Erkek arkadaşımın beni sevdigini nasıl anlarım?

Erkek arkadaşımın beni sevdigini nasıl anlayacagım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sen olmasaydın onun hayatında ne değişirdi ya da seninle birlikte olmak ona ne katıyor bunların cevabını ondan alabilirsen bence seni tatmin edecek bi cevaba ulaşırsın.

• sordum bakaLım cevabı ne oLacak ..

• hey

Erkekler Ne Diyor 12

• Tabiki sevgisini gösterince

• sana baktıgında göz bebekleri büyüyorsa %99 hoşlanıyordur bkz:beden dili ve flört hareketleri

• gozlerinin icine bak sana her seyi anlatir

• anlamazsın hissedersin

• bir yumurta kır, sarısı ile beyazını ayır.. bu kadar.. başka bir şey yapmana gerek bile yok.. x)şaka bir yana.. az elemanı anlatır mısın? mesela sana yalan söyledi mi hiç, aldattı mı seni?.. bir derbi maçı zamanında, dışarı çıkalım mı dedin mi dediysen ne tepki verdi?.. bunlar önemli bak.. mesela, otomobiline kahve falan döktün mü hiç kazayla(!)?

• Sen anlayamiyorsan biz nasil anlayalim

• en iyi cevaba layık bir cevap.. +1

• msj at bitti beni arama yaz sana atacağı msjdan anlarsın

• Kalçalarına bakmaktan çok gözlerine bakıyorsa,Orana buranı mıncıklamaktan çok (Cinsel yaşamınız sınırlıysa geçerli) derdi senin dertlerini paylaşmaksa,görüştüğünüz süre içersinde en az 3-4 kez gözlerinin içine bakarak saçını ve yüzünü okşuyorsa seviyordur diye düşünüyorum.

• endoskopi EKG röntgen falan çektir... psikiyatra götür... toplu check up gibi... bi de kalp tomografisi var çok önemli içinde seni bulurlarsa seviyordur... Allahın aşkına soru sormak için mi soruyorsun yoksa ciddi misin?:)

• kafasına elinin içiyle vur . tup tup sesi gelirse seviyodur , tıp tıp sesi gelirse sevmiyodur

• 10 yildir seviyorsa sadiksa anlarsin

• pess:)

• neden pes?

• çok zor bir soru kişiden kişiye sevgi gösterisi değişir çünkü ama şundan kesinlikle emin ol ki cinseliğe kayıyorsa düşünceleri bir erkek olarak şundan emin ol sevgi yoktur...(bu zaman bir iki haft gibi kısa bir süre )

• sana katılmıyorum sadıç sağlıklı bir ilişki de sağlıklı bi cinsellik neden olmasın.. ilk yapılan şey hemen cinsellliğe son. cinsellik (belli ölçüde tabiki kişiye göre değişir sınırları) yoksa erkek arkadaşlarımla okey oynamanın ne farkı var.

• Öncekileri Göster
    • evet çokkk hakLısın ..

• sevdiğini arzulamak ne zaman sevdiğine kıymak oldu. kuzgunlarda tek eşli bi ömür yaşıyor,yuvalarını yavrularını birbirlerini yırtıcılara karşı ölümüne koruyor ama her senede yumurtadan minik minik yavruları çıkarıyorlar. bırakalım bunları. neyse sana saygı duyuyorum farklı bilince sahipsin. Milattan önce derken...o kadar evveli bilmem

Kızlar Ne Diyor 3

• senı sevmeyen bır erkekle neden arkadaş oldun kı

• anlaman için önce hissetmen gerekir. En ufak şeylerde bile kendini belli eder sever insan mesela yanyana geldiğinizde gözlerinin içine bak ne demişler gözler kalbin aynasıdır=)

• yaşayan anlayamıyorsa biz napalım hem hiç anlatmamışsın kişiliği öyledir belki sevdiğini göstermiyordur :)

Yükleniyor...