• Sor
  • Bence

Evli erkeklerle ilişkiye giren kadınlar hemcinslerine ihanet ettiklerini düşünmezler mi? Karşılıklı yapılan aldatma değil midir bu?

Evli erkeklerin başka kadınlar ile ilişkiye girmesi ve ilişkiye girdiği kadınların bu durumdan haberdar olması nasıl bir şey, yani hemcinslerine ihanet etmeleri...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ben böyle düşünmüyorum eşim beni aldatacak olsa diğer kadın ın bana ihanet ettiğini düşünmeme için sebep yok çünkü benden ve evliliğimden sorumlu olan o değil eşim dir ihanet eden eşim olur öbür kadına karşı kötü hisler beslerim ama bu ihanet etti düşüncesiyle olmaz Aynı durum da erkekler için hiç hemcinsine ihanet etti sözü kullanılmıyor bunu da merak ettim neden kadınlar birbirlerine karşı sorumluymuş da erkekler değilmiş gibi düşünüyor. İhanet edebilen kişi kadın yada erkek farketmez kendi basitliğinden yapar bunu ,

• aslında ihanet ediyor hem sana hemde kendine ayrıca ahlak ve namus kavramlarınada ihanet ediyor...

• Öncekileri Göster
    • toplum kurallarına göre bakarsan evet haklısın adil olmayan yıkıcı bir tavır da olan herkese ihanet eder.. ben kişisel aldatmadan bahsediyorum o da şöyle aldaılan kadınlar nedense hep öbür kadını suçlayıp kötü söz söylerler eşlerinin hiç günahı yokmuş gibi kadın ın karşısına çıkıp kocamı rahat bırak diyip saçına yapışırlar halbuki kocalarına hesap sormaları gerek demek istediğim bu

• bunu yapan kadınlar biliyorki kocalarıda suç arasalar ayrılmaları gerektiricek bir durum ortaya çıkacağını bunu göze alan kocaya alamayan ise karşı tarafa suç buluyor.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunu erkeklerde yapıyor o zaman erkekler içinde aynı eşyi düşünelim ne dersin.Bunu yapan her iki tarftada mide yoktur.

• tabbiki her iki taraf için de aynı düşünceleri beslemek lazım.. kadın yapınca or... erkek yapınca çapkın oluyor diye bir düşüncenin arkasına sığınan arkadaşların dışında tutmuşumdur kendimi her zaman..

• tebrik ederim.

• peki erkeklerin evli bayanla girerkenki düşünceleri ne olabilir

• sadece adrenalin ve zevk .. başka ne olucak...

• Öncekileri Göster
    • yok aldatmak adrenalin heyacan verici bir süreç bence tasvip etmediğim bir süreç tabbki..

• :))ama heyecan iyi diyon

Erkekler Ne Diyor 2

• Allah melekleri yaratirken sadce akil vermistir sehvet vermemistir hayvanlari yaratirken akil yerine sehvet vermistir insani ise hem sehvetle hemde akilla yaratmistir melek olmakta hayvanlasmakta insanin elindedir sehvetine maglup olan aklini kullanmadigi icin yenilir dolayisiyla mantikli bisey bekleyemezsin

• cevap güzel ama mükemmel değil :) her insan aklını farklı konula kanalize eder hırsız : hırsızlık yapamaya - dolandırıcı dolandırıcılık yapmaya ve bu konularda aklını iyi kulandılar diye yii şeylermi yapmış olurlar.. veya aklını hangi alanda kullanmalılar düzgün bir toplum olması için

• tek kelime ile "gurursuzluk"

Yükleniyor...