Büyü yapıyorum. Cinlerim falan var. Çok büyük günah olduğu için yapmamaya karar verdim. Genelde ak büyüler yaptım. Wodoo falan. Sizce affedilirmiyim?

Gizli Üye
Hep iyi büyüler yaptım. Kimsenin canı yanmadı. Ama artık günah diye yapmıyorum. Ama etrafım beni hala büyücü olarak görüyor. Çok üzülüyorum :(
Güncellemeler
+1 yıl
Güncel:Dalga geçmiyorum ya kardeşlerim. :(
Güncellemeler
+1 yıl
Alakasız görüş bildirenler derdiniz ne?*
Büyü yapıyorum. Cinlerim falan var. Çok büyük günah olduğu için yapmamaya karar verdim. Genelde ak büyüler yaptım. Wodoo falan. Sizce affedilirmiyim?