• Sor
  • Bence

Ayrılık sonrası erkekler nasıldır?

Kısa süreli bir birliktelik havada uçuşan sevgi sözleri ama bir o kadar ilgisizliği, despotluğu..Sonrasında bazı şeyleri kabullenemeyip ayrılmam.. Ve... Daha Fazla

En İyi Görüş

• içinde sevgi varsa sana karşı, tekrar denemeyi düşünüyodur..ama yoksa umursamaz..erkek ayrılığı çabuk unutamaz...kişiden kişiye göre değişir tabi ama genelde böyledir..mutlaka onun üzüntüsünü taşır..senin anlattığına göre bu arkadaş biraz kaygısız..belliki içinde pekte sevgi yok sana karşı..ama seni düşünüyodur mutlaka..

• Peki sevgi hissedilmeden söylenir mi? Neden bir erkek sevmeden seviyorum der ki?

• Öncekileri Göster
    • İnşallah diyeyim o halde. Umarım öyle olur.. Çok teşekkürler Ege bu güzel sohbetin için..

• ben teşekkür ederim...mutlu olmaya çalış :) kib

Erkekler Ne Diyor 12

• Eger gercekten de seviyorsa bil ki şu anda bi kaç köprü deneesi yapıyordur bile

• Köprü denemesi derken ? Anlayamadım :)

• Öncekileri Göster
    • Birşey degil amac yardımcı olmak yoksa bir sebep yok.Ama sen sen ol gercek sevgiyi bul . Tabi emin olmayı bil. bulduktan sonra da onun da gercek sevgisi oldugunu düşünüdürmeye calış ve bunu başar. Hep mutlu olun. Mutsuzluk bende kalsın. iyi günler

• Bunu başarmak o kadar kolay olmuyor malesef.. Özveri, sabır, fedakarlık karşılıklı olunca güzel..
      Tekrar teşekkürler ve iyi günler..

• tekrar gibi bir şey söz konusu olmaz bende biten bitmiştir artık uzatmanın anlamı olmaz ama unutmak kolay olmuyor o bir kesin .

• erkekler ayrılığı hiç kaldıramaz. ben öyleyim. en son duyacağım söz demek bile çıldırtır beni. hiç duymamam gerekn şeydir ayrılık. eğer yoksa içinde ayrılıktan bir sızı bırak gitsin o yaşamaktan insanlıktan nasibsizi. çok iddialıyım ki büyük ruhlar ayılıkla yıkılır... bazıları aşkın kendisine aşık olur. mecburiyetten mi bilmem ama bir zaman sonra bana da tat verdi..ayrılık kavramı bu kadar konuşulmamalı.

• en son aradığında pardon seni tanıyamadım dedim:)) yemek yiyorum deyip telefonu kapattım.

• benm kı de oyledır sanırım karakter olarak sana benzıo hıc akına gelırmı anılar pkı

• elbette gelir gelmez olurmu fakat ona çok değer vermiştim insan kendine verilen değeri bilmesse kötü günlerinde yanında olanı iyi günlerinde unutursa sonrada aradan 1 yıla yakın bir zaman geçtikten sonra ararsa ne demeliydimki sorarım size.

• bir kaç arkadaşıyla bir yere gidip . bir kaç bira biraz muhabbet. arkadaşların teselli verici sözleri. kız dediğin erkeğin elinin kiridir, yarın bir tane daha bulursun.. sonra erkek kendine gelir. ertesi gün