Küçük şahsiyetler kişilerle, vasat şahsiyetler olaylarla, büyük şahsiyetler fikirlerle uğraşır. Peki siz neyle uğraşıyorsunuz?

Küçük şahsiyetler; kişilerle ugraşır. Vasat şahsiyetler; olaylarla uğraşır. Büyük şahsiyetler; Fikirlerle uğraşır...Peki siz neyle uğraşıyorsunuz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ne kişileri ne olayları ne de fikirleri... Ben hayatın ta kendisiyle uğraşıyorum

• :=))

• Öncekileri Göster
    • O da hayatın bir parçası:)

• takılıyorum.. tabiki hayatın parçası..

Erkekler Ne Diyor 8

• tabi ki fikirler ben insanları etnik kimlikleri ile yargılamam

• yorumsuz bir hayatı seçtim akışında yaşıyorum bu ara rüzgara nereye savurursa...

• şu sıralar hayatımın geri kalan kısmını tr de ise hangi sehırde degılse avrupdamı geçireyim diye dusunuyorum baya bir yoruluyorum

• Hepsiyle uğraşıyorum galiba

• :=))

• uğraşma benle ;D

• yk seni belediyeye devr ettim onlar uğraşıcak...:=))

• beni fen işleri paklar öyle söyleseydin :D

• bidh kine..:=)

• ben kendimle uğraşıyorum geçinip gidiyoruz...

• :=)

• fikir olmadığı için cevap yok :)

• :=)

• fikirlerle uğraşırım

Kızlar Ne Diyor 7

• küçük insanlar kişileri, normal insanlar olaylar, büyük insanlar fikirleri tartışırlar...ben yerine göre normal insan oluyorum yerine göre büyük insan kesinlikle şuyum demiyorum çünkü hayatımızda önümüze çıkan şeyleri önceden bilemiyoruz hakedildiği ölçüde değer katıp düşünüyoruz,hareket ediyoruz.

• Duymuştum bu sözü ve çok hoşuma gitmişti. Önceden kişilerle uğraşırdım. Bana tavır alan ve sinir olduğum insanlar çok sömürürdü yaşam enerjimi. Sonra bunun çok gereksiz olduğunu anladım ve neden böyle oluyor diye sorgulama evresine girdim. Ve belki de hayatımda olumsuz giden olayların neticesinde daha kararlı ve ne istediğini bilen bir insan haline geldim. Evet şimdi insanlarla uğraşmayı bıraktım.

• dünyaya şaşıyorum :)

• kişilerin olaylar üzerine fikir sahibi olması ve kişilerin kişilerle olaylara karşı olan fikirlerini veyahut kişilere karşı olan fikirlerini paylaşması bir fikir alışverişi değil midir? peki bu kişi fikirlerle uğraşmış olursa olay ve kişilerde buna dahil olmuş olmaz mı? o zaman insan hem küçük hem büyük hem vasat mıdır?

• Hepsiyle uğraşırım.O halde ben içimde küçük büyük ve vasat şahsiyet taşıyorum :)

• bi süredir bi insanla ugrasdm.galiba küçük bi sahsiyetm..ama az kaldı büyücem.

• estğ... canım fikirlerinizi merak ettiğim için sordum.. çok beyendim okuyunca.. bizde nelerle uğraşıyoruz..

• rica ederim.sorun çok güzel..anlamlı ve tam günüme uygundu.:)

• olaylar fikirlerden fikirler de kisilerden cikar. simdi nolcak?

• Evliya söylemiş canım bu sözü..

• o halde benim sorum da evliyaya gitsin

• Baaş üstüne...:=)

Yükleniyor...