Öpüşmeyi bilmeyen kız ne kadar çekici? Kız dediğin böyle mi olmalı?

Öpüşmeyi bilmeyen kız ne kadar çekici?Kız dediğin böyle mi olmalı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 13

• öpüşmeyi bilmemek diye bişey yok her kız bilmesede bişeyler yapar tabikide

• öpüşmek öğrenilmez veya deneyiminle olmaz o anki tutkularınla olur.

• onda insanı çeken başka şeyler vardır. öpüşüyle adamı çeken, daha iyi öpüşenden daha fazla çekemez. vay mk aforizmik bişeyler sıctım sanki

• Bilmeyeni ya da harika öpüşen kızı severim. Bilmeyene öğretmek var, yani biraz öpüştürmek lazım.

• Evt çekicidir. Mesela bir kızın benimle ilkleri yaşaması güzel birşey. Yani sıkıntı yapılacak bir durum yok..

• Eyidir eyi :)

• farketmez

• opusmek kıtaptan dergıden olmaz yasayarak ogrenılır, delı gıbı opusyorsa aklıma baska syler gelır ha bıde elımden her seyı ogrettgm bırı benı terk edıyorsa o daha da acıdır

• bilmeyeni severim bu demek oluyor ki daha önce hiç öpüşmemiş yani onun ilk aşkı benim bu da hoşuma gider hem beraber öğrenizirz ne var ki bunda herşeyin bir ilki vardır

• bilmeyen daha iyi.öğretirim ben

• bazen bilmek bazen de bilmemek çekici gelebilir... çok iyi öpüşen kız "daha önce çok ilişki yaşamış" izlenimi yaratabilir ... öpüşmeyi bilmeyen kız ise " sıfır km" imajı yaratabilir... en iyisi ikisinin ortası...

• Rol yapmıyorsa evet öylesi tercihtir.

• bence çok çekici daha önce hiç öpüşmemiş olması beni ona daha çok bağlar

Kızlar Ne Diyor 3

• zaten kızlar her ilişkisinde ilk kez öpüşüyormuş izlenimi verir çoğu erkeğin bundan haberi bile olmaz garipler

• nasıl bir ilişki yaşandığına bağlı..ileriye dönük bir ilişkide problem olmaz erkek zaten klavuz olmayı sever.ama geçici bir heves içinse tabi bişey bilmeyen tercih edilmez canım.arkadaşların da dediği gibi herşeyi bilen kadın başkalarıyla tecrübe kazanmış izlenimi verir.veriyor ve senden soğuyorsa ondan kaçılmalı derim.nişanlısı onla birlikte olmuş direnmemiş diye hala nefret ederdi erkek bir arkadaşım(şuan evliler).zihniyeti çözmeli en başından

• Bence atesli opuseni daha cok begenirler...

Yükleniyor...