İnsanları kırmayı sevmiyorum ama?

Normalde nazik ve anlayışlı bir yapım var gerçekten insanları kırmayı sevmiyorum ama özellikle bazı bayanlar o kadar anlayışsız önyargılı kaba kendini begenmiş burnu havada davranıyorlar ki biran 180 derece değişiyorum iğneleyici laf sokuyorum sizce iyi mi yapıyorum?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Vallaha ne diyim, dünyada öyle insanlar varki ister istemez aginizi ve huyunu bozarlar. Bende ayni senin gibiyim, ama karsima bazen öyle insanlar cikiyor ki susamiyorum, laflari sokuyorum da sokuyorum. hic sevmem böyle seyleri aslinda ama insan bazen mecbur kaliyor.. bence normalde yapmadigin icin bu gayet normal. Mesela ben bana laf sokana terbiyemle laf sokarim, hep terbiyemi korurum, o bana küfür etsede ben gülümseyerek konusurum en cok o koyar insanlara. Ben senin seviyene hic düsemem tatlim, senin bu hal ve hareketlerinde hic bana göre degil senin gibi ucuz insanlar icin agzimi bozaman derim birde böyle :9 gülpmserim giderim. en cok bu koyar inan bana :D

• :D

• bosver iyi yapiyorsun, sana kötü laf edenin karsisinda kendini hicbirzaman ezdirme, baktin laftan anlamiyor bas sende küfürü yapcak birsey yok :D

• ben de aynıyım işte karşımdaki küfür ederken hiç küfür etmiyorum :)ama bana ediyorsa tabi ama aileme kadar uzanırsa küfür o zaman ben de küfür ederim onun dışında igneleyici laf sokuyorum kırıcı laflar konusuyorum aslında bu tür şeyleri sevemeyen biririyim.

Kızlar Ne Diyor 9

• demin twtra bir söz yazdım insanlara hayır demeyi öğrendiğimden beri mutluyuum diye buda onun gibi bazen hakettikleri kadar konuşman ve hakettikleri kadar laf yapman onları kenedene getirir sana hiçbirşey olmaz bn destekliyorum ama saygı çerçevesini bozmadan tabi haklyıken haksız duruma düşme olasğılğn yüksek yoksa

• kisiye gore davranmak lazım biraz da.kırmazsan kırılırsın..

• kendini herzaman güvende hissetmeye ihtiyacın var

• En güzelini yapıyorsun.. Karşındaki bayanda olsa bayda olsa hakettiğini almalı yoksa başına hakketmediğin şeyler gelebilir..

• doğru...

• en iyisi hiç muhattap olmamak daha iyi.

• Sebepsiz sanma seni silmemi .. Samimiyetsizlik sezdim ! Bunun için özür dilerim ! Başarılar..

• İyi yapmıyorsun bir beyefendi her durumda nezaketini koruyabiliyorsa anlayışlı olabiliyorsa ancak o zaman kendisine öyleyim diyebilir.

• Alttan al demiyorum ki zaten nezaketini kaybetme diyorum.

• İyi de karşımdaki bayan havalı ve kibirli davranırken nasıl alttan alabilirim bu daha çok tepeme çıkarır onu..

• öylelerine yapabilirsin..(saygını bozmadan)

• istemiyorsan yapma..ama eğer kötü niyetli olduklarını anladıysan kendinide ezdirtme..hak ettikleri ölçüde cevap ver ve öyleleriylede karşılaşmamaya dikkat et.

• Küfür falan zaten etmem bir bayana zaten bana yakışmaz ama iğneleyici ve aşagılayıcı laf sokuyorum..aslında istemiyorum böyle yapmak..

• Evet, iyi yapıyorsun.

• elimden geldiğince nazik olmaya çalışır dikkat ederim, ama insanlar cidden çok zorluyor, tahammül edemez hale getiriyorlar o zamanda umrumda olmuyor

bunun kadını erkeği yok hepsi yapıyor bunu.

insan en çok haddini bilmesi gerekirken bir onu bilemiyor ne yazık ki

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...