Ölümden korkuyor musun?

Turkish_Lady
İnançlı insanlar dinine göre yaşar, günahlardan sakınır, sevap işlemeye gayret eder.

Ölümden sonra dirilmeye inanırlar, öbür dunyayı göz önünde bulundururlar.

Bazıları da inanıyorum der ama bir şey yapmaz.

Ben inançlıyım der, ama görevlerini yapmazlar ve ondan sonraki hayata hazırlanmazlar. (sözde yani, ya da "sonra başlıyacam" derler)

Bazılarıda hiç inanmazlar, ateistler mesela. "Kendi Kurallarına göre" yaşarlar.

Siz hangilerdensiniz? (ya da başka..)

Siz ne düşünüyorsuuz ölüm hakkında?

Devamlı düşünür müsünüz ölümü?

Kendinizi kısıtlar mısınız, ölümden ve sonrasından korktuğunuz için?

Hazırlıklı mısınız? (dini açıdan, vasiyet vs..)
Güncellemeler
+1 yıl
ölümün kendisinden derken,kabir azabi vs. olabilir...Kimse bunu hakkinda bir sey yazmamis..
Ölümden korkuyor musun?