• Sor
  • Bence

Kızların hoşlandığı erkek tipi ve huyu nasıldır?

kızların en çok hoşlandığı erkek tipi veya huyu nasıl olmalı millet?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• söylemleriyle eylemleri birbirini tutsun lütfen... ben bunu istiyorum

• hmm hakılısın aslnsa

• kısa ve net evet.

Kızlar Ne Diyor 16

• ikiside olmasın

• osman kızlar kendıne guvenen erkeklerden daha çok hoşlanır..

• yani kendine güvenen derken ?(örnekleye bilirmiyiz)

• Öncekileri Göster
    • ben anlmdm :)

• aşırıya kaçılırsa ukala damgası yersin .

• dürüst olsun, asla yalan söylemesin, ilgi ve sevgi versin, güvenilir olsun huy olarak yetereh tipi de en azından yüzüne bakılcak kadar ii olsun, ruhlar aleminde yaşamıoruz :D

• bazen bunlarda yetmiyor..doyumsuz insan çok...

• Öncekileri Göster
    • italyan olsun (yapmazsam çatlardım)

• """eh tipi de en azından yüzüne bakılcak kadar ii olsun, ruhlar aleminde yaşamıoruz :D"""" evet evet :D dış güzelliği napıcaksın önemli olan iç güzellik ruh güzelliği diyenler vardı bana aradığım cevap tam olarak bu

• uzun boylu,ideal kilolu, güzel bakan ve gülen kro olmayan bakımlı giyimi kuşamı hoş karizmatik kültürlü bir bay

• 1ay

kendine baktın mı sen hiç

• 6gün

yeap ya sen? :)

• tip olarak kumral tercihimdir bunun yanında sert bir mizaca sahip olsun yakıcı bakışları olsun karizma olsun... huy olarak herhalde herkes aynı şeyi söyler en başta dürüst ve güvenilir olması önemli ayrıca komik erkekler de kızların hoşuna gider;)

• bir kere ılk etapta baktıgnda ıcını goremıycegn ıcın tip gıyım kusam onemlıdır bakım.ayrıca karakter huy a gelınce buda gorecelıdır herkez farklı sey arar

• Yerine göre davranan , kişiliği oturmuş , sohbet etmesini bilen , bakımlı , Derin ve güzel bakan , Gülen :)
    Sevdiğiyle uğraşan gıcık eden tatlı gıcıklıklar tabi :)
    Bebek yüzlü çakal olan :D

• insan bazen hoslanmam dedigi tipten bile hoşlanabilir.sarısın esmer kumral diye ayıramayız.huy konusunda dürüstlük ve güven önemli.

• bilgilern için teşekkür :)

• Onüne Gelenle Svgili Olmamalı!Yoksa Ona Bi Kazık Atarım!Doğduğuna 100000000000000000 Pişman Olur!

• "Şeytan tüylüler" diyerek kafanı karıştırmak istiyorum.

• Uzun boylu,orta kilolu,yakışıklı,esmer sarışın fark etmez,karizmatik,baba gibi seven,kültürlü,okumuş,mesleği olan,zengin olan,baba parası yemeyen,veeeee böyle gidiyor

• Kültürlü
    Zeki
    Karakterli
    Karizmatik

• kisiden kisiye degisir

• anlayisli durust ve ilgisini belli edn erkekler

• kızlar her zaman tipten hoşlanmaz. bazen tipsizlereden de hoşlanabilirler. yani herkesin beğenileri farklıdır. genelleme yapamayız. sen huy dersen dürüstlük ve doğallıktan başla işe

• denemekte fayda var

• evet bazen öyle çiftler görüyorum ki nasıl yani diyorsun, bu kadın bu adamda ne buluyor yahu? Pek çok kadın bunu kendilerine itiraf edemese de kro seviyor bence. Bu da kadının yetiştiği ailedeki erkek baskınlığından geliyor diye düşünüyorum. Bir nevi stockholm sendromu. Ama sen öyle olma. Kendine güven, yalnızca bildiğin şeyler hakkında konuş, ama her konuda konuşacak kadar bilgi sahibi olmaya bak. Sürekli espri yapmaya çalışma, kibar ol, aşırı ilgi gösterme.

• beybi feys

Erkekler Ne Diyor 8

• değişik tipler

• kızlar genel olarak farklı tip erkeklerden hoşlanır daha doğrusu kendi yapılarına göre farklı diğer çevresindeki erkeklerden farklı olan erkeklerden hoşlanır.Örneğin bir kızın etrafın çok erkek varsa ve hepsinin ona ilgisi varsa ondan hoşlanıyorlarsa kız istediği erkeği elde edebiliyorsa siz farklı davranın sizi elde etmesine izin vermemeniz ve cool olmanız gerekir çünkü siz farklısınız ona farklı geldiğiniz için sizi çözmeye çalışıcaktır siz buna izin vermedikçe daha çok çabalayacaktır bu olayın büyüsü sizi çözene kadar sürer emin olun.Bazı kızlarda romantik ve sempatik erkeklerden hoşlanır bu tür kızları etkilemek için espritüel ve sorgulayıcı yapı içerinde olmanız gerkir çünkü bir olayın sonucunu oluşturan nedenler genel olarak komik olur.Espri yapmanız için olayları çok iyi analiz etmeniz gerekir ayrıntıları gün yüzüne çıkardığınızda doğal olarak komik olursunuz ve onu güldüre bildiğinz için sizinle daha çok zman geçirmek isteyecek sizi daha çok tanımak isteyecektir.Karşınızda ki kıza herşeyi anlatırsanız sizin onun gözünde bir gizeminiz kalmaz ona sırdan gelirsiniz ve şöyle düşünür onun gibi çok erkek var hatta daha iyileri var bunu diyorsa kız o kız için çaba göstermeye gerek yok maçı kaybetmişsiniz demektir.Hayata bakış açınızda çok önemlidir sadece hayata bir açıdan bakarsanız ilerde sıkıcı olurusunz konuştuğunuz konular sürekli aynıysa hem siz hemde karşınızda ki sıkılıyor onun için sürekli bilgi toplayın kitap ve gazete okuyun güncel haberleri takip edin şunu hiç bir zaman unutmayın her konuda ufacık dahi olsa bir düşünce ve bilginiz varsa diğer erkeklerden her zman 1 adım önde olurusunuz.Daha çok cümleler var ama sıkıldım yazmaktan bu kadarıda yeter :)))

• tipsizliktir...

• sevgili xxosmnxx arkadaşım!"kızların" diye başlayan bir soru sorarak tüm kızların aynı anda hoşlanabileceği bir erkek tipi varsayman ne kadar anlamlı değil mi!kaldı ki soru, içerdiği açgözlülük itibariyle, gizli kullanıcı kızların sormuş oldukları "erkekler nasıl kızları isterler? erkekleri nasıl elde edebilirim?" tarzı soruların bir versiyonu olarak kızlarsoruyor arşivlerindeki kıymetli ve müstesna yerini alacaktır. diyelim ki bu soruya %100 doğru bir cevap geldi: ne yapacaksın acaba? birdenbire cevaptaki kişiliğe bürünüp, kendini sokaklara mı atacaksın? ve daha içler acısı soru: bütün kızları ayartmayı mı düşünüyosun? sormuş olduğun bu insanüstü soru sebebiyle seni tebrik eder, başarılarının devamını dilerim :D (bu gülücüğü de soruma sempati kazandırmak için koydum. ama gerek te yok!)

• sadece genel bir bilgi.

• egosuz ol yeter.

• o nasıl bir gözlük ya:s

• parası
    arabası (bmw)
    evi olsunda tip ve karakter önemli değil kızlar için

• O yamuk favorileri düzeltmezsen, hiç bir zaman hoşlanılan bir tip olamazsın mesela.

• okulda bölesi serbest :D

Yükleniyor...