• Sor
  • Bence

Sevgilime güzel, uzun bir mesaj atmak istiyorum, yardımcı olur musunuz?

çooook sevdiğim sevgilimle biraz aramız bozuk.ona güzel uzun bir mesaj atmak istiyorum.sevgilimle bütün konuları paylaşır konuşuruz.aşk,cinsellik,evlilik hayallerii.herşeyi konuşuyoruz.nasıl bir mesaj atmalıyım.yüzü gülsün istiyorum.onu güldürecek cümleler..paragraflarr bekliyorummmm :))))

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• eski kız arkadaşlarımdan biri atmıştı hoşuma giımişti şahsen:))Ağlayanı güldürmek ağlayanla ağlamaktan daha değerlidir.Bir insanı herhangi biri kırabilir ama bir tek en çok sevdiği acıtabilir.Yalan söylememek değil gerçeği gizlememektir marifet!sana ihtiyacım var gel diyebilmektir güçlü olmak.Biri sana git dediğinde kalmak istiyorum diyebilmektir sevmek.Özür dilemek değil affet beni diye haykırmaktır pişman olmak.Ve gurur kaybedenlerin acizlerin maskesidir.Sevgi dolu yüreklerin gururu olmaz sevildiğini bil ve unutma...Tom jerryi yakalayana kadarslwester twetyi mideye indirene kadar Cedric 9 yaşına girene kadar pembe panter mavi olana kadar casper diğer hayaletlerden dışlanmayana kadar süngerbob yengeç burger yapmayı bırakana kadar roket takımı yenene kadar daltonlar redkiti öldürünceye kadar kaba sakal safinazla evleninceye kadar temel reis ıspanaktan bıkana kadar 7 cüceler uzayana kadar gargamel şirinleri yiyene kadar BENİMLE KAL OLUR MU):))))

Erkekler Ne Diyor 2

• şöle mesaj at : obüyük gün yarın istediğini alıcaksın:)))

• Sana öyle mesaj yazdırırımki sevgilin yanına gelmeye falan kalkar olmaz.. :)

• olsun yaz lütfennnn

Kızlar Ne Diyor 2

• aşkımın aşkısı aşkısını çok özledii diye gir devam et işte :D

• ben takildgi ilk gun alistm sonucu cok guzel olcagi icn takmiyorm. gayet guzel gidiyo doktorn dedigine gore hizli duzeliyo. bana ilk once damaklik da takildi cene genisletme tedavisi. sana uygulandi mi

• pardn ya://

• anlamadım :(

Yükleniyor...