• Sor
  • Bence

Kalem ucu yemenin zararı var mıdır? Neden yapıyordum bunu bilmiyorum.

24 yaşındayım ve yaklaşık 8 yıldır kalem ucu yiyorum.. Daha doğrusu yiyordum.. Son 1 senedir bıraktım.. Kalem ucu yemenin bir zararı var mıdır?... Daha Fazla

En İyi Görüş

• yiyecek olmayan maddelerin sürekli tüketilmesine pika denir. pika demir eksikliği anemisine yol açabilir. (kansızlık yani) demir eksikliği anemisi de pikaya yol açabilir. çocuklarda çinko eksikliğine neden olup zeka geriliğine sebep olabilir. neyse ki 16 yaşında başlamışsın yemeye :)

• yani gerizekalı olmadığım içinsevinmeliyim :D

• Öncekileri Göster
    • :) bunu daha öcneden okumuştum bende.

• bendee 16 yaşından beri yiyorum bir otursam başına 5 kutu uçu yerim şu sıralar bırakmaya çalışıyorum .bahsederken bile agzım sulanıyor doktarada söyleyemiyorum lütfen yardım edin nasıl bıraktınız

Erkekler Ne Diyor 5

• Merak ettim favori bir markan varmı ? =)

• faber casttle güzel, uuzn olduğu için uuzn gdiyodu :)

• Öncekileri Göster
    • :D ballı mustang ile güzel gider :D

• hee oda güzel ama biraz masraflı olur =) :p

• em bari ya. yemek ne demek :D kıtır kıtır insanın boğazı delinir :D

• karbondurmide kanseri olursun en fazla

• :( teşekkür ederim bilgi için..

• Bıraktıysan bir şey olmaz bence

Kızlar Ne Diyor 7

• Öfff çok severim ben de . Çocukken bayılırdım. Epeyce bir süre yedim. Sonra pat diye bıraktım.Bana bir şey olmadı (evet Türk'üm) :)))

• tek değilmişim :)

• hehe :)

• doktora gitmelisin vücudunda birşeyler eksiktir büyük ihtimal vitamin ya da mineral eksikliği kan tahlili ister doktor yaptırırsın sonra ne eksik olduğu çıkar zaten

• bende yerdim bi ara da damak tadıma uymadı bı süre sonra bıraktım :)

• Nasıl böyle bişey yaparsın çok ciddi bişey bu :S umarım bişey olmaz ama bi baktırmanda yarar var kendine de iyi bak :)

• Midem de arasıra yanma oluyor, bir baktırmayı düüşnüyorum..

• bende cok fazla uc yıyorm neden boyle ve ılerde cıddı zarrlara yol acarmı

• turp gbiyim.hiç bisey olmadı bana..ben yanında silgide yerdm..ikisi iyi gdyor.:)

• :))))) süpersin yaa, demek ondan bişey yapmamış

• Ya biliyorum kızıcaksın bu cevabıma ama cidden psikoloğa git kurtul bu huydan.Zararı vardır elbet :(

• ama artık yemiyorum ki, geriye dönük düşününce acaba iye sormadan edemiyorum.. ve tek değilmişim :)

• Evet bende okudum yorumları tek değilsin :)

Yükleniyor...