Çocukken oynanan oyunlar neler, hangi oyunları oynardınız? Geçmişe gidelim mi?

Küçükken hangi oyunları oynardınız? Geçmişe gidelim mi?

Örneğin benim görebildiklerim ;

dokuz taş

Kuka

Kayış kızdı

Yerden yüksek

Ankara Saklambacı

Ortada S.çan :)

vs vs bir sürüde sizede kalsın dimi :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 3

• istop, seksek :D şimdikilerse bilgisayar oyunlarında başka bişey bilmiyor.ne kötü...

• evet sende haklısın

• Şanslıydık,o zamanlar teknoloji bu kadar gelişmiş olsa bizim için bu cümleleri kurardı başkaları.

• onun arabası var. fuuuvvvv

• koşu yarışı, dokuz taş, yerden yuksek, saklambac, evcilik, sek sek. haa kızlar erkeklere karsı mac yapardık bir de :))

• seksekte elmalarda vardı. tersten 9 8 7 6 5 öyle sekıyorduk bu seferde :D

• elmaları bilemedim ki ben.

• elmalar vardı bir de :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• ses sek. çelik çomak. topaç çevirme. yağ satarım bal satarım. sapanla kuş vurmak. tahtadan arabalar vardı tekerleri de tahtadan yapma onlara binerdik. dokuz taş.evcilik. kim daha hızlı diye koşardık. bilye oynardık.

• geçmişte de güvercinlerim ve tavşanlarım vardı. onları o kadar çok severdim ki onları düşünmekten dersleri dinleyemezdim. okulda kaldım bir yıl. sonra hepsini bıraktım ve kurtuldum derslerden :)

• Bana da bir ders oldu,belki o kuşu vurmasaydım içim bu kadar hayvan sevgisiyle dolmayacaktı

Bir alman kurdum var ve her fırsatta hayvan barınaklarına gider,bütçemin yettiğince yardım ederim.

Sanırım geçmişteki her yanlış gelecekte bir doğru katıyor görebilene.

• ben hiç vurduğumu hatırlamıyorum ama yine de atardık. pişman mıyım evet. bütün hayvanları çok severim 2 akvaryumumum var evde

• Öncekileri Göster
  • bir bilye için birisinin burnunu kırdığım bile olmuştu..hala inanamıyorum böyle yaptığıma...

• :) neydi o büyük olanların ismi ?

• Saklambaç, taksicilik, traktörcülük...

• Öküzler rahat vermezdi biz onu oynarken o yüzden oynayamazdım :D

• Bu sıralamaya göre treni söylememişsin :)

• Pokemon tasolarından daha iyi oyun mu vardı ya :D

• aynen tasolar, tahta topaçlar, maytaplar kız kaçıranlar :D

• Tasolar :)

• Doktorculuk

• Maç yapardık

Yükleniyor...