• Sor
  • Bence

3 Kilo fazlam var, sağlıklı bir yöntemle nasıl verebilirim?

arkadaslar 3 kilo fazlam var , Sağlıklı bir şekilde nasıl verebılıırm bıldıgınız yemek programı ve önerileriniz ve yag erıtıcı hareketler varsa yazarmısınız. Acilen bu 3 kiloyu vermelıyım kütfeeen (Yemeklerle pek aram yoktur )

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Spor en önemli yöntem ama yapamıyorsanız eğer akşam yemeğine stop vererek öğleğin lahane salatası çok ii gelir zaten lahane yağ eriticdir ben denedim çok etkliydi ayrıca yeşil çay çok faydalı bir bardağı 200 kcal enerji yakıyor

• yesıl cay zaten cok severım gunde 3 fıncan yesıl cay ıcıyorum . Ama lahana salatasını denıcem

• Bölgesel yağlanma sebebi meyve şekeri ve akşam tüketilen meyve şekeri hareketsizlik nedeniyle yağlanma yapar.

Erkekler Ne Diyor 6

• son 2 ayda 11 kilo verdim nasılmı? günde tek öğün yiyerek ve gayet sağlığım yerinde

• ben 1 yıldır gunde tek ogunle gecırıyorum bı halt oldugu yook :( kı ekstra yesılcay vs tuketıyorum

• hiç yememeyi dene :)

• 5-6 ogun yemek ye , 3 lt su ıc yarım saat yuru cok faydası olucak gorursunn

• sabahları kalkınca bol sun sadece günde bir öğün az yemek ye birazda yürüyüş yap 1 haftaya kadar kurtulursun

• Akşam meyve yeme.Spor yap.

• Her aksam 1 saat yuruyuse cıkıyorum zaten ama meyveyı kesmelıyım

• Ne alaka Akşam meyve yemek daha faydalı lif maddesinden uluşan meyveler hem iştah kesiyor hemde sendirme faydası oluyor

• Kafana göre takılman en iyisi ;)

Kızlar Ne Diyor 4

• Yediklerine dikkat edip,sporla desteklersen o fazlandan kurtulursun.

• kiraz sapı çayı iç, hergün sabah aç karnına. düzgün yemek yersen iki haftada verirsin

• benim vereceğim 15 kiloya göre seninki hiçbişey gibi duruyo :) ama bi de şöyle bi durum var. verilmesi gereken kilo miktarı azaldıkça kilo vermek zorlaşır. sen direndiğin sürece her türlü verirsin zaten. bol bol yürüyüş yaparak, protein ağırlıklı beslenerek ve yemek miktarını azaltarak işe başlayabilirsin :)

• aynen hayatım öyle valla kaç aydır aç gezıyorum ama gıtmıyo lanet sey :)) Yeşil çay manyagı oldum yahu

• Üç kilo dediğin nedir ki.. :(

• öyle ama gitmiyor yaaa :(((

• Öncekileri Göster
    • Üç kilo aşırı mı oluyor? Abartma kimse sıfır bedenlerden hoşlanmıyor. Verme kilo milo.

• Bende fazla duruyor işte 1 kıloda alsam hemen fark edılıyo yuzum şişiyo , yoksa bende 3 kılo ıcın uğraşmam ama fena yanı

Yükleniyor...