Tartışmada söylenecek kapak sözler neler olabilir?

Kavga ederken, tartışırken karşındakine sokabileceğin en fena kapak sözler neler olabilir? hani böyle insana koyar. Ona kapak olsun diye. Not: ayrılmış sevgililerin söylediği laflar DEĞİL

Güncellemeler:
biri laf ederken "aa bir sinek mi geçti?" dersem koyar mı?
arkadaşlar kavga edenler liseli olduğunı göze alarak cevap verseniz sevinirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Benim beynim sana ağır gelir sende olmayan bir beyin yüzünden beni anlayacağını sanmıyorum o yüzden benim için hayalet gibisin etkisizsin hayatımda.

• işte bu da süper :)

• :) teşekkür.

Erkekler Ne Diyor 11

• susarım ya.hepte susmuşumdur. pek kavga insanı değilim. dna'larımda kavga geni körermiş sanırım. otomatikman susup 'eyvallah takıl sen' moduna bürünüyorum.

• +1 ben de öyleyimdir ama bakarım susmuyo, hakaret ediyor şahsıma, kimse tutamaz beni.. (hiçkavga etmedim bugüne kadar ama) yumruk manyağı yaparım :)

• yok ya
      bende hiç öyle olmuyor. yani kesin olmaz demiyimde. öyle kaba kuvvettir falan. hiç içimden gelmiyor öyle birşey. susup çekiliyorum istemsizcene : )

• hiç öyle bir telaşım yokturrr laf sokmak bana göre değilminkinse kavga etmem edersemm pişman ederimmm

• Seni her gördüğümde insanların neden MOTOR kullanmayı çok sevdiğini anlıyorum...Kendini ULAŞILMAZ sanıyorsun,ama yetersiz BAKİYE olduğunun farkında değilsin...

• ağır laf olduğu hissediliyor ama ne kastettiğini anlayamadım?

• Anlayan anlamıştır boşver,sen yinede kullanma bu sözleri.yaş itibariyle.

• neyse anladın ne demek istediğini yarın pek de küçük değil

• bir kere bir kıza şöyle demiştim tartışırken: 'sen önce git dişlerini fırçala' çok gıcık olmuştum napiyim..kız ondan sonra konuşamadı renk kıpkırmızıydı

• kapaklar standart üretilmiyor. o duruma uygun bir şey bulup söylemen lazım, o da hazırcevaplık zeka falan istiyor

• :Hiç kullanmadım ama çok duydum adımı bir daha ağzına alma bu güne kadar ağzına aldıkların yeter

• bazen hiç bişey söylemeden pis pis sırıtmak ağlatırım karşımdakini o konuşur bi söz bi laf bekler:)ama ben pis pis sırıtır başka bişeye yöneliveririm ağlar ağlar:)

• lisedeki durum bambaşka bişey sadece ufacık bi kıvılcama bakar tarafların birbirne girmesi o zaman sırıtmak yetmiyo tabi:):)

• öyleysene yapılacak?

• valla bizim okulda kız kavgalarında laf sokmak yerine küfürler havada uçuşurdu saç baş kavga ederlerdi kızları soruyorsan erkeklerde fix soru sormak yok cevap yok dal gitsin:) lisede öyle konuşim laf sokim olayı olmuyo anlık bi dalma eğlemi gerçekleşiyo:)

• Genelde laf yerine kafa koymayi tercih ediyorum daha etkili oluyir karsi taraf tamamen susuyor denenmistir tavsiye ederim

• kafa tutmak derken?

• Kizlarin anlamasi zor bisey erkek arkadaslar anlamistir bosver sen deneme;)

• sana laf sokucam ama laf bile girmek istemiyor:))))

• bu çok fena heralde saç baş kavga çıkar :))

• Öncekileri Göster
    • hayır söyleyemeyeceğim tarafa gidiyor sohbet :))

• tamam boşverelim :)) fazla terbiyesiz olmayan seçenekleri bulalım :))

• kıçıma iki kaş iki göz çizsem senden daha güzel olur :):)

• bu da güzel :)

• karsisinda sadece durup hulmek

• o diyecek ne öküz gibi gülüyorsun?

