Psikolog olmak için ne lazım?

bi arkadaşım psikoloji mezunu olduğnu söyledi.ama 4 senemi doldurmadım terapi yetki belgemi aldım önlisansımı aldım dedi.kişisel gelişim deri veriyordu dershanede.terapi yetkisi almak için illa psikoloji 4 sene okumakmı gerekiyor,ya da kişisel gelim dersi verebilmek için?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• deli

• neden deli?

• deli doktoru değilmi o :))) deli yoksa deli doktoru olmanın ne anlamı var.. :))

Erkekler Ne Diyor 4

• Google amcaya bi danış o mastır yapmış bilir

• psikoloji 4 sene...4 sene okumadan psikolog olunmaz... sadece ön lisans okuduktan sonra psikolojiye geçiş yaparsın..zaten günümüzde doktora yapmayan bi psikologtan hayır gelmez...anlıcan 30 a kadar okumak lazım..

• peki alakası yok ama 2 sene filan içerde yatan yada sicili bozuk olan kişi 4 sene okumuş olsa bile kısa dönemmi askerlik yapabilir bi bilginiz var mı?

• what :D

• Ben çok olmak isterdim. Çünkü kendimde hastayım. Uzman tanındık bir doktor sen çok başarılı bir psikiyatri olursun demişti hatta ama ne var ki edebiyat bölümü okuyorum artık...

• 1. ve 2. sınıftan takıntın yoksa ön lisans belgesi alabilirsin okuldan

• ozaman terapi yetkiside almış olurmuyum acaba? 4 seney tamamlamadan psikolg ünvanı geçerli oluyomı bi bilginiz varmı?

• hayır,terapi belgesi için okul bitecek ve staj falanda bitmiş olacak

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...