Boğa burcu erkeği nelerden etkilenir?

boğa burcu erkeği hakkında neler biliyorsunuz nelerden etkilenir ?nelerden hoşlanır ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• boğayı iyi tanırım. öncelikle yemek çok önemlidir. yemek yemeye bayılır ve yemek yerken başka işle uğraşamaz. yani yerken ne televizyona konsantre olur ne konuşan birine ne de başka bir şeye. 3 şey çok önemlidir hayatta onun için. olmazsa olmazlarıdr. sıralama değişebilir tabi ama yemek uyumak ve cinsellik. çok inatçıdır. onu kızdırmışsan siniri geçene kadar uzak durmak gerekir. kırar döker. bir bayana el kaldırmaz bu yüzden duvara yumruk atar ya da buna benzer şeyler.. kendine zarar veriri kısaca. siniri geçince konuşmak lazım. sakın üsteleme zaman ver. . boğanın doğal aşkı, yani vazgeçemediğii unutamadığı aşık olduğu kadın yengeçtir. yengeç burcunu takıntı haline getirir kopamaz. aşkları çok büyük olur. balık burçları boğaya aşık olur genelde fakat boğa balığı en iyi dost olarak görür dikkat derim.

• ben aslan burcuyum o boğa . kedi oldum kedi hanımhanımcık bir kedi :D

• nasıl? her türlü boğayı gördüm sanırdım. anlatır mısın

• Hmm ben biraz farklı bir boğayım :D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 12

• Çapkın olurlar ve çapkınlık yapanı affetmezler.

• Sakinim. Kolay kolay sinirlenmem. Çok duygusal bir yapım var. Ama bunu kimseye belli etmemeye çalışırım. Herkes beni güçlü bilir. Oysa sırf ağlamak için duşa girdiğim çok anlar olur. Empati yeteneğim çok gelişmiştir. Karşımdakini dinler ve onu anlamaya çalışırım. Rahatı severim. Evime de çok değer veririm. Büyük ekran bir televizyonum, lig tv, akıllı telefonum, internetim, laptopum, kitaplığım, çalışma masam, televizyon koltuğum ve kaliteli yatağım vazgeçilmezlerim.

Parfümü severim. Hediye olarak parfüm alınması çok mutlu eder beni. Fakat her parfümü kullanmam. Hayatı tek düze yaşarım. Değişikliğe kapalı bir yapım vardır. Aynı marketten alışveriş yapar, aynı cafeye gider, tek bir çeşit parfüm kullanırım. Çok rahatsız edici bir sorun yaşamadıkça alışkanlıklarımı değiştirmem. Giyim olarak renkli - yazılı giysileri sevmem. Siyah ve beyaz renkleri tercih ederim.

Sinema ve tiyatroyu severim. Kültürel ve tarihi gezilerden büyük keyif alırım. Benim için kültürel bir gezi planlanması, beni mutlulukların doruğuna ulaştırır. Sadık tipimdir. Aldatma kitabımda yazmaz. Yemek yemesini, lüks restoranları, evimde mutfağa girip yemek yapmasını severim. Fakat görsellik önemlidir. Yemek lezzetli bile olsa, sunum kötüyse yemeği yemem.

• teşekkürler. mükemmel bir açıklama :)

• boğa burcuyum neyi merak ediyosan sor :) biraz ilgilenirim burçlarla

• Burcum boğadırda 1 kere bile açıp bakmamışımdır şu burçlara takılmayın bu kadar ya

• Boğa erkeğiyim soruları alayım.

• Burçlar sadece kızlara göre bir şey,Erkelerde sıtardart şeyler olması kafi

• hediyeyi sever,süprizlere bayılır ,sinirli asabidir,şanslıdır ,parası boldur,seksi sever .

• Aynen kardeş 5-6 arkadaş var boğa adamlar para için yaşıyor parası bol ama çok pintiler ve sabırsızlar

• bogazına düşkündür , sosyal ortamları sever , hediye almaya bayılır ama belli etmez.

