Balık besliyor musunuz?

okanyalnızgezer
Mesela ben balıkları çok seviyorum ve akvaryumum var çok ilgileniyorum suyunu değiştir filtreyi temizle yem ver balık hasta ona bak bitkiler çürüyor ışıkları yetersiz gübre koy buda kum pislik dolmuş dip çekimi nerdeyse hastalık derecesinde Balıklarım lepistes vatoz karides salyangoz sizde besler misiniz ya da ister misiniz.? Birde hastalığa iyi geliyormuş.Yaşlı insanlar için birebir. Yaşlanmadan önce olursa daha iyi olur :) Akvaryumla Alzheimer tedavisi

Indiana Üniversitesi Nöroloji Bölümü uzmanı Nancy Edwars, akvaryumun Alzheimer hastalığı tedavisinde önemli yararları olduğunu belirtiyor. 60 Alzheimer hastasını iki ayrı gruba ayıran Edwars, gruplardan birini iki ay boyunca 10 akvaryum yerleştirilmiş bir odada 30 dakikalık tedavi seanslarına almış. Akvaryumlu odada tedavi gören hastalar, diğer odadakilere göre yüzde 21’lik bir iyileşme belirtisi göstermişler. link

Güncellemeler
+1 yıl
isteyen olursa nette dünya kadar satılık akvaryum ve balık var yardımcıda olurum nasıl yapacağınızla ilgili.
Balık besliyor musunuz?