Tanımadıgın bir kızla nasıl tanışılır?

Bir kız gördüm ve ona aşık oldum ama yanına gidip konuşamıyorum:( Bir kızla nasıl tanışılır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kızında baktığı görülür ve güzel oldugu bi gün yanına gidilir..- Merhaba biraz tuhafınıza kaçabilir ama üstünüzdeki giysinin ten renginize yakıştıgını söylemekten kendimi alıkoyamadım gerçi bu güzelliğe ne yakışmazki gibisinden konuya giriş yapılır :)Hakara kikiri konuşulur kızında ilgis ivarsa zaten kız tamam :)Özet : Gelirse senindir Giderse hiç senin olmamıştır.

• - Merhaba biraz tuhafınıza kaçabilir ama üstünüzdeki giysinin ten renginize yakıştıgını söylemekten kendimi alıkoyamadım gerçi bu güzelliğe ne yakışmazki gibisinden konuya giriş yapılır :)""

Bu bölümden sonrasında kafaya çanta,taş vb. mevcut savunma aleti yenir...

• Eğer kızda elektirik aldıysa öyle bişi yenmez :D

Tam tersi bi etkide yapabilir neden olmasın Hayranlık belirtilir içten içe.

• 33gün

elektrik aldigim bir adam gelip bana böyle -çok özür dileyerek söylüyorum- dandik bir sekilde yaklasmaya kalkarsa benim icin hersey baslamadan biter...

Kızlar Ne Diyor 4

• Ona aşık oldum denmez kızı begendım denır...Rıska almaktan başka çaren var mı...

• normal bir kızla nasıl konuşuyorsan yani hoşlanmadığın bir kızlaonunlada öyle konuş bir anda çok yanaşma sapık damgası yersin :D zaten konşrukça ondan yaanda birşey varsa hissedersin hadi başarılar :))

• Dikkatli ol en ufak bir yanlis hareketinde "sapik" damgasini yersin...

• aynen öyle
      ne yazık ki o konuda cok tecrübem oldu
      bazı yorumcular cesaretini toplayıp önüne cık ve hoşlandığınızı söyle diyorlar ama o zaman sapık damgasını yiyorsun
      bence arkadaş cevresinden tanışmak mümkünse en doğrusu öyle olur, cevre yok ise, o zaman "tesadüfen" tanışabilirsin
      en büyük hata zaten ilk konusmada "senden hoslaniyorum" demek - bir kac kere görüstükten sonra söylenecek sey bu :)

• bence cesaretini topla. karşısına çık ve hiç heyecanını belli etmeden ondan hoşlandığını söyle. hayatında birisi yoksa şayet ve de görünüşünü beğenirse seninle ilgilenecektir.

• denicem:) heycan kısmı çok zor olacak onu görüpte heycanlanmamak mümkünmü:((

• öncesinde yoğurt falan ye heyecanını alır :D ya da akşamdan bir antidepresan iç

• 33gün

aksamdan antidepresan icilir mi bea, antidepresan almaya basladiktan iki hafta sonra kandaki degerini koruyup beyin salgilarini degistiren birsey

Erkekler Ne Diyor 13

• 33gün

Yanına yaklaş ama samimi gibi değil... sakıncası yoksa bişey söyleyebilirmiyim meraktan buyur diyecek devamı getir.. laaaaap diye sana aşık oldum deme sakın kaçar senden ikiniz birbirinizden etkilendiğiniz zaman söyle.

• 36gün

selam ver

• Bir kiz görmüs ve hemen asik olmus... Hay Allah'im..

• gördüm 2 hafta kesiyorum tık yok :D gidecem seni seviyoru m deyip sarılacam o olacak:D:D

• Bende Bu Dertten Yanıyorum. :S Kızla Aynı Okula Gidiyorz Her Gün Aynı otobüse biniyorz ama hala bir muhabbet gecmedi aramızda :S Kızın Yanında bir arkadası var kahrolası pislik bi kere bile yalnız bırakmıyo :S Bende Baya Utangacım ne yapmalıyım :S Not : Kız Benden Bir Yas Büyük bir sorun olurmu sizce

• Bir kızla tanışmak kadar kolay bir şey yoktur. Mesele tanışmak değil arkasını getirmektir. Ben burdan yazdım, karizmatikolmak.blogspot.com/ okuyun öğrenin. Karşınızdaki öcü değil. İnsan nihayetinde))

• eğer o senle tanışmayı kabul ederse utansan da sıkılsan da o an yaptığın şey için birşey kaybetmezsin.ve hiçbir zaman içine atmak söylemekten daha iyi olamaz

• abi o diilde benim eski sevgilim var (1. sınıftan XD) kız bana pas veriyo bende pas veriyom öyle paslaşa paslaşa gidiyoruz XD

• - Merhaba+Buyrun ?- Ne zamandır görüyorum sizi.+Evet veya eee - Tanışma imkanımız varmı.+ Olabilir. ( kız anlayıslıysa tabi_Ben dene derim_)- Sizin açınızdan bir problem olmaz değil mi?+ Evet. Hayır. kız bağlı :)- İsim yaş vs. NOT: yanlız şöyle söylim öyle bir yer olsun ki muhabbet et ama yarıda kalsın mesela otobüs çok dogru biryer neden muhabbet ediyorsunuz yarıda kalırsa eğer ertesi gün veya baska bir gün sonra tekrar konusabileceksin ;)

• merhaba aynı işyerinde çalışıyorum.onu hergün görüyorum.ama yanına gidipte tanışamıyorum.ne yapmalıyım

• selamın aleyküm baağğyan diye giriş yap sonrası gelir...

• git yanina selam ver

• yanına git.. ve şöyle bir diyalog gelişsin...-- Merhaba,biraz konuşabiliriz acaba?-evet? (kuşkulu bir cevap)---ben sizden çok hoşlandım..tanışmamız mümkün mü acaba?-peki --adım şu,yaşım şu,şu işte çalışıyorum..sizin isminiiz nedir?-benim adım x..--memnun oldum x-bende m.oldum.(ondan sonra cep numaranı verirsin zaten. bukadar. =)

• ve o ararsa arar yani=)

• Öncekileri Göster
    • bu muhabbetle, var olan %10'luk şansını da kaybedersin

• merak etme kaybetmez.var olan şansını bile arttırır içten konuşmasıyla..

• kızın arkadaş çevresine yaklaş. böylece ortam doğacaktır.

• nasıl yaklaşabilir ki hiç ortak noktası yoksa onlarla da ?

• Öncekileri Göster
    • arkadaşın da mı yok onlara yakın? aynı cafeye de mi takılmazsın? bir ortak nokta bulamaz mısın?

• yok ortak arkadaşım kız biraz sosyetik yaw ama inanılmaz güzel:D

Yükleniyor...