• Öncekileri Göster
    • :)) gıcık ettirici bir taktik.. ama çok tahrik edersin.. dalarsa fena dalar :)

• dalsin korksam yapmam bunu değil mi :D

Kızlar Ne Diyor 13

• O dırdır konuşurken, o yokmuş gibi davranmak. Delirtiyor karşı tarafı.

• yokmuş gibi davranmak derken?

• Öncekileri Göster
    • Liseliler ağır vakadır.

• işte ben de onu diyorum

• Beni hayal kirikligna ugrattin, seni boyle bilmezdim. Yazik!

• Benm sevgilime en büyük kapak susmamdır.Kavga et bağır çağır der.Konuşcak bişeyimiz yok der susarım daha ağır gelir.

• Aynen aynen bende çok yapıyorum bunu deli oluyo..:))

• Ama en iyisi.tabi ileri gidip hakaret ediyorsa kötü söz sahibine aittir der uzaklaşırım

• Pardon da sen bunu neden düşünüyorsun? Bir de öyle dersem bu cevabı alırım falan demişsin ahh ah. Biraz anlayışlı olun, kızdığınız kişiye gülümseyerek karşılık verin bunların hepsinden iyi sonuç alırsınız.

• cool olcaksın cevap vermiceksin öyle bi bakcaksın ki ezilecek karşındaki ... bazen bakışlar sözcüklerden daha etkili olyor .

• senin seviyene inmicem dediklerinde aşağıdan yukarıya inilmez çıkılır, önce çıkmayı dene istersen demiştim aklıma bu geliyor şmidilik :)

• bu güzel

• 4gün

yağmurlu bir günde otobüsteyim inicem şimdi bı kız var kapının orda benim inmem için kızın inmesi gerekiyo yanımdada erkek kuzenim var söylemesi ayıptır yakışıklıdır kendisi biraz kız inmiyo şimdi etttim onaki çekilirsen incez oda inemem dedi ben nedenmiş o o dişarıda yağmur yağıyo da ondan ben yaniii dedim oda (kuzenime bakarak) ben çok şeker bı kızımda eririm bende dururmuyum yapıştırdım cevapı bence sen şeker değil ama kaşarsın dedim kız kırmızıdan mora dönüyo bende müsadenle diyip gittik ama kıızn surat ifadesini asla unutmuyacam

• 2ay

Bana bak seni 64 de katlar origamiye çağ atlarım.

• ''Git bi tarafına nazar boncuğu takta, ekmek teknene nazar değmesin.''Tabi bu her kavgada söylenmez..:))

• ııh olmaz, o biraz çocukça.. ''Seni anneme söylicemm'' gibi :)

• Laf sokmam ben, yumruğumu sokarım :)

• o kesin çözüm :)

• Öncekileri Göster
    • çok kaba oldum, bu ben olamam :) bi kızı hatırladım da ona hitaben yazdım, çok zayıf ölür diye vuramadım, keşke vuraydım, mahkemelik olmazdım.. allahın belası :D

• ben de keşke bir zamanlar birkaç kişiye güzelc yapıştrsaydım sonradan aylarca depresyonda kalmazdım

• söz gümüşse sukut altındır

• susarsan karşındaki sana kapak yaptığını düşünür

• düşüsün ya da o onca laf söylerken benim ağzımı açmam onu sinir eder
      onu o kadar değersiz gördüğümü gösterir cevap vermiyecek kadar

• Güncellemeye=Koyar koyar. Ömürboyu unutamaz o lafı. Hatta oturur ağlar salya sümük. Yaş kaç?

• onbeş onsekiz arası

• 18den küçükleri almıyorlar benim bildiğim de neyse. Büyüyeceksin. Mahalle karıları gibi ağız dalaşı yapmadığın sürece sorun yok. İğnelemekle onun arasında dünya fark var. Zamanla öğreneceksin duruma göre ne söyleyeceğini. Çirkefleşme yeter.

Yükleniyor...