Bir erkeğin en ağrına giden laf nedir?

sizce,Bir erkeğin en ağrına giden laf nedir... en mutsuz eden en yaralayan,hatta ağlatan

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yaşadığım, aklıma gelen:''banane senden'', ''geber Allah belanı versin'', ''ben başkasına aşığım, kalbim yalnızca ona ait ve hiçbir zaman başkasını sevmiyicem'', ''onun da beni sevmesi için çok uğraştım, olmadı, her gece bebekler gibi ağladım'', ''ona aşığım ve aşk acısının ne demek olduğunu senden iyi biliyorum'', ''bunları önce kendi ailene anlat, önce o ... ları düzelt'', ''tipsizsin'', ''her sabah o surata mı bakıcam'', ''orman adamı :D'', ''saçlarını [sünnete göre] ortadan mı ayırıyosun :D:D'', ''sendeki beyin piko bile değil, her şeyi bildiğini sanıyosun, inşallah kafayı yemezsin, inşallah güzel bir ailen ve çocukların olur''.Ne diyim Allah bir değil, bin bir türlü belasını versin. Dersen ki bu deste bana yeterli olmadı, vallaha billaha benden bu kadar.

• valla moralimi düzelttinşgüldürdün tesekkr ederim:)

• :) Ne diyim. Neden beğendin?

Erkekler Ne Diyor 39

• söylemeyin erkek dayanışması!

• İstemiyorum hıh hoh huh

• Ne söylendiği değil kimin söylediği önemli çünkü bana ne derse desin çokta fifi belli bir saatten sonra.

• Seni hiç sevmedim dersen yeter.

• Sen ne bicim erkeksin.Sen erkek misin?Biraz erkek gibi davran.NOT :Soylenmesi durumun da neticelerinden sorumlu degilim.

• +1

• senı hıç sevmedım

• yaptıgım onca yardım ıyılık ve çalışma artı verdıgım paraların üstüne babamın söylediği daaha tek kuruşunu yemek nasip olmadı sözüdür.

• sende olmayan herşey onda var.performans dahil.çok ağır bence.

• Bunu dedi mi?

• bana söyleyen olmadı.

• bir bayandan tokat yemek.

• bir bayan tarafından erkekligine laf soylenmesidir sende erkekmisin be deyip somut orneklerele beynine bi kac çivi çakabilirsen delirir.

• seninki bamyadan bile kucuk...

• adam degilsin

• Bir işi beceremiyorsun ...Sen Hiçbirşeysin..senden adam olmaz...

• Erkekliği ile ilgili bir laf gurunu kırar feci kompleks yapmasına neden olabilir. Bakınız: Emre Aydın --> Adam değilsin muhabbeti her şarkıdaAnnesi ile ilgili bir laf edersen öfkeden deliye dönebilir ancak burada bu kadının da zararına olabilir.Anneye laf yok.

• Senden nefret ediyorum yeterlidir.

• :)):):):):)

• gül bakalım sen...

• seninle arkadşız kelimesi :D

• kişnin kişiliğine göre değişir ama sanırım sen bunu karşındakine söyleyeceksin.

• sevdiği kızın ona arkadaşım demesi...

• ilk degilsin sonda olmayacaksın :)

• sana asık oldum ılk askımsın deyıp bakıre olmamak

• eski sevgilimi özledim yani o hiç (herhangi bir konu söyle) böyle yapmazdı de üzül yalandan adamın canına ot tıkarsın o derece sinirlenir yani :D

• Adam yerine koyulmayan her söz bitirir =)

• fatih yürek gibisin :)))))))))))))))))))

• fatih ürek olmasın o :DD

• yurek ne fatıh kurek o

• + Sende erkek misin be- Hayır+ . . . . . . . :)

• neden söylemeden terketmesiaslında nedeni vardırda neyse::)

• Neydi anlatsana?

• ya kardeşim neden oldunu bilsem ama sözde hanımefendi bni deli divane seviyodu hiçbirzaamn bırakmıcaktı beni ertesi günü bıraktı beni:D tahminim şu kadınlar başka bir dal bulmadan bindikleri dalı kesmezler ;)

• salak şey denmesinden .Kızlar kibirli gözlerle bakar salak şey o an kaynar sular dökülüyor üstüme

• bamya - erken boşalan gibi şeyler intihar sebebidir

• senden nefret bile edemiyorum artık..

• Çok ustalar kalp kırıklığı yalanını kullanmada.

• birşey söylememek bazen daha ağır olabilironun haricinde illa bir şey ise diyene bağlı olarak herhangi bir şey ağlatabilir diyene verilen önemle ilişkili

• Sevilen bir kızdan şu şekil de bir tepki alınırsa sorduğun sorunun cevabı olabilir.Kız: Aslında ben seni sevmedim.Erkek: Hıı?

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 14

• Adam mısın lan sen? karı kılıklı. Senin şeyin iğne deliğine bile girmez be.

• :D

• hakkaten bu çok ağırmış :D

• biz o kadar samimi degiliz:)))

• Belki Insan sifatina girmissin ama adam olamamişsin..Ben bunu birine dedim 2 yil konuşmadik :D

• Denilebilecek sözler çoktur ama benim en çok hoşuma giden ve en doğru sözlerden biri DÜNYADA ERKEK ÇOK FAKAT ADAM YOK sende bunların içinde olan müsfetteliklerdensin dersin :) Veee olay bitmiştir mantıklı ve gururlu biriyse yani azıcık bunları taşıyorsa üzülür ve kalbi yaralanır..

• Hadi lan ordan diye çürütülebilir... Etkileyici değil. :)

• :D Komiksin neyse kuyruk acısından kabulleneceğini düşünmüyordum derim :) Laf mı yok yani

• çok küçük dersin intihar eder:d

• Gördüğünü nerden biliyosun bikere arkadaş?

• Sen adam olsan ne olur?

• :) der geçer...

• bence bir erkegin kırılması için sizi cok sevmesi yada cok deger vermesi gerekır.fazla ilişkının olmadıgı bır ınsandan duyulan sözler ınsanı acıtmaz diyorum..ama yinede bilemiyorm:)

• Doğru... Umursamadığım biri, isterse sabaha kadar konuşsun.

• Senden bir cacık olmaz.Erkek olsaydım ağırıma giderdi, gel gör ki bazı erkekler bunu iltifat olarak algılamakta.

• <3 pipinde muza benziyormussemma cok kucuk

• yataktaki performansını küçümsemek

• Sence de kaşarca olmaz mı bu?

• ne erkeğe ne kadına yapılcak bişey değil ayıp tabi ya niye bu denli üzmek istiyim karşımdakini. düşmanımda olsa bi erkeğe bunu demem. aynı şekilde bi kızın dış görünüşü hakkında yorum yapmam :D

• amk.

• ''abi''

• ilk değilsinben erkek olsam bu söz ağrıma giderdi şahsen

• gider gider merak etme

• Bak bu güzel işte. Kandırılmış olma duygusu... Ama adam pislikse kız hakkında atıp tutar, olaylar olaylar... Ters tepebilir.

• madam değil adam arıyorum :DD

• Senden daha büyük pipili birine aşık oldum

Yükleniyor...