• üşengecim kıskancım boğazıma düşkünüm asabiyim çabuk sinirlenirim çabuk sönerim bitti.

• Normal bir erkek neyden etkilenirse, o da ondan etkilenir.

Kızlar Ne Diyor 12

• über menschtir desem, zodiac'a haksızlık etmiş sayılmam. öyledir bu Boğa burcu.

• hiçbir şey anlamadım yahu :)

• sevgilim boğa aman ha sinirlendirme sakın..

• dikkat ederim, teşekkürler uyarın için

• İdeal erkek. Hem rahatına düşkün, hem de çok başarılı. Yemeğe düşkündürler. Sevgi konusunda sadıktırlar. İnatçı, kafasına koyduğunu mutlaka gerçekleştirir. Kimseden herhangi bir beklentisi olmaz. Kendin ol, yapmacıklığı sevmez. Yufka yüreklidir ama dışarıdan belli etmez, güçlü gözükmeyi sever. Aman diyeyim sinirlendirme, intikamları falan çok fena oluyor.

• rica ederim :)

• teşekkür ederim çok güzel bir açıklama olmuş. yardımı olacaktır bana emin ol :)

• Bir boğa burcu erkeği olarak, yazdıklarınız noktasından virgülüne kadar doğru.

• Duygusal olurlar ama dışarı belli etmek istemezler. İnatçı ve lider bi yapıları da vardır. Bazen çok kararsız olurlar ve evcimendirler.

• rica ederim.

• teşekkür ederim

• İlgi ve sevilmek isterler. Tam bi evlilik erkeğidir aslında. İnatçıdır, istediği olmayınca hemen kızar.

• Hemen kızmak mı? Bir boğa burcu erkeği asla kolay kolay kızmaz. Hayatımda sinirlendiğim, kızdığım anlar, çok nadirdir. Ama kızınca intikamım acı olur.

• teşekkür ederim

• al evlen

evcimendir, sevince başkasını gözü görmez, sevdiğini şımartır, aşk adamıdır, ince düşünür, yemek yapmayı da yemek yemek kadar sever, beceriklidir...

bunlar iyi yönleriydi :)

gelelim zurnanın zırt dediği yere:

inatçıdır, bi kere birine kinlendi mi bitti o yavrucak orada. ne kadar gülse eğlense, sallamıyo gibi yapsa da katır inadı, fil hafızası ve deve kini geçmişi asla unutmaz.

katır inadı vardır. eğer o amuda kalktığında kendinin değil dünyanın başaşağı durduğunu iddia ediyosa öyledir.

mantıksızdır: sen onu sevdiğine dair mantıklı açıklamalar yap, kanıt sun... yok, olmaz. eğer o senin sevdiğini yüreğinde hissetmediyse inandıramazsın

sabittir: bi restoranta gittiğinde hep aynı masaya oturmak onu mutlu eder, sigarasını hep aynı marketten alır, işe gidip geirken aynı yolu takip eder.

hasıl-ı kelam iyi insanlardr

• Hotdog'un fakei olabilir misin acaba? :((

• çapkındır fakat sevdim mi tm svenlerden. gururludur . inatçı mı inatçıdır . boğa erkeğiyle iş zorr

• :)

• hiç tanımadığın insanlardan insanın kendisi hakkında gerçeğe yakın cevaplar almak güzel!

• inatçııı keçi

• evet sen :)

• yani ben :)))

• fiziksel guce sahip cok..

• babam boğadır .iyi adamdır pek bilmiyorum :D

• boğaya asla yalan söyleme. bir kez kırılırsa güveni bir daha ne yaparsan yap ölsen bile asla inanmaz sana. geri dönüş yoktur.

• tespitler doğru

• :) fazla iyi tanırım.

• biri benden mi bahsediyor.

Yükleniyor...