Bildiğiniz dualar var mı? Hangi dua neye karşı yardımcı olur?

Bildiğiniz dualar hangileridir? Ya da adını duyduğunuz dualar? Hangisi neye karşı yardımcı olur bilir misiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• dua derken ayeti ve sureyi kastetıyorsan..bir dilegn varsa 313 ayetel kürsi oku..ve ismiazam duası kesınlıkle bunla edılen dualar gerı cevrılmıyor.yarın kadir gecesı.bu ismiazamı oku duanı et.kabul olacagna kalpten inan.gercek olacak dilegn.çok denedm.hep kabul oldu.

• sende sagol güzel cevabin icin :-)

• sagol canım.:)

• kenzül arşta hayatta mutlaka 1 kere olsun okunması gerek.mülk,tebareke,amme..1 kez olsun oku.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• dua sure katıştıryorum ama en sık okuduklarım ayetel kürsi, fatiha , tevbe istiğfar,nas,ihlas,haşr, vs aklım bunlar geldi

• Ayetel Kursi baya birşeye yardımcı oluyor.

• ne için istediğine bağlı hacet duası istek içindir mesela ayrıca istihare duası hayırlı olup olmayan bişeyi rüyada görme duasıdır ayrıca surelerin etkileri var fetih suresi mesela bir işe başlarken çok önemlidir ayrıca esmai hüsna ayrı bir önem taşır el fettah kapıları açar mesela el kuddüs temizler işlerini bunun gibi çok şey ne istediğine bağlı ama annen hasta idi o yüzden bol bol dua et bunun adı ve suresi olmasada olur ama bol bol ya şafi çekmeni tavsiye ederim annen için

• Arkadaşım duaların esrarı isimli bir kitap var.İnternetten bilgilerine ulaşabilirsen eğer orada hangi duanın neye faydalı olduğu konusunda bilgiler açıkça var.yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

• Mübin duası

• Dilek ve hacetler için. Yasin suresin de geçer ve her mubin için 7 defa okunmalıdır.

• ne icin..?

• cok kitap var bununla alakalı yaz yaz bitmez bir tane secip al ilgili yerlerden

Kızlar Ne Diyor 3

• tüm sıkıntılara karsı ayetel kürsi dıyorum

• yatarken min külli şeytanin marid,ayetel kürsi,nas,felak,fatiha,ihlas ve adını bilemediğim bir kaç kısa dua okurum mutlaka.10 kez la havle derim.bir de bunun biraz uzunu var onu söylerim.bir tane de küçükken öğrendiğim yattım sağıma diye başlayan duayı okurum karabasan cin gibi kötü varlıklardan korunmak için gece.çok şükür başıma bir şey gelmedi bir daha

• Biraz evvel anneannem'den öğredim, sen de sordun resmen biraz önce bizi duymuş gibi :)))Ettehiyyatü duası, bolluk bereket getirirmiş. Örneğin bunu yeni bir eşya aldığında kullanmaya başlamadan evvel ve evdeki paranın bereketi için okunurmuş. Sağlık ve huzur anlamında da bereket verirmiş. Bana nasihat veriyordu :))

• Ooo dinlemeye doymazsın :))

• Baska nasihatlari varmi bari? :-)

Yükleniyor...