Ardı ardına bitmeyen borçları var erkek arkadaşımın. Çok seviyorum ama çok yoruldum. Ne yapacağım? :(

Gizli Üye
4 yıldır bırlıkteyız.sevgı fedakarlık ıster dedım.onun kıskanclıklarndan dolayı ıs ve duygusal anlamda elıme gecen en ıyı fırsatları kacırdım.cunku once Allah snra aılem.ve sadece o vardı hayatımda.cok sevdım.her fırsatı elımden kacırdım.5.yılımıza gırıyoruz.her dar gununde kotu gununde hep ben oldum onunla guldum onunla agladım.bazen bır bayan gıbı omzuma cokup agladı sorunlarından dolayı.sımdıde bıtmek tukenmek bılmeyen borcları.ıkı yıldır hep yanında oldum maddı manevı herseyı karsıladım bazen.sevgısıne emınım ona guvenıp haddınden fazla ınanıyorum.ama arkadaslar borclarından bıktım artık heryerden borc almıs kredılerınde evını arabasnı herseynı sattı yıne kurtulamadı.bu kıs nısan yapacaktk.ben kuru ekmege razıyım dedım.ama ardı ardına bıtmeyen borcları cıkıyor hep.bı ıs yaptı batırdı kendını.cok yoruldum cıdden artık gulmek ıstıyorum.her aradıgımda suratından bezdım.onu cok sevıyorum ama bende yoruldum ne yapmalıyım bıtırmelımıyım yoksa gercekten sevgıme katlanmalımıyım:(
Ardı ardına bitmeyen borçları var erkek arkadaşımın. Çok seviyorum ama çok yoruldum. Ne yapacağım? :(