alakalı çünkü bu ülkede kadınlar hakedilmeyi beklerler erkeklerde herzaman kadını haketmelidir peki ya kadınlar erkekleri haketmek için ne yapıyor?devam ediyorum sosyal paylaşım sitelerine girin sağdan soldan buldukları güzel kadın fotolarını albüm yapıp kendilerine aitmiş gibi österen ve özellikle yabancılara gösteriş yapanlar var bu ülkede bana göre işte bunlar namussuzdur gocunanın yarası vardır!son olarak bakın kızlar sırf türk kadınısınız diye dünyada hiçbir erkek peşinizden koşmaz türk erkeği hariç sizde hala ezmeye çalışın türk erkeğini!.

• :)))))

Kızlar Ne Diyor 16

• Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer bellidir.

• Pardon ama diger ulkelerin kizlari bizim turk kizlara kurban olsunnn

• genellestiriyorlar iste. :) insanlar /erkekler böyle daha kolay ayirt edebiliyorlar insanlari ve özelliklerini bölye :D onlar kolay ve basit düsünmek isterler :))yok ya..bilmiyorum..hani her deyimin bir kivilcim dogrusu vardir bence..ama tabikide herkes farkli.belki erkekler türk kizlarini kötüleyerek onlarin degismesini istiyorlar?

• yabanci erkekler daha iyi bizde kotuleye biliriz Turk erkeklerini.

• tebrik ederm harika bi konuya değinmişsin...türk kızlarını kötülüyorlar ama onlarsız yapamazlar anlasınlar bunu...türk kızlarını kötüleyenler yabancı sitelerde takılsın nede olsa orda bol bol rus amerikan alman kızı vardır burda türk kızlarını karalamasınlarr...

• hepsi kötülemiyor fakat hormon düzeyi mantıklarının önüne geçen abazanlar yabancılara salya akıtarak bakıyor .Türk kızlarının boyu rusa göre kısa evet.Sarı saçımız mavi gözümüz yok evet ,ama çirkinmiyiz hayır . Ayrıca Rusya da erkek sayısı kadınlardan çok az bu nedenle kadınlar çok bakımlı çünkü rekabet halindeler ve dış ülkelerden evlenmeleri de bu yüzden .Ben de sıkıldım bu genellemelerden ama erkekleri de bizi kötüleyenler diye genellemeyelim ,Bunu yapanlar çok yüzeysel insanlar hepsi bu

• önce kendilerine baksınlar sonra bizi yargılasınlarkitap okumanın k sını bilmeyen , kibarlığın k sını bilmeyen , tiyatro nun t sini bilmeyen, sinemayı sadece kız arkadaşıyla yiyişme yeri olarakk gören, hanzolukta sınır tanımayan, kaliteyi markada sanıp marka giyen ama kafasının içindekini değiştiremeyen, romantiğin r sini bilmeyen, bayanlara ikinci sınıf muamelesi eden ve daha bir sürü şey yazabilirim erkekler için.onlar önce kendilerini düzeltsinler sonra bizi yargılasınlar

• Tiyatronun t si işi bozmuş eksi almışsın.

• Ağzını öpem.

• cunku o kızlar seksılıklerıyle ortaya cıkmıs olduklarından oyle gozukur erkekler onlara sex objesı olarak bakıyo

• Türk kizlarini begenmiyorsa yabanciya gitsin yahu... Cözüm bu kadar basit :-) Bakalim yabanci kizlar türk erkeklerin huyuna suyuna gelebiliyorlar mi :-P

• Bence herkes damak tadına uygun olanı seçmeli.. Tüm Türk erkekleri, kıvır kıvır İngiliz, Fransız ve İskandinav dilberlerini kendilerine eş olarak seçmelidir!author'a selam olsun burdan..

• mence turk kizlari hicde kotu deyil eledise pisleyirlerse burda ne isleri var ya turkler mukemmel bir halk fikrimce

• Aygızz sen azerimisen menimde anam azeri boo :):)

• Öncekileri Göster
    • :)))

• =D

• Çünkü kötüleyenlerin çoğu elizabet'i sevıyor rus mus değil

• :)

• Aman banane kötülerlerse kötülesinler. Açmışlar sanki kollarını muhteşem türk erkeklerini mi bekliyorlar.Türk erkekleri bizim bizim kalacak.

• hahaha son cümlene bayildim ((:

• :))))

• bu kadar emin olma :D

• bazi durumlarda haklilar.

• Kötülüyorlar çünkü canları daha özgür cinsellik yaşamak istiyor, daha az sorumluluk istiyor, olay bu. Onlar Türk kızı naz yapıyor dediği, ağırdan satmaktır. İşlerine gelmiyor, bir insanı kazanmak, sevginin sorumluluğunu almak, emek vermek falan. Sen bunların böyle dediğine bakma, onlar için yabancılarla gezmeli, türk kızıyla evlenmeli. Bakış açısı aynen bu derece düzdür. Türk kızı, yabancı hatun kadar rahat olsa batar, git sitede diğer yorumlara bak, hep eleştiri, rahat, kendini düşünen, bireysel takılan kızlara bir ton laf var, ama yabancıysa tadından yenmez değil mi? Sonra evlenmek için Türke gelip, bakıcılık yaptırırlar.

Yükleniyor...