• Sor
  • Bence

Kız arkadaşımla kavga ettim. Nasıl sözler söylersem barışır?

Kız arkadaşımla kavga ettim, çok kötü laflar söyledim. Bana öyle bir söz söyleyin ki mesaj atayım hemen barışsın. Hadi kızlar yardımm.

En İyi Görüş

• Oyle bir soz yok eger seviyorsa affedecektir zaman lazim

• affedecek ama öpmek yok dedi ceza mış :S

• Öncekileri Göster
    • Amac opusmek yani? Ne kadar seviyesizce

• espiri ya sende

Kızlar Ne Diyor 6

• sensizlik çok kötü senin olmadığın bir saliseyi bile düşünemiyorum ben lütfen vicdanım sızlıyor rahat uyuyamıyorum beni affet de.

• ya benle barış ya ben merveyle çıkcam de..!

• ahaha yok öyle bişey:))

• doctor :))

soran öpmıycekmıymış yalana bak :) merak etme senden daha hızlı öper o :)

• link ara bu sarkıyı dinlet :)

• aşkım bayramda küs kalınmaz gel bu aşık sevgilini affet öpüşelim barışalım de :D

• effediyorda öpüşmücekmiş bir daha ceza yani :S

• bende hep öyle yaparım ceza öpmek falan yok derim. bi çiçek alır sonra sarılır zaten ayaklarım yerden kesildiği için aklıma ceza falan gelmez :)

• öpmek yok demiş:) git gözlerine bak özür dile çok sevdiğini anlat gözlerine öyle derinki bak ki affetsn :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Aynen yazıyorum;Biliyorum bir eşeğim..Hemde kocaman..Senin tüm o naif tatlığına rağmen kaba sözler edebiliyorumm.Ama şunu bil ki zarif bebeğim seni o kadar çok seviyorum ki; içimi sadece sana açabiliyorum..Herşeyiyle..İyisiyle kötüsüyle..Ve senle kavga edince tüm dünya başıma yıkılıyor çünkü seni o kadar çok seviyorum ki seninle kavga etmek dünyadaki her türlü kötü şeyden daha aşağılık geliyor bana ve ben sadece buna sinirleniyorum..Aslında sana değil kendime o kötü sözleri söylüyorumm...Beni affet..Falan filan bu tarz birşey söyle..(deyüverip en sevdiği şarkıyı yolluyorsun + küçük bir milka alıyorsun uzatuyorsun + tabiki yüzyüze söylüyorsun...Ne yap ne et yüzyüze özrünü yap..)

• o kadar kitap okursan olacağı bu :P :D

• sana garanti veriyorum kardeşim Cırcır ın yazdıklarını söyle kıza

• balkondan atlarım de.

• bayramını tebrik et...ayağına gelmiş fırsatı değerlendir...tabi özürde dilemelisin...

Yükleniyor...