Öpüşürken kızlar ne yapmalı ?

bu zaman kadar 4 kişiyle çıktım ve hiç biriyle dgru düzgün el ele bile tutuşmdim ama bu seferki çok farklı. ve öpüştük. nasıl dvranıcami şaşırdım. özellikle erkeklere soruyorum. napmalıyım ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 18

• agzının ıcıne tukurme kafi

• beklersin kasılmadan .

• Biz mi öğreteceğiz sana öpüşmeyi içgüdüsel birşey bu :)

• Tövbe et. Haramdır.

• yorumsuz...

• gözlerini kapayıp bütün işi karşı tarafa bırakmalı

• sikma dudaklarini disleri dslerine carpma dilini kullan. alt veya ust dudagni emebilirsin.

• benim sevdiğim kızda aynı senin gibiydi senin bişey yapmana gerek yok zaten sevgilin seni öperken sende öpecekin bir şey katman gerekmiyor sen sadece sevgilin öpmek isteiğinde izin ver yeter

• gozlerini kapatma diyecektim. en iyi cevap secmissin zaten.

• kendini kasma estetik ol ve karşılık ver

• Bana kalırsa bu konuda yapman gereken şey akışına bırakmak. Hiçbirimiz bu tecrübeyi ana rahminde öğrenmedik nihayetinde :) İlk olarak kendine tarz belirlemelisin. Örneğin dilinizin değmesinden hoşlanabilirsinde hoşlanmayabilirsinde. Bu tarza karar verdikten sonra öpüşmenin cazibesine kapılman yeterli.. :)

• Dilini de kullan ara sıra.

• içinden gelen sese kulak ver..

• Sapıklar dolar birazdan kolay gelsin.

• belkide o sapık sensin kim bilir

• professionel gibi davranmada nasıl davranırsan davran TAVSİYE:sen sen ol asla ve asla evlenmeden ne öpüş nede yanlız kalabileceğiniz bir ortamda bulunma,karşı tarafı sev aşık ol ama evlenmeden güvenme,güven ama kendini teslim edecek kadar güvenme aksi halde hayatını mahfeder çok üzülürsün o yüzden hiç gerek yok,ayrıca öpüşmenin sonu iyi bir yere varmadığından bidahada öpüşmeni tavsiye etmem,benden bukadar gerisi sana kalmış

• ona ver ona ver...öpücük:)))

• azını ayırma karşı tarafa bırak :D

• burda bunu soruyorsan yakında ayrılırsınız zaten :D:P

Kızlar Ne Diyor 3

• Boynundan yakalayabılırsın dudaklarını ısırabılırsın.Saçlarını oksarsın kulak memesını emersın yapcak cok sey var assddfsdf

• rahat ol bnde snn gıbıydım oo astım kendımı sevgılımle artık bn durmuyorum

• kendini bırak olduğun gibi davran bişey yapmana gerek yok ağzını fazla ayırma yavaş ve kibar ol ve gözlerini kapat.

Yükleniyor...