Koç burcu kadını nasıldır?

sevgilim koç burcu ben ise balık. iyi anlaşırlarmış burç kitabında öyle yazıyor ama uzun süreli olmazmış. ama birbirimizi seviyoruz. burçlar ne kadar doğrudur. koç burcu kadını nasıldır.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bi koç kadını olarak benimle başedebilen biri çok rahat vurdumduymaz olmalı öyle alınıp üzülen bi tip olmamalı cunki çok sert olduğum zamanlar oluyor çok sevsem de kan kustururum o da sevgimdn aslında sevmediğim adamı sallamam. Ha sevmediğim biriyle de çıkmam koç kızları tam sever sevmiyorsa zaten en fazla iki hafta çıkabilir. Kuzenim de çok geçen iki yıllık sevgilisini bıraktı cunki çocuk çok anlayışlı imiş. Sıkılmış. Ona kafa tut ama tamamen ezme, herşeyini alttan alma ezik durma yani ondan daha güçlü durursan seni bırakmaz.

• Kuzenim de koç

Kızlar Ne Diyor 3

• koç burcu kadını içi dışı birdir içindeki neyse dışınada onu yansıtır bu yüzden zor burçtur kendimden biliyorum hiddetlendinmi gözü bir şeyi görmez ve çok kısa sürer siniri sonra yatışır koç burcu kadınını karşısındaki alttan almalı yoksa o hiç kimseyi alttan alamaz ve ilişki biter bir tarafın fedakarlık yapması gerekiyor ben merkezli olan koç burcu da fedakarlık yapmayacağına göre bu sana kalıyor bir balık olarak uyumlu olabilirsin ona karşı

• burçlar çok çok doğru öncelikle buna inan. koç kadını inatçı olur ama aşırı inatçı. baş edilmez inadıyla dikkat et derim. liderdir. ve lider olmadığı ortamda da durmaz.. balık ise hassatır ki ben de bir balığım. erkekleri kadınları kadar duygusal ve sulugöz değildir elbet :) koç da hassas ve duygusal bir burç bu yüzden anlarsınız birbiriniz ama çok uzun sürmez işte. çünkü balıkta gizli inat vardır. koçta ise açık seçik farkedilen bir inat. aslında iki keçidir bunlar.. sen suyuna gitmeye çalış yürür. bir de unutma şunu her koç değil ama bazı koçlar elde edene kadar çok sever. elde eddince onu tüm büyüsü biter eski heyecan kalmaz. ama hepsi için geçerli değil genelde erkekleri için öyle

• Anlaşamazsınız .

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...