Üstüne alınacağı sözlere ihtiyacim var. Gönderme yapacağım, üstüne alınsın istiyorum. :)

Arkadaşlar bildiginiz çok iyi sözler var mı gönderme yapmam gerekiyor da birilerine cidden bunu yazarsan üstüne alınır dediginiz sözler varsa şimdiden bekliyorum :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• En çok sevdiğim yalandın...

• İyiymiş aslında.

• İşte bunu çok begendim +500000 :)

• Gerçekler her zaman iyidir... Düşünceye olan saygı için teşekkür ederim...

Erkekler Ne Diyor 9

• ne kadar anten varsa o kadar da televizyon vardır!küçümseyeni kıçımsa!

• Kargalar sürü ile kartallar yalnız uçar salladım ama durumu tam açıklamadın :D

• ... Gökte bir yıldız olsam,ilk sana KAYARDIM ! (Sözün cinsiyeti yoktur,her ruh haline uygundur,telif hakkı istenmiyor)

• rosaceae(gülgiller) biyolog falanmısın? ..Teknoloji Çok Gelişti Usta ..Lafı Burdan Koyuyorsun Ta Nerdekine Kapak Oluyor !Yarın birgün emo bir oğlum olursa klavyesindeki "Q" harfini sökücem bunalıma girsin denyo :)... öyle emo gibi konuşuyosa güzel gider..favorim..Bana 'ben sadece seninim' diyenler , iki gün sonra başkaşına aynı şeyi söylüyor.Buna tıp 'kişilik bozukluğu' , ben 'orsplk' diyorum..

• Bir şair söylemişsevmek yalnızca kendini sevmektirbaşkasının gözlerindebaşkasının sözlerinde

• Yanlış anlama ama; gözlerim sana "sulandı"..

• Konuyu tam olarak anlatırsan doğaçlama sağlı sollu girebilirim.Bu konuda beni bilen bilir :)

• Her tercih bir vazgeçiştir... örnek olabilir.. bunun gibi :)) hıyarlı falan olmasın ağır kaçar :D

• Öncekileri Göster
    • Söz Can Dündar'a ait liseliyle alakası yok ;)

• Adam liseli ruhuna sahip olabilir :)
      Ne fark eder ki sıradan ve basit işte.
      Tam ergen cümlesi o .

• elimde hıyar var diyene asla tuzlukla koşmadım. ama seni tuzlayayım da, kokma bari.

• eğitim cehaleti alır, eşşeklik baki kalır

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne senden rükû artık , nede benden kıyam . Bundan sonra `selamun aleyküm , aleyküm selamNe ben Sezar'ım,Ne de sen Brütüs'sün...Ne ben sana kızarım,ne de zatın zahmet edip bana küssün..Artık seninle biz,düşman bile değiliz..

• Ne senden rükû artık , nede benden kıyam . Bundan sonra `selamun aleyküm , aleyküm selam

• Bana klavye erkekliği yapma.

• Neyle ilgili ve kime gönderme?

Yükleniyor...