Sizce neden kayınbabamı babamdan daha çok seviyorum?

Gizli Üye
Kayınbabamı babamdan daha çok seviyorum gibi geliyor. Babamı da seviyorum ama bazen ona sinirlenince bir şeye bağırırım ama kayınbabama karşı öyle olmuyorum.

Babama anlatamadıklarımı kayınbabama rahatlıkla anlatıp sohbet edebilirim. Sizce neden?
Ablam kayınbabamla kişiliklerimizin aynı olduğunu ve bu yüzden onu daha çok yakın gördüğümü söyledi.

Babam elini kesince bayramda ona kızıp ya sana hep dedim dikkat et ya. Off ya bırak kesme şu eti ya bıraksana iyi be bırakma kes elini daha fazla diye sevgimi gösteririm. Ağır bir şey kaldıracaklarında ben yardıma giderim ama bana bırak sen deyip biraz azarlarlar.

Babam benimle hep ilgilenirdi. Onları sevmiyorum demiyorum ama abimle kavga edince suçlu ben gibi davrandılar. Tamam bende suçluyum ama sanki onun suçu yok. Bana tokat atınca hiçbiri hiçbir şey söylemeden kılları bile kıpırdamadan oturdular. O gün ben abime hiç bir şey demedim sadece anneme ben bunu sevmiyorum niye oğlunun sevdiği yemekten yaptın da bana yapmadın dedim. Kaşığı yere attım sonra oda arkamdan kalkıp tokatı yapıştırdı burada pek bir şey demedim ama daha ilerde 3 yıl sonra falan evde sadece ikimiz vardık benim hala o tokat içimde ve ona sana bir gün bunun bedelini ödeteceğim dedim ve dövüştük. Çok sinirli yapım olduğu için (onu çekmişim) camı kırdım babam geldi ona evden gitsin dedim bana sen git dedi. O olaylardan beri biraz yaklaşmıyorum sadece. Ama bir şey olunca onlara yine koşuyorum.
sana benzediği için seni anlayacağı için
sadece öyle düşünüyorsun.
DİĞER (sebebini açıklayın lütfen
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
düzgünce bir soru sorduk hemen hakaretler başladı.. yazık
Güncellemeler
+1 yıl
iyi -kötü görüşler için teşekkür ederim nedenini buldum.
nedeni kayınbabam müslüman değil yabancı. galiba ondan bu kadar üstüne düşünüyorum. babam namazında niyazında asıl neden kavga sevgisizlik değil bu sanırım.
Sizce neden kayınbabamı babamdan daha çok seviyorum?