Resmen bunalımdayım depresyondayım ya :(

Gizli Üye
ya böyle içimde bi sıkıntı var ne olduğunu bilmiyorum ya :( içim sıkılıyo böyle. okulda staj işi var staj yerini değiştirmek istiyorum başka yerde yapmak istiyorum hocayla konuşucam yarın değiştirmiyorum derse onada canım sıkılıyo ondan mıdır nedir bilmiyorum. içimden hiç bişe yapmak gelmiyo böyle sıkıntı var. nasıl gecer bu ya? son bir haftadır böyleyim mutsuzum ya niye acaba :( nasıl gecer bu ya :( odama kapanıp hüzünlü müzik dinleyip sabaha kadar ağlıyasım var anasını satim :( nasıl gecer bu ya. benim gibi bu durumda olan yada yaşamış olan var mı :(
Güncellemeler
+1 yıl
şöyle güzel bildiğiniz bi müzik var mı? yada şuan ne dinliyosunuz ruh halime uygun
Güncellemeler
+1 yıl
link

hayatımda hep böyle ağır edebiyat yapan birinin yanında takılmak isterdim. benim durum cidden vahim sanırım
Resmen bunalımdayım depresyondayım ya :(