Hastahanede yatacak kadar nasıl hasta olabilirim?

Uzun zamandır hastahaneye gitmiyorum ve kendime acı çektirmeye bayılıyorum buz gibi duşta ağlamaktan bıktım psikolojik olarak hiç iyi değilim. hastalanım biraz istiraat etmek istiyorum. Gidemiyordum daha önceleri çünkü reşit oldğm içn sigortadan düştüm şmdi tekrar oldu o yüzdende gitmek istiyorum lütfen yardım edin. Serum yicek kadar olsun yeter.

Güncellemeler:
Ya öyle hasta değil boğazlarım şişicek ya da soğuk algınlığından iğne yicem ya da serum takıcaklar öyle. İntihar falan ne ya.
RUH HASTAHANESİNE GİT DİYENLERE ;

ee anlat bakalım.
- neyi anlatayım. kendim gelmedim ki buraya. babam deli olduğumu söyleyip tuttu kolumdan getirdi zorla.
- Kızgın bir insanmışsın. Bağırıryormuşsun sürekli.
- Yanlış gördüğümde ses ederim. Yanlış düzelinceye kadar da ettiğim sesin tonunu yükseltirim. Yanlışa bağarmayayım mı?
- Haklısın.
- Haksız olsam konuşmam, ses çıkarmam. Hem sen bana anlat bakayım; Hastahanenin girişinde ''Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastahanesi'' yazıyor
Siz Ruhu nasıl iyileştiriyorsunuz? Siz kimsiniz ki ruhu iyileştireceksiniz. Onu nasıl görüyorsunuz, dokunuyorsunuz, muayene ediyorsunuz da sonra tedavi ediyorsunuz? Düzenbazlık değil mi bu yaptığınız? Hangi yetkiyle, hangi ilimle; Allah'ın ''size kendi ruhumdan üfledim'' dediği varlığa önce sağlıksız diyor sonra da tamir etmeye kalkıyorsunuz?'
- Haklısın. Haklı olmasına haklısın da baban seni buraya getirdiyse elbette vardır haksız olduğun konular da
- Babam benim deli olduğumu düşünüp de beni

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bu sorunun cevabı banada lazım belki bir iki yakınım gelir .(

• İŞTE BU. benimde anlatmak istediğim bu. Biriniz psikologa biriniz ruh hastalıklarına gidin diyorsunuz. ya bir güncellememi okuyun lütfen . Ruhu nasıl iyileştircekler. Ben gerçekten hastahaneye gitmek istiyorum çünkü o zaman dolaşmaya geliyor sevdiklerim. bilmiyormusunuz insanlar ya düğünde ya da cenazede toplu olurlar. BEN BUNU İSTEMİYORUM.

• bulursan çözümü yolla bana :(

• mutlaka.

Kızlar Ne Diyor 31

• Allah düşürmesin kardeşim ne diyorsun sen..Off

• anlamıyorsunz ki ben sizden yardm istedim siz ne diyorsnz.

• Terli terli soğuk su iç

• soğuk duş aldım

• Öncekileri Göster
    • koşu en iyi çözüm.Uğraşamam diyorsan kat kat yorganla örtün.Soğuk duş,eğer kış olsaydı işe yarardı

• 1ay

terledikten sonra hem soğuk su içip hemde duş alsak kanka

• Mazoşistsin sen tedavi olman lazım

• tedavi gör sende kurtul bizde :/

• sinirkrizigeçiriyomuş gibi yap çığlık at ağla bağır bişiler kır titre seni acile kaldırsınlar serum takıyolla

• doktorlar bunu çok kolay bir şekilde anlıyor :D ben bile anlıyorum hanımefendi. yaşlı teyzlerde gidiyor hastayım ben diyip sadece ilgilenlsn diye yapıyorlar

• balkondan atla kalan sağlar bizimdir ölürsen el fatiha<,

• derdin ne?

• sadece biraz hastahanede yatmak istiyorum serum yemek istiyorum çocukluğumu özledim hepsi bu...

• Öncekileri Göster
    • yakında okul açılcak.

• kavga ederek çözemeyeceksin derdini çünkü senin ekonomik özgürlüğün yok alttan almak zorundasın kusura bakma hayatın gerçekleri

• özel hastaneye git para ver çıkarmazlar seni ordan

• atla arabanın altına

• arkadaşım senin gerçekten iyi bir tedaviye ihtiyacın var ... İnan bana ihtiyacın olan serum değil aallah yardımcın olsun

• bak dediğin gibi psikolojin bozuk senin, sende farkındasın zaten bunun bi psikologa git bence acil.

• hayır ya gittimde ne oldu salak salak anlattırıyor dinlemiyor bide i*ne

• tebeşir tozu iç ateş çıkarıyormuş:D

• basit.

• kendini arabaların önüne at:D

• bence bunu bi psikiyatre anlatsan seni dışarı salmaz zaten

• ya evde sıkıntılarım var evde durmak istemiyorum

• Öncekileri Göster
    • çocukken serum mu yerdin. bence bu sorununu ailenle paylaş kardeş

• evet iğnede yerdim bronşitli büyüdüm :) şimdi hasta olmuyorm hastalanmak istiyorm

• anemi varsa kan aldır başın dönücek miğden bulanıcak gözlerin kararıcak sonra serum:D

• malsef öyle bir hastlağım yok :S

• kansızlık yok yani o zaman buzlu kola 2 3 bardak:D

• g*tüne buz bağlamayı dene

• bir dagin tepesine cik sal kendini asagiya sansin tutarsa olmezsinolmezsen hastanelik olusun

• yeterince hastasin. timarhaneye gidersen yatirirlar seni guzel guzel

• bence mazoşistsin.

• 21gün

Kardeşim sen naap biliyon mu. sonra ay midem çok kötü de yüzünü ekşit. sonra git acile neyin var dediklerinde mide bulantısı ishal terleme de. gıda zehirlenmsinden serum bağlıyolar ama bitince gönderiyolr eve

• huzur islamda diyenler hadi bunu da açıklayın.

• bi gece balkonda uyu.

• havalar soğuk değil :S

• uyu bi.

• deniycem :S

• hastanenin psikologuna git hadi.

• güncellememi okursan sevnrm.

• insan durduk yere hasta olmak istemez... Psikolojin alt üst olmuş senin. "buz gibi duşta ağlamaktan bıktım psikolojik olarak hiç iyi değilim." diyen sensin gitmen gerek...

• 3 gun boyunca su-sıvı icme.bobreklerin susuz kalır ve tahlillerde cıkar -serum baglarlar

• ben günde 8-10 litre su içen birisiym

• Öncekileri Göster
    • çok doğru bende kendmı bılmıyorum.

• senin sana yapacagından fazla zararı hickimse sana veremez, aynı sekilde seni senden iyi kimse de anlayamaz ne biz, ne doktorlar.once kendini bilmeli, kendi kendini tedavi etmelisin

• antibiyotik arkasından kola iç

• hangi antibiyotik :S

• fark etmez bi antibiyotik iç olabildiğinde değeri yüksek

• tamam

• Aç karnına 4 paket sigara iç, hastaneliksin. Sonra psikoloğada uğra gelirken.

• sigara içmiyorum :S

• bir kutu uyku ilacı al

• serumla ne alakası var ya da yatmakla hastahnade ?

• mideni yıkarlar acile kalkarsın o arada serumda takılır oğlum sen harbi kafayı yemişsin ya

• mide yıkamaları çok iğrenç ya. öyle serum takıyorlar biliyorum.

• Sorununu çok merak ettim :( Kendini psikolojik olarak toplayamayacak kadar mı kötüsün?

• Kendine iyi bir iş bul.

• Öncekileri Göster
    • daha üniversiteliyim :)

• Babanın sigortası varsa öğrenci belgeni SGK'ya götür ondan yararlan.Yeni yasaya göre zaten şu anda senin ödemen gereken belli bir ücret var.Sanırım siz bunlardan baya uzakta yaşıyorsunuz.Merak ettiklerini sor.Şu ödemen gereken ücret dedim ya onun için de Sosyal Dayanışma Kurumu'ndan bilgi alabilirsin.

• pskiyatrik bi tedavi senin için en iyisi ...

• Bence sen bir psikoloğa git.

• gittim, sende güncellememi oku.

• Ozaman balkondan kendini at.

• benimde psikolim bozuk ben de bugün ne yapsam da bi ameliyat geçirsem diye düşündüm ama bulamadım kendime zarar vermekte istemiyorum bütün bunlar sevgilim yüzünden.

• sen benim sevgilim olmayasın lan kız sen misin ? :D şaka bir yana aynı konudan muzdaribiz.

• evet seni çok iyi anlıyorum.

• bende seni iyi anlıyorum :/ belki gelir düşüncesi..

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 11

• Zatürre ol 1 hafta yatarsın

• nasıl olcam :S k

• balkondan atla aga. kesin hastaneliksin.

• ya öyle değil intihar eylemi falan değil.

• Öncekileri Göster
    • bana ücretsiz

• vay anasını

• gönüllü olarak bir hastanede çalış.hem insanlığa faydan olur hemde kendini tatmin etmiş olursun

• bak bu çok iyi fikir ama okulum var üniversite başlıcak.

• eczaneden serum al kendine tak istediğin yerlere

• git acile rica et serum yicem de yedirsinler,ama insanlar hasta olmamak ister sende tam tersi,dünya tersini dönüyor anlamadım

• hap iç bolca

• yoldan geçen birine söv seni hastanelik etsin.. belki hastaneye kadar bırakanda bile olur..oyle iyi niyetlidir bizim türk erkekleri

• o Hemşire başka yere tayin oldu gizli şansına küs

• şans diye bir şey yok.

• senden daha iyi birinin başarısını neyle açıklarsın ?

• Çalışmakla.

• Sen zaten hastasın ki.. Ruh hastası ama.

• onlara serum vermiyorlar sanırım :/

• Öncekileri Göster
    • @soran felsefe de yapmaya başladın işimiz yaş neyse kendine iyi davran bye.

• sağol.

• Ruh ve sinir hastalıkları hastanesine gidersen içeriye alabilirler. Bi' de onu dene mazoşist kardeşim.

• gittim hiç bir işe yarmadı

• Bira şişesinin üstüne otur

Yükleniyor...