Hastahanede yatacak kadar nasıl hasta olabilirim?

Uzun zamandır hastahaneye gitmiyorum ve kendime acı çektirmeye bayılıyorum buz gibi duşta ağlamaktan bıktım psikolojik olarak hiç iyi değilim.... Daha Fazla

Güncellemeler:
Ya öyle hasta değil boğazlarım şişicek ya da soğuk algınlığından iğne yicem ya da serum takıcaklar öyle. İntihar falan ne ya.
RUH HASTAHANESİNE GİT DİYENLERE ;

ee anlat bakalım.

- neyi anlatayım. kendim gelmedim ki buraya. babam deli olduğumu söyleyip tuttu kolumdan getirdi zorla.

- Kızgın bir insanmışsın. Bağırıryormuşsun sürekli.

- Yanlış gördüğümde ses ederim. Yanlış düzelinceye kadar da ettiğim sesin tonunu yükseltirim. Yanlışa bağarmayayım mı?

- Haklısın.

- Haksız olsam konuşmam, ses çıkarmam. Hem sen bana anlat bakayım; Hastahanenin girişinde ''Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastahanesi'' yazıyor
Siz Ruhu nasıl iyileştiriyorsunuz? Siz kimsiniz ki ruhu iyileştireceksiniz. Onu nasıl görüyorsunuz, dokunuyorsunuz, muayene ediyorsunuz da sonra tedavi ediyorsunuz? Düzenbazlık değil mi bu yaptığınız? Hangi yetkiyle, hangi ilimle; Allah'ın ''size kendi ruhumdan üfledim'' dediği varlığa önce sağlıksız diyor sonra da tamir etmeye kalkıyorsunuz?'

- Haklısın. Haklı olmasına haklısın da baban seni buraya getirdiyse elbette vardır haksız olduğun konular da

- Babam benim deli olduğumu düşünüp de beni

En İyi Görüş

• Bu sorunun cevabı banada lazım belki bir iki yakınım gelir .(

• İŞTE BU. benimde anlatmak istediğim bu. Biriniz psikologa biriniz ruh hastalıklarına gidin diyorsunuz. ya bir güncellememi okuyun lütfen . Ruhu nasıl iyileştircekler. Ben gerçekten hastahaneye gitmek istiyorum çünkü o zaman dolaşmaya geliyor sevdiklerim. bilmiyormusunuz insanlar ya düğünde ya da cenazede toplu olurlar. BEN BUNU İSTEMİYORUM.

• bulursan çözümü yolla bana :(

• mutlaka.