Oğlak burcu erkeğini nasıl etkileyebilirim?

whereismymind
Oğlak burcu birisiyle tanıştım uzun zamandır kimseden hoşlanmıyordum, onu nasıl etkileyebilirim? Oğlak burcu erkeğini özellikleri nedir, uğraşmaya değer mi ? ((:

Bakımlı hoş bir hatunum. Sadece miyon tipliyim ama cüce de değilim, kilom boyum orantılı. O boylu poslu birisi ama deve - cüce gibi de durmuyoruz. Acaba benden etkilenir mi, onu nasıl etkileyebilirim? Çok uzun zamandır kimseyi beğenip, kendime yakıştıramıyordum ama ondan acayip hoşlandım.

Benden etkilenmesi için ne yapmalıyım?
Güncellemeler
+1 yıl
beni faceden ekledi sadece facebooktan konuşuoruz
Oğlak burcu erkeğini nasıl etkileyebilirim?