Seven kız/erkek belirtileri nelerdir?

Seven kız/erkek belirtileri nelerdir?Yani istemdışı olarak yaptıkları(engelleyemedikleri) davranışlar nelerdir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Seven kız erkeğe sürekli tebessüm eder sürekli konuşmak ister merak ettiğinden erkekte kızlarla konuştuğunda genelde saçmalar kontrolsüz hareketler falan yapabilir oda sürekli güler gözleri ışıl ışıl olur göz bebekleri büyür sürekli bakış atar erkek ve ya kız karşılaşmak için fırsat kollar sonra aa tesadüfe bak der sende mi buradan gidiyorsun geçiyorsun yolumun üstü bırakayım vs. :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Koruma içgüdücü olur ellerinde olmaz.

• koruma derken?

• Öncekileri Göster
    • bu erkekler için geçerli.Peki kızların var mı böyle hareketleri?

• Pek yok aslında.

• evet bende erkekler için olanından cevap bekliyorum lütfenn

• bakalım gelecek mi cevap görecez :)

• konuşurken qözlerine bakamama :))

• saçmalıyan aşıktır saçmalamıyan seviyordur

• yanin dayken sacmalamakben sevgilime dedim yanim dayken beni sevdigini hic sölemiyon hep telde söylüyondedi zate yeterince simarik sin cocuk gibi bukes iyice simaronun yaninda hafizam gidiyor sacma sapan hareket yapiyorum

• Sıcak daha da sıcak olacak.

• yani?

• sen bu ara bi ateşlendin :))

• Yok beee :)

• onun seni fark etmesini sağlamak.

• ne demek istedin anlamadım?

Erkekler Ne Diyor 5

• Saçmalamaları durduk yere panik olmaları ( yanlış birşey mi söyledim vs. ) karşı cinsten bahsettiğinizde istem dışı moral bozulması kıskanma vs. uzar gider liste..

• Kesik kesik soluması soğuk terleme yüksek ateş...Dur la bu hıyarcıklı vebanın semptomları.. Döneceğim konuya yine..

• Ben biyolog olarak cevap vereyim göz bebekleri büyük serotonin endorfin ve birçok hormon salgılanır kalp atış hızı artar kan damarları genişler beyine daha fazla kan gider kan akış hızı ve nefes alış veriş hızı artar

• peki biz bunu nasıl farkedecez? :)

• Kızma ben sevdiğimde bunları hissediyorum hiçbir kız beni sevmediği için nasıl anlaşılacağını düşünemedim :)

• Gözlerine bakmaktan çekinir doğal olarak davranamaz

• Seven insan kabız olmaz.

• Onun yanında saçmalıyorsa kesin seviyordur..

Yükleniyor...