Eşinden soğuyan erkek nasıl belli olur ?

Eşinden soğuyan erkek nasıl belli olur ?... hareketleri, davranışları ile kendisini nasıl belli eder ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 9

• sana ayırdığı zaman azalır senin içinde olduğun ortak paylaşımlar belirgin ölçüde azalır veya biter cinselliği yaşamak istemez veya kendi zevkleri ölçüsünde yaşamaya çalışır kısacası yatakta seni değil kendini düşünür

• az konuşur.sen konuşurken dikkatli dinlemez.cinselik olayını azaltır.cevresi ile daha çok zaman geçirir

• sorduğun her soruya kısa kısa cevaplar vermesi en büyük belirtidir.

• Bu durumda tüm erkekler eşlerinden yada sevgililerinden soğumuştur. Zira uzun cümle kuranını hiç görmedim :)

• Garip olan şu ki ben öyle bir insan değilim :) evet bazen kısa cevaplarda veririm ama az ve öz olarak

• soğumak mı sıkılmak mı ayırt edemiyorum. 5 yıldır aynı kadın ile evliyse iş merkezindeki taş gibi hatunları kendinden yaşça küçük arkadaşına övüyorsa soğumuştur herhalde

• 2 halvet arası sürelere bakıcan..fark her seferinde açılıyosa ..durum fena :)

• Öküz gibi davranır

• Yatakta araya mesafe koyar, sırtını döner.

• sana soğudum hatun der

• Cinsellik yaşamaz

Kızlar Ne Diyor 2

• gözünün içine bamaz tv bakar konuşurken. unutkanlık başlar.Seni dinlemeye ayırdığı zaman dilimi azalır . Daha az dokunur tenine.

• soğuk davranır . fazla iletişim kurmaz. cinsellğe yaklaşmaz. cevreyle daha çok ilgilenir

Yükleniyor...