Mide bulandırıcı nefret ettrici şeyler hep...

Babam çok ilginç insan ya evin içinde kilotla geziyor midem bulanıyor banyoya gircek kilotla gidiyor bide bakıyor odanın içine midem bulanıyor onu... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Annen senin afedersin altını temizlemiş zamanında sıkılıp usanmadan.Baban seni yetiştirebilmek için,yiyeceğin iki lokma için akşama kadar terini silmiş,ayakları yorulmuş.Senin için hayatını bitirmiş insanların sen şimdi ne giyindiğini mi sorguluyorsun? Daha geçende doğarken çırılçıplaktın seni gören doktor bile seni sorgulamadı çıplak çıkarırken.Sen insanları şimdi mi sorguluyorsun? Senin kanından,canından insanları hor görme asla.Sevgilin olur aşkından kirli çorabını bile koklarsın ama baban sarımsak yiyince iğrenç dersin.Bunu yapma.Bil ki senin şu an o giydiğin donun bile olmayabilirdi ama onlar sayesinde var.Bu insanlar senin için ölebilir ve seni koşulsuz severler annen baban yani.En değerli insanlar onlar.Senin böyle yazman utanç verici.Benim evladım bana dese bunu çok sinirlenirdim.İnsan evinde rahat olduğu için don giyer.Rahat olmadığı yerde don giymez.Babana laf etme.Ağzı kokabilir,çıplak bile olabilir vakti geldiğinde onun altını sen değiştireceksin belki de Allah göstermesin.O zaman da ıyy iğrenç deyip hayata mı küfredeceksin?