• Sor
  • Bence

Size hükmetmeye çalışan tiplere karşı ne yaparsınız?

çok kişinin hükmetmeye çalıştığı (saygı göstermeye değer bulunmayan, silik, ezik, kullanılan) biri, bu durumdan kurtulmak için ne yapabilir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• karşımdaki insanlara bazen sadece insan oldukları için saygı duymuşumdur bence bölede yapılmalı ezilen insana gelince ezilmesi için hiçbir sebep yok çnkü bu hayatta kimse kimseye göre çok daha fazla iyi çok daha fazla güzel zengin değildir yada akıllı değldir bundan dolayı o kişi kendisini asla ezik hissetmemlidir çnkü ezik demek bile aslında nekdr kötü bir tabir ama ezdiğini düşünen kişi içinde bunu kullanabilrz çnkü o sadece iyi olduğunu düşünüyor öyle birisiyle karşı karşıyaysan sadece gül ve geç bazen ölelerine eğer hayatındaysa hayatından çıkarman çevrendeyse dönüp bakmaman yeterlidir

• teşekkür ederim güzel cevabın için

• rica ederimm

Kızlar Ne Diyor 12

• gücüm varsa karşısında dururum

• Yolu kibar bir dille tarif etmekten çekinmem.

• Ağzının payını veririm. Sen kendini nasıl biri olarak görüyorsun ki benden saygı bekliyorsun derim

• Bana kimse hükmetmeye calısamaz. Eger hukmetmeye calısırsada ağzının payını alır.Her insan saygı duymayı hak eder. Ayrıca hükmetmeye calısan insan kendi ezikliğinden silikliğinden karsısındakine hukmetmeye calısır. :)

• Hiç kimse bana hükmetmeye çalışmadı ama çalışsaydı ağzının payını verirdim oyuncak değilsin sonuçta

• başta sakince konuşur daha anlamazsa o ortamı terk ederim

• kendimden ödün vermem umrumda olmaz hiçbiri

• "ruhuma sahip olabilirsin ama benimle sevişemezsin" derim.

• pardon böldüm sorunu yarıda okumayı ama her birey öncelikle insan olduğu için saygı duymaya değer. silik veya ezik diye de bir terim kimse için geçerli değildir. horgörülen - dışlanan vardır. bu durumdan kurtulmak ise başlı başına bir sorun, çünkü adın çıkmış dokuza derler bizim oralarda ki çok doğru! sana biri bir salçayı yapıştırsın bir daha kurtul kurtulabilirsen, tek yolu var: sen kendini ispatlamak için yırtılmadan yüreğinin sesiyle allahın izniyle gücünü rabbinden alarak onları allaha havale ederek dimdik aklı başında ayaklarının üstünde duracaksın ve günü geldiğinde o ezik silik yakıştırılmasını yaptığ kişiye muhtaç olduklarında anlarlar yada başarı parlayan bi yıldızdır ve çabuk farkedilir başarıların onları kıskandırır o zaman azılı düşmanın bile arkanda olur...bu arada allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin tabi...

• teşekkür ederim bu içten cevabın için

• En katlanamadığım şey özgürlüğümün kısıtlanmasıdır. Çok laf sokarım iğnelerim bir kere birine sinir krizi geçirttim pişman değilim

• ya hele onları hiç sallamıycaksın varya. öyle bırak kig*tolsun kendi ezikliğinde boğulsun

• ezilen, ezene karşı ne yapabilir?

• ya dediğim zaten ezik olan taraf o bırak onu kendi mallığını. "bu ne diyo olm ya" havalarında gez :D

• güzel, bakış açın hoşuma gitti

• Bu durumdaki biri, zaten cekingen olacagi icin insanlarla konusmaya cesaret etmesi veya onlarin agzinin payinin vermesi zor. En iyisi o kisilerden durabildigi kadar uzak durmasi ve onu anlayan insanlarla beraber olmasi , arkadaaslik etmesi. Sessizlik en iyi intikamdir cogu zaman.

Erkekler Ne Diyor 14

• Hükümsüzdür modu geçerlidir beynimde fark yaratamaz.

• Biraz daha açar mısın? Kişiye ve duruma göredir bu durumlar.

• hükmetmek liderliktir bunda kötü birşey yokki..eziklilkle yada silikle alakası yok..

• liderlik başka, hukmetmek-ezmek başka

• liderlik hükmetmek tir.ezmek ayrı birşeydir

• bi kişinin üstüne düşmesi güzeldir fakat haksız yere seni kısıtlaması çekilemez bir durumilişki ise ilişki kısıtlaması gerekeceğine insanı özgürleştirmelidir,sadakat konusunda değil sadece kişinin özgüvenini yükseltmeli,desteklenmeli

• ona karşı daha güçlü olup her fırsatta karşısına çıkarım yani insanlar öyle mülayim olmamalı her konuda savaşçı olmalı biraz

• muhalefet yaparım

• Tavırda iyi niyet göstermeyene tepkim herzaman serttir.Oyüzden öyle bi duruma düşmedim hiç.

• ona karşı daha iddialı laflar kullan sende üstünlük kurmaya çalış

• örnek?

• arkadaşlarımla gurur duyuyorum.hiç biri böyle ucuz numaraların peşine düşecek kadar basit değil.çevremdeki eş dostlarım harika insanlar her biri birbirinden değerli...

• Eğer paran yoksa, protokolün, ünvanın, koltuğun, sıfatın yoksa saygı görmezsin. Yani para, koltuk, sıfat edinmek lazım. Bu ülke böyle maalesef... Ama kullanılmaya müsait, çabuk aldanan, saf birisi kendisini kurtarabilir, birazcık deneyim lazım. Ona başına gelmesi muhtemel çirkeflikleri örneklerle anlatacak bir dosta ihtiyacı var sadece

• sen de anlat,

• O kişinin yerinde ben olsam bütün bağımı koparırım bana bu şekilde davranan kişi ile. Eğer muhattap olma mecburiyetim varsa da tavrımı değiştirip sınırlarımı gözden geçiririm o kişiye karşı.

• O kişiyle teması kes.

• edemezler, o açığı vermem kimseye, açığım yok

• önemli olan karşındakine hükmetmek değil aidlce hükmetmektir.

Yükleniyor...