Bıktım bu hayattan artık

Gizli Üye
Arkadaşlar Sevdiğim kız reddetti 1 ay sonrada baska bırıyle gördum gördugum kısıde yakısıklı falanda degıl hatta ben daha yakısıklıyım..

ama fakiriz paramız yok o cıktıgı kısının arabası falan var parası var bızde yok ak...

sımdı paranın hersey olmadıgından falan bahsetmeyın arkadaslar para hersey yaa herseyy olmazsa hıcbısey olmuyo gerçektende tamam saglıkta önemlıde onedena sonra en önemlısı para ıste paran kadar adamsın bu ulkede :(

onuda geçtım ıs bulamıyorum ıs yok lıse mezunuda degılız ıs vermıyolar para desen parada yok zaten dogal olarak...

hepsını geçtım hıcbıseyde ısım rast gıtmıyo neye elımı atsam batıyo lanetlenmıs gıbıyım yaa napıcagımı bılmıyorum Pes ettım bu hayattan sevdıgım kız bıle benı kabul etmıyosa yasamayayım anasını satım parasızıgın gözu kör olsun...

ınanın cebımde 1tl para yok...

Arkadaşlarım sattı kımse benı takmıyo artık fakırız dıye hor göruyolar..

ınternet olduguna bakmayın ınternette borcu var kapandı kapanacak :(

kaç yasındayım babamın elıne bakıyorum cocuk gıbı harclık almaktan utanıyorum artık...

dogru durust elbıse bıle alamıyorum ustume bu nasıl hayat bu nasıl yasam Allaha hergun dua edıyorum kurtulmak ıcın su hayattan bızım yuzumuzede gulsun su hayat..

Arkadaş ben sımdı ne yapayım ya?

ıntaharmı edım... napım kafayı yıcem bı tavsıye verın sıkıntıdan ölucem yaa... kendımı yıyorum resmen delırıcem bıktım bu hayattan.. hıcbır ısım rast gıtmıyo ya hıcbır ısım ne bahtsız ınsanım ben yaa :( tanımasanızda bılmesenızde hakkımda hayırlı dua edın be arkadaslar... :(
Güncellemeler
+1 yıl
uzaktan davulun sesı hos gelır ben dogruları söyluyorum Allaha ısyan etmıyorum dua edıyorum ama kendı kendımede soruyorum bu kadar ınsan zengınken sefa surerken sevgılılerı varken arabaları herseylerı varken ben neden dogdugum gunden berı bu kadar acı cekıyorum. sımdı dıceksınızkı o kadar sakat ınsan var saglıksız ınsna var saglıklı olduguna dua et tamam bunada okey ama bı o kadarda saglıklı zengın ınsan var bu nasıl adalet ya adaletsız dunyada yasıyoruz hersey yalan?

Bıktım bu hayattan artık