Mide bulandırıcı nefret ettrici şeyler hep...

Babam çok ilginç insan ya evin içinde kilotla geziyor midem bulanıyor banyoya gircek kilotla gidiyor bide bakıyor odanın içine midem bulanıyor onu öyle görünce bakmamaya çalışıyorum kaç yaşına kalmış insan utanır geçen kuaföre gittim adam kızımın yanında uzanıp yatmıyorum diyor keşke bizimkiside öyle olsa dedim içimden sarımsak yiyor kokutuyor her yeri midem gene kalkıyor tiksiniyorum ya, herşeye trip atar suratını asar oturur sonra benimle konuşmuyor bu kız der allah aşkına ne konuşıyım ben onla diyememde ona kilotla gezme diye utanırım napcam ben ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Annen senin afedersin altını temizlemiş zamanında sıkılıp usanmadan.Baban seni yetiştirebilmek için,yiyeceğin iki lokma için akşama kadar terini silmiş,ayakları yorulmuş.Senin için hayatını bitirmiş insanların sen şimdi ne giyindiğini mi sorguluyorsun? Daha geçende doğarken çırılçıplaktın seni gören doktor bile seni sorgulamadı çıplak çıkarırken.Sen insanları şimdi mi sorguluyorsun? Senin kanından,canından insanları hor görme asla.Sevgilin olur aşkından kirli çorabını bile koklarsın ama baban sarımsak yiyince iğrenç dersin.Bunu yapma.Bil ki senin şu an o giydiğin donun bile olmayabilirdi ama onlar sayesinde var.Bu insanlar senin için ölebilir ve seni koşulsuz severler annen baban yani.En değerli insanlar onlar.Senin böyle yazman utanç verici.Benim evladım bana dese bunu çok sinirlenirdim.İnsan evinde rahat olduğu için don giyer.Rahat olmadığı yerde don giymez.Babana laf etme.Ağzı kokabilir,çıplak bile olabilir vakti geldiğinde onun altını sen değiştireceksin belki de Allah göstermesin.O zaman da ıyy iğrenç deyip hayata mı küfredeceksin?

Erkekler Ne Diyor 18

• sanırım aranızda diyalog kalmamış

evin içinde bir babanın donla gezmesi normal birşey değil

biri vasıtasıyla söylet.daha da olmadı sen konuş.bunda utanacak birşey yok

• baban seni dişinden tırnağından sakındı seni bu yaşa getirdi baban evde rahat olduğu için kilot ile senin yanında dolaşmakta sakınca görmüyor olabilir çünkü sen annen ile babanın ortak çabaları ile dünyaya geldin onları hor görmemelisin seni dünyaya getirdikleri için minnettar olacağın seni bu yaşa getirdikleri için yatıp kalkıp şükredeceğine yazdıklarına bak

madem bu konudan dolayı şikayetçisin annen ile konuşup bende genç kızım babam bu şekilde dolaşmamaya dikkat etsin diyebirlirsin annen de bazen herif ne yapıyorsun diye senin yanında bazende babanı kenara çekip başbaşa baban ile konuşur ve bu durumu çözebilir

Babana iğrenç kokuyor diyorsun ama yarın öbürgün evleneceksin çocuğunda altını pisletecek çocuğuna anne olmayacak mısın kocanda dağınık olacak yatak çarşafı dağınık diye ne bilim kocan düzensiz diye boşanacak mısın hemen böyle düşünerek ne kocana eş ne de çocuğuna anne olabilirsin

senin yazdığın bu cümleler yeni ergenliğe girmiş herşeyin en iyisini bildiğini sanan aslında birçok konuda bilgi ve tecrübesi olmayan ergen kız cümleleri

olgunlaş madem ben büyüdüm genç kız oldun babanın don ile gezmesi sana tuhaf geliyor akıl fikir ve mantık olarak da olgunlaş o don ile geziyor dediğin kişi herhangi bir erkek değil baban baban

• penisi belli olur dimi?

• zor baba 1değil 2 değil 5

• :D

• Adam el kadar bebeliğini biliyor ve seni de hala öyle görüyor rahatlığı bundandır. Terbiyen müsade ederse, sende aynını yap ilk önce kızacak sonrasında daha dikkatli davranacaktır. Ne demişler bir musibet bin nasihattan evladır.

• Sanki sen evden gidince evlenince filan farklı şeyler görecek ve yapacaksın. Adam bir evde rahat ediyor anlaşılan zaten ordada rahat edemezse nerde edecek. Senin gibi düşünen erkekler bile var. Öz baban değilmi ne art niyet olacak. Dayanamıyorsun mağdem odanın kapısını kapat otel gibi yaşa.

• :D gülmeden edemedim,oha diyebilir miyim?

• Bence babana birkaç tane şort al böle gezme de adam ol lan de..:) bu ne hal tamam bizikiside geziyo ama boxerla hep çocukluktan oluyo oğlum ona göster yok buna göster çocuk don giymeden büyüyo ah bu ebeveynler..:)

• Annene söylemelisin. Uygun bir şekilde uyarır babanı ve bir daha aynısı tekrarlanmaz :)

• Evde rahat olunur ama bence bu kadar da olunmamalı. Benim de kız kardeşim var ve ne babam ne de ben öyle dolaşmıyoruz. Odamda bile dikkat ediyorum yani her an kardeşim girebilir diye. Büyük ihtimalle baban rahatsız olacağını tahmin edememiştir

• dedim bakalım

• Annene söyle tatlım; o halleder. :)

• babanı sev ufak şeylere takılma,öğüt vermekten ve almaktan nefret ederim ama bu davranışların ileride aklına geldikçe kendinden nefret edersin tecrübeyle sabittir.

• E benimkiside öyle .. ne var bunda yani evde rahat olmucakta nerde olcak ? rahat rahat geziyo kilotla işte

• EVİN İÇİNDE KIZ VAR AMA

• Bizimkide evin içinde röpteşambırla geziyor,şarabını yudumlarken geğiriyor falan iğrenç benim peder :(

• o gene iyi :D

• konusamıorsan annene annat durumu oda babana anlatır duzelır belkı.?

• çok ilginç bi durum. annene söyle o uygun bi dille söylesin.karşısına cıkıp baba artık kıçına bişey giy diyemeyeceğine göre en iyi fikir annen.

• dert ettiğin şeye bak benim babamda snn baban gibi evde kilotla geziyor ben daha 18 yaşındayım ama hep azarlarım babamı :) git şurda şimdi misafr gelir falan dye ama takmaz yaşlılıktan heralde önceden böylelerse aileleri falan :)

• babadır değiştiremezsin

Kızlar Ne Diyor 11

• sabahlık hediye et.

• O geldıgınde odandan dısarı cıkma

• bak tatlım aile çok değerlidir belki bizim gördüğümüz bildiğimiz ayıpladığımız şeyleri onlar bilemezler ...çünkü onların doğasında vardır bunlar... sonuçta babandır kırk yıllık alışkanlığı yani soğanda myer sarımsakta yer onlar senin altını bebekken temizlerken mideleri bulanmıyoda sen şimdi onlar bi sarımsak yediler diye iğrenç mi oldular...çok yanlış bu davranışın hata sende ..

benim babam benim yanımda yere tükürür soğanda yer sarımsakta benim bunlardan asla midem bulanmaz insanlık hali başka türlü ytetişmişler öyle görmüşer öyle alışmışlar biz bunu değiştiremeyiz sadece görmemezlikten gel derim...annem de başında eşarp var hiç utanmam bazı kızlar var utanırlar hor görürler o kızlardan hiç sevmem..dünyada anne baba kadar değerli ne varr ...

• :D:D oha ya :D

• babam geçen bi don almış giymiş; eşofmanını salonun ortasında indirip bu bana çok yakıştı dedi, annem naapıyosun! diye çıkıştı, o da benim çocuklarım onlar ne karışıyon dedi eşofmanı çekti yokarı. hepmiz mutlu mesut dizi izlemeye devam ettik. asdfghjk

• rezilik :D

• peh, benim peder de baksırla dolanır hep. o da yetmez erkek kardeşim de aynı şekilde öyle. dedim bi kere "neyin kafası bu yea ben evin içinde donla dolaşsam nasıl olur? " dedim bunlara demez olaydım. Neymiş efenim ben kızmışım olmazmış öyle şey. Ben de inadına banyoya iç çamaşırlarıyla gittim, kapıyı da açık bırakmıştım. Haliyle babam cıbıldak gördü ve söve söve aşağıya indi daha da baksırla dolanmadılar evde. Bu da böyle zaferimdir.

• Olmaz hoş değil ben eşime söylüyorum hep çocuğumuz olunca beyaz atletle bile gezdirmem seni evde diye. Rahat etmek istiyorsa bol dizlerinin üzerinde ince kumaşlardan şort giyebilir. İç çamaşırıyla gezilmez gerçekten bu konu hassas bence. Ebeveynler anne baba farketmez dikkat etmek zorundalar.

• benimki bahçeye bile işiyo

• oda abartmış

• cidden ayıp uyar bence

• diyemem ki

• Annene soyle o bi sekilde soyler anlar oda

• benim babamda hep öyle boxerla gezer çok sinir bozucu ya .s.s

• kıllı kıllı bacakları bide içim kalkıyor

• Boxer ve külot arası dağlar var külotla aman Allahım...:)

Yükleniyor...