Bayanlar bir ilişkide ne isterler?

Bayanlar bir ilişkide ne isterler? Nasıl bi ilişki kurmak isterler?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Dürüstlük ve sadakat olmazsa olmaz.Şüphelerden tamamen uzak,ayakları yere basan sağlam bir ilişki istiyorum.Yanımda olmasa da orda bir yerde kalbi benimle atan birinin varlığını bilmeliyim.1 ay hiç görüşmesek de herşeye aynı yerden devam edebilmeli,aynı sıcaklığı bulabilmeliyim.Tabi karşımdaki için de bunlar geçerli olmalı.

Kızlar Ne Diyor 14

• sadakat, dürüstlük vs. vs.ama en önemlisi erkeğiyle yaşadıklarını başkasından duymak istemez.

• Herkes hayatında dürüstlüğe saygıya sevgiye yer veriri ve bunları karşı taraftan yapmasını bekler.Tabiki bunların hepsi karşılıklı olur.Önemli olan bir ilişkide her iki tarafında olgun olması düşünceleriyle...yaşlarıyla değil.Düşünceleri beni her şekilde kendisine hayran bırakmalı anlayışlı olmalı.Araya zaman girdiği zaman soğukluk değil daha özlemle sarılmalı.Aşılması gereken zorlu bir engel varsa önlerinde ilişkiden vazgeçmemeli engelin üzerine gidip risk alıp sevgiye yine dört elle sarılmalı.Şu devirde insanlar engelleri kaçış olarak kendilerine çözüm buluyorlar.Ben ise insanı olgunmlaştıran bir etken olarak görüyorum.

• ilgi,hoşgörü,sevgi,saygı,güven,sadakat ve aşırı olmamak üzere kıskanclık beklerim ben.

• dürüstlük, sadakat, saygı, sevgi, aşk, sağlam bi karakter, tutarlılık, ince fikirlilik, duygusallık, romantiklik... bitmez bunlar çok şey istiyoruz .. :)

• saygıı sevgiyi beraberinde getir ,sevgi saygı olunca güven . üçü bir aradayla sonsuz mutluluk tabi başarabilene

• aşırı ilgi, tutku,aşk,sadakat,hafiften kıskançlık,hep bir arada olma isteği,güven vermesi,**sarhoş olduğumda eve gitmeden beni ayıltırsa da, tamamdır :))

• ilgi,sadakt...

• bnce karınla konusmayı dene

• bilmiyorum işte

• bilmiyorum işte onun içinböyle bi soru sordum

• Öncekileri Göster
  • Dürüstlük,sadakat ve güven

• sadakatdurustluksaygısevgıdeğer gormekanlayıseglence

• ilgi-ilgi-ilgi-sevgi-güven-heyecan

• Sadakat - Saygı - Güven - Sevgi - Aşk - Heyecan - Eğlence..

• Sevgi ve sadık olmanı.

• ilgi,sevgi,güven :)

• Bayanlar bir ilişkide sadakat hoşgörü ve güven ister .

• + ilgi ister.

Erkekler Ne Diyor 10

• dürüstlük, aşk, sevgi, ilgi, hoşgörü, sadık, duygusallık, romantik isterler

• Bir bayan eger gercekten de sevdigine inandırabilirse erkegine ve o erkek gercekten o kızı sevmişse ve onun da kendisini sevdigine inanmışsa zaten ömrü olur ve kız ne isterse hepsini verir. dürüstlükten tut sadakatten cık..

• az şey gibi gözüksede çok şey isterler.

• finosu olmanı.

• sıkı bir sarılma , okşanma , nefesini kesecek bir öpücük

• Para

• Arkadaş ilişkide ne verirsen onu alırsın bayan içinde erkek içinde .

• Hep daha fazlasını isterler. Kibrit olsan çakmak isterler. Bitmez istekleri, azalacak diye umarsın o da olmaz.

• Bildigim kadınlar maalesef öyle. ;)

• Aç gözlümüyüz biz ! :))

• Her şeye isterler. Sonu gelmez =)

• saygi sevgi sadakat...

• paylasimin olmayan bir insani zaten sevemezsin ki

• Sevgi saygı paylaşım

Yükleniyor...