• Sor
  • Bence

Terazi erkeği ile Aslan kadını ulumu nasıldır?

Burçlardan anlayanlar nerde ?? .. sağlam yorumlar istiyorum hade bakim :)terazi erkeği ve aslan kadını uyumu nasıldır ? bu ilişki yürür mü ?

Güncellemeler:
bu arada terazi erkeği benim .. kız dan olumsuz cevap geldi :( önceki yaşadığı ilişkiden dolayı korkuyor :(( uzunca bir zamandan sonra çimdeki duyguları kabartan bir şahsiyetti kendileri :(
kızın kafasına fırlatmak istediğim şarkılar
link
link
link
siz değerli KS üyecanlarına armağan olsun ...
anladım ki eski sevgilisiyle barışma umudu varmış .. o yüzden ne kendimi yordum ne de havalara soktum :) bana kız mı yok :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Şimdi terazi burcu erkeği kıskandığını asla belli etmez öyle hesap sorulsun üstüne gidilsin sevmez güzel ve akıllı kadınlardan hoşlanır konuşmasını gayet iyi bilir huzurlu,sakin,anlayışlı bir bayan ararlar öyle cazgır bir bayanla asla olamazlar arkadaşlarına çok önem verir

Kızlar Ne Diyor 17

• googlea sor.

• googlunda kafası karışık :S

• yürümez dersem ayrılcakmısın

• hayır .. yürütmek için bacaklarımı kesip ona vercem :/

• yükselenim aslan teraziyle anlasıyorum bilemedim ne kadar uyusur

• sen o yaylayı yaylayamazsın.

• sen hangi yayladansın :))

• Öncekileri Göster
    • aklı başında, mantıklı, taviz vermeyen yapıdadırlar. dediğim gibi yaylayamazsın. :d

• yaylayamazsam tartarım bende :D terazi değil miyim sonuçta :) ne kaybederim ? elimde olmayan şeyi mi ?

• burcunlamı sevişiyosun mal de saydır oğlum boşver sıkma canını sen

• terazi iyi de aslanlar emirci ya o biraz zor :)

• ne demek emici ya :))

• Öncekileri Göster
    • ben o emirleri zaman tüneline sokup rica olarak çıkartırım skıntı yok :))

• becebilirsin ne güzel ben beceremiyorum da:)

• sevissinler iste nolcakki.

• bir aslan kadını olarak söylüyorum:olmaz . terazi burcu birkaç defa alttan alır sonunda fena patlar. ama aslan kadını yeri geldiğinde emir verebileceği ve gösterişli erkeklerle anlaşır. zor bi burç.

• Tencere yuvarlanmış...kısaca birbrnizi çk iyi anlarsınz ve giderinz var ;)

• tencereyi yuvalayamadık daha :) kız cık diyormuş :)

• Öncekileri Göster
    • bul demeyle bulunsa keşke :) her şey 1-2 snyde olup bitiyor :) kimse de kolay kolay o 1 -2 snyi yakalayamıyor işte :))

• şans işte geç olsun güç olmasın

• Çok uyumlu.Bir kere terazi hava, aslan ateş.Yani aslan seni alevlendirebilir. Ya da öyle bir şeyler. Sonuç olarak sağlam bir ilişki.

• Terazi burcu erkeği - aslan burcu kadını <3

• akrep erkeği :(

• Öncekileri Göster
    • bizi sormuş adam bariz : )
      ayrica ben de seni <33

• kom: kova <3
      bitter: ebet sizi sormuş yirin <3

• dengesiz + havalı = dengesiz havalı= havada dengesiz duran =sağlam olmayan iilişki :)))

• buralarda dost bildiğin ıssırgan otu

• bende aslanım sorun takipte

• takip?

• dostum yok oyle bisey unut artik sunu alay ettik dinlemedin, ciddi yazalim belki susarsin guncelleme lutfen : (

• sen burdan hiç çıkmıyor musun ? ks yönetimine söyleyelimde sana maaş falan bağlasınlar :))

• nalaka yahu asil yoktum kac gundur sen devamli uyeleri gorememissin anlasilan
      yenisin herhalde : )

• Erkek arkadaşım Terazi ben Aslan'ım, o beni tartarken ben onu tırmalıyorum oldu mu?

• :))) yapma yauww :))

• Öncekileri Göster
    • bitter sen kimle konuşuyosun ?

• :D:D:D biliyorum be yuh :D

Erkekler Ne Diyor 9

• nereden bileyim la ben... burçlara göre fabrika bandından çıkar gibi mi çıkıyorsunuz, LEGO musunuz siz.

• Akrebe bulaşmada ne yaparsan yap :)Şaka bir yana uyumlu bir çift olabilirmişiniz reddelmesydin

• akrebe bulaştım bir sefer çok etkileyici bakışları oluyor onlarında :) yakalanmamak gerek o radarlara :)

• O radara girdim 1 sene oldu çıkamadım ve keşke karşılaşmasaydım diyorum onunla çok çektirdi bana :D

• Önceki ilişki felan hikaye beğenmedi seni ayak yapıyo her kadın gibi.

• kız beni tanımadan önce olumsuz cevap geldi .. ilişkiye kapalıyım demiş :/

• yalan dostum yalan güven bana

• terazinin kaprslerini noel baba bile çekmez adamım

• Bu ilişkiden bir b*k olmaz.

• sağol be :/ ne moral verdin :/

• en iyisi akrep erkeğidir gerisine karışmam

• arkadaşım burda akrepten değil teraziden bahsediyoruz .. okuman yok mu ?

• Öncekileri Göster
    • cehalet işte gözü kör olsun bi okumayı öğrenemedik :(

• ernesto che guevara seni kutsasın :))

• Benim bir arkadaşım aslan burcu yıllardır terazi kadını ile beraber muhtemelen evlenirler fakat belki 10 defa ayrılmışlardır iyice bokunu çıkardılar. Hiç gerek yok başlama bence. Ayrıca Aslan kadını zordur üzerinde hakimiyet kurmaya kalkacaktır bilgin olsun.

• kursun hocam ya :) yeterki o hakimiyet kursun :)

• Öncekileri Göster
    • seninle konusuyorum, sence?

• hakimiyet kurmuyorum ben eminim

• Burçlardan anlayan falan yok. Onlar da Ali, Veli, Ayşe' den duyduklarını anlatıyor. Bırakın artık şu burç, yükselen,alçalan saçmalıklarını.

• kardeşim düşüncelerine saygı duyuyorum .. ama sende bize saygı duyarsan sevinirim ;)

• Ya inan saygı duymaya çalışıyorum da beceremiyorum bir türlü. Normalde saygılı bir insanımdır :)

• Sanırım burada burçlar hakkında en bilgili kişi benim.

Yükleniyor...