• Sor
  • Bence

Çocukken oynanan oyunlar neler, hangi oyunları oynardınız? Geçmişe gidelim mi?

Küçükken hangi oyunları oynardınız? Geçmişe gidelim mi?Örneğin benim görebildiklerim ;dokuz taşKukaKayış kızdıYerden yüksekAnkara SaklambacıOrtada S.çan :)vs vs bir sürüde sizede kalsın dimi :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 3

• onun arabası var. fuuuvvvv

• koşu yarışı, dokuz taş, yerden yuksek, saklambac, evcilik, sek sek. haa kızlar erkeklere karsı mac yapardık bir de :))

• sek sek 1 2 3 4 5 6 7 8 9 :)

• Öncekileri Göster
    • elmaları bilemedim ki ben.

• seksekte elmalarda vardı. tersten 9 8 7 6 5 öyle sekıyorduk bu seferde :D

• istop, seksek :D şimdikilerse bilgisayar oyunlarında başka bişey bilmiyor.ne kötü...

• Şanslıydık,o zamanlar teknoloji bu kadar gelişmiş olsa bizim için bu cümleleri kurardı başkaları.

• evet sende haklısın

Erkekler Ne Diyor 6

• bir bilye için birisinin burnunu kırdığım bile olmuştu..hala inanamıyorum böyle yaptığıma...

• :) neydi o büyük olanların ismi ?

• Doktorculuk

• ses sek. çelik çomak. topaç çevirme. yağ satarım bal satarım. sapanla kuş vurmak. tahtadan arabalar vardı tekerleri de tahtadan yapma onlara binerdik. dokuz taş.evcilik. kim daha hızlı diye koşardık. bilye oynardık.

• Sapanı ilk elime aldığımda,koydum içine taşı sonra gerdim serumu erik ağacına gönderdim taşı,bahçeye birşey düştü.Gittim baktım serçeyi gözünden vurmuşum,ağladığımı hatırlıyorum hemen eve gidip oksijenli su ve pamuk aldım.Başladım çocuk kafasıyla serçeyi tedavi etmeye gözüne gözüne bastım oksijenli suyu sonra öldü zaten,o günden sonra bir daha hiç elime almadım o sapanı.Bak yine pişmanlığım aklıma geldi.
      Özür dilerim serçe.

• Öncekileri Göster
    • Bana da bir ders oldu,belki o kuşu vurmasaydım içim bu kadar hayvan sevgisiyle dolmayacaktı
      Bir alman kurdum var ve her fırsatta hayvan barınaklarına gider,bütçemin yettiğince yardım ederim.

Sanırım geçmişteki her yanlış gelecekte bir doğru katıyor görebilene.

• geçmişte de güvercinlerim ve tavşanlarım vardı. onları o kadar çok severdim ki onları düşünmekten dersleri dinleyemezdim. okulda kaldım bir yıl. sonra hepsini bıraktım ve kurtuldum derslerden :)

• Pokemon tasolarından daha iyi oyun mu vardı ya :D

• Tasolar :)

• aynen tasolar, tahta topaçlar, maytaplar kız kaçıranlar :D

• Maç yapardık

• Saklambaç, taksicilik, traktörcülük...

• Bu sıralamaya göre treni söylememişsin :)

• Öküzler rahat vermezdi biz onu oynarken o yüzden oynayamazdım :D

Yükleniyor...