• Sor
  • Bence

Düğünlerdeki oyun havalarında dayanamayıp oynuyorum

hani şu bildiğimiz düğünlerdeki oyun havaları halay zeybek vs var ya ben hepsini biliyorum ve dayanamayıp oynuyorum o kadar seviyormki kntrolümü... Daha Fazla

En İyi Görüş

• açıkcası bana itici gelmez aksine o doğallığın kimseyi umursamaman hoş olabilir:)

Kızlar Ne Diyor 17

• oyun havaları oynansın dıye bestelenmıs arşive kaldırılsın dıye destelenmemıs ... gençtir oynar kocadır neylerrr

• hayır senı sıradısı yapar

• bazen.s

• oynayan erkek hoştur fkat erkek dediğin böle ağır ağır oynar kıvırark oynayan erkekler gerçkten iticidir ...

• :)

• ambulans şoförüsün heralde ondandır

• hayir degilim olmayi da isterim cnki hobi gbidir. attyim canm krallar gbide yasiyorm.

• Öncekileri Göster
    • maaşın iyi heralde :D :D

• bilmem belkide :)

• evet gelir, dozunda bıraktıgında da sana hoş bir görünüm katar ama. abartma tabii

• tesekkurler

• GÜZEL oynuyorsan itici gelmez,...Bizim buralarda bir cocuk var dügünlerde kopuyor resmen, ama o cocuk oynarken migdem bulaniyor,.. Daha yakisikli, temiz birisi oynamazmi bu kadar güzel :D :Dhehehe

• :)

• ofof aman da dıyonmu

• hea deyom

• Öncekileri Göster
    • hadı oynayakmı:D

• nerdesin kız:D

• dügünde oynanır ki o vakit dügün boyunca oturanlar daha itici olabiliyor

• bana itici gelmiyo bende dayanamıyorum oynuyorum çünkü :)

• Ankaranın Bağlarıda Büklüm Büklüm Yolları Ne Zaman Sarhoş Oldunda Kaldıramıyon Kolları :D Bayılıyorum buna ya.

• hayır aksine güzel oynayan oynarken kendine güvenip oynayan erkekler çok hoşuma gider :))

• karsilikli harmandali oynayalim gel:))

• Beni kaybettin.

• kazanmaya niyetim yoktuki :)

• gelmez.

• nden

• insanların kendini kaybederek bir şeyler yapmasından hoşlanırım.
      hem zeybek hoş.

• şöyle cevap vereceğim ama benim adım elvan dalton ben gezerim balkon balkon

• sende zaten balkon balkon gezen bi kız tipi seziyorum..

• hayırlısı olsun

• düğünde olan düğünde kalır

Erkekler Ne Diyor 7

• düğüne giden oynar,ölüye giden ağlar,bu söz ankaralı için allahın emridir,gel ben oynayayımda gor bakalım kızlar gozunu alabılıyormu:D

• hoşlarına gıder daha çok

• :)))))))) bir düğünde efe oynadım kuzenim burcuyla çok hoştu ..millet baya alkışlamıştı.. amcamın düğünü de durmadan horon teptim 3 sat ter su içinde kaldım .. superdi acayip keyif aldım..arkadaşın düğünün de her telden oynamıştım ..kasap, halay ,misket,romanyuh diceksin atıyon diceksiniz varın deyin.. ben oynamayı seviyorum kardeşim.. öğrenmek zor değil.. paratiği olan kişi için birde istek varsa anlık çözülüyor olay kopppppppp koppppp :))

• adamimsin.d.d

• Kültürsüz insan, insan değildir bence. Bu topraklardaki kültür, hepimizin kültürü.Ben de kemençe duyunca duramam. Bi' de davul zurna horonu.

• Bencede güzel gelir ;)

• çok cekici olur dikkat çekersn die tahmin ediyorum :)

• kıvırmak sağlıktır

• eyw:)

Yükleniyor...