Rüya yorumlayabilen varsa bakabilir mi? Az ömrüm kaldığını öğrendim

Evveli gün rüyamda 15-20 günlük ömrüm kaldığını öğrendim ama kimden oldugunu net hatırlamıyorum ezanla dua ettim yattım... bana bayram gibi öleceğim... Daha Fazla

Güncellemeler:
Rüyama göredün ölmem gerekirdi evet belkide ölebilirim suan çok iyi sayılmam.Sevgilimden ayrıldım dün

En İyi Kız Görüşü

• Rüyalarına iyi yorumlanmadan kaptırma kendini sen bu pisikolojiye girmişsin bile ben yorumlayamadığım için gördüğüm bir rüyada yanlış kişi üzerine düşünüp onu korumaya çalıştım ama yorumlayan kişinin verdiği detaylar dan sonra o kişi olmadığını anladım ama çok geçti.

Bu site de bildiğim bir kişi var rüya yorumlayan oda bazen girer bazen girmez . Çevrende tanıdıklara sor ve iyi bir yorumcu bul içini de sıkıntıyla doldurma hayırlı şeyler düşün

Soran beğendi
    • Teşekkür ederim yorum için...Bilmiyorum kafamı dağıtıyorum arkadaşlarımlakonusuyorum falan filan ama o kadar yemek yiyorum enerji gelmiyor...boşlukta yuvarlanıyor gibiyim ne güzel tam umut etmiştim bir şey için o da gelmedi bugün moralim gene bozuldu...

• rüyalar tabirlerine dikkat edilmeli bizim gördüğümüz objelerin rüya dilide çok farklı anlamları çıkabiliryor hem en bilindik yorum da ölüm ün hayatı uzattığıdır.. belki de sana öleceğini söyleyen kişiden büyük bir iyilik göreceksin.. sen kendini olumsuz duygulara kaptırma bu halsizliğin pisikolojik te olabilir bilmediğin bir rahatsızlığın da olabilir bu rüya da o rahatsızlığı sana farkettirmek için olabilir :) iyi düşün iyi çıksın her ihtimale karşı bir doktora görün halsizliğin için