İnsanları kırmayı sevmiyorum ama?

Normalde nazik ve anlayışlı bir yapım var gerçekten insanları kırmayı sevmiyorum ama özellikle bazı bayanlar o kadar anlayışsız önyargılı kaba... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• Vallaha ne diyim, dünyada öyle insanlar varki ister istemez aginizi ve huyunu bozarlar. Bende ayni senin gibiyim, ama karsima bazen öyle insanlar cikiyor ki susamiyorum, laflari sokuyorum da sokuyorum. hic sevmem böyle seyleri aslinda ama insan bazen mecbur kaliyor.. bence normalde yapmadigin icin bu gayet normal. Mesela ben bana laf sokana terbiyemle laf sokarim, hep terbiyemi korurum, o bana küfür etsede ben gülümseyerek konusurum en cok o koyar insanlara. Ben senin seviyene hic düsemem tatlim, senin bu hal ve hareketlerinde hic bana göre degil senin gibi ucuz insanlar icin agzimi bozaman derim birde böyle :9 gülpmserim giderim. en cok bu koyar inan bana :D

Soran beğendi
    • ben de aynıyım işte karşımdaki küfür ederken hiç küfür etmiyorum :)ama bana ediyorsa tabi ama aileme kadar uzanırsa küfür o zaman ben de küfür ederim onun dışında igneleyici laf sokuyorum kırıcı laflar konusuyorum aslında bu tür şeyleri sevemeyen biririyim.

• bosver iyi yapiyorsun, sana kötü laf edenin karsisinda kendini hicbirzaman ezdirme, baktin laftan anlamiyor bas sende küfürü yapcak birsey yok :D

• :D