Kız arkadaşımla kavga ettim. Nasıl sözler söylersem barışır?

Kız arkadaşımla kavga ettim, çok kötü laflar söyledim. Bana öyle bir söz söyleyin ki mesaj atayım hemen barışsın. Hadi kızlar yardımm.

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Oyle bir soz yok eger seviyorsa affedecektir zaman lazim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sensizlik çok kötü senin olmadığın bir saliseyi bile düşünemiyorum ben lütfen vicdanım sızlıyor rahat uyuyamıyorum beni affet de.

0|0
    0|0
  • ya benle barış ya ben merveyle çıkcam de..!

1|0
    0|0
  • aşkım bayramda küs kalınmaz gel bu aşık sevgilini affet öpüşelim barışalım de :D

0|0
    0|0
    • effediyorda öpüşmücekmiş bir daha ceza yani :S

• bende hep öyle yaparım ceza öpmek falan yok derim. bi çiçek alır sonra sarılır zaten ayaklarım yerden kesildiği için aklıma ceza falan gelmez :)

• link

ara bu sarkıyı dinlet :)

0|0
    0|0
  • öpmek yok demiş:) git gözlerine bak özür dile çok sevdiğini anlat gözlerine öyle derinki bak ki affetsn :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Aynen yazıyorum;

Biliyorum bir eşeğim..Hemde kocaman..Senin tüm o naif tatlığına rağmen kaba sözler edebiliyorumm.Ama şunu bil ki zarif bebeğim seni o kadar çok seviyorum ki; içimi sadece sana açabiliyorum..Herşeyiyle..İyisiyle kötüsüyle..Ve senle kavga edince tüm dünya başıma yıkılıyor çünkü seni o kadar çok seviyorum ki seninle kavga etmek dünyadaki her türlü kötü şeyden daha aşağılık geliyor bana ve ben sadece buna sinirleniyorum..

Aslında sana değil kendime o kötü sözleri söylüyorumm...Beni affet..

Falan filan bu tarz birşey söyle..(deyüverip en sevdiği şarkıyı yolluyorsun + küçük bir milka alıyorsun uzatuyorsun + tabiki yüzyüze söylüyorsun...Ne yap ne et yüzyüze özrünü yap..)

0|1
    0|0
  • sana garanti veriyorum kardeşim

Cırcır ın yazdıklarını söyle kıza

0|0
    0|0
  • balkondan atlarım de.

0|0
    0|0
  • bayramını tebrik et...ayağına gelmiş fırsatı değerlendir...tabi özürde dilemelisin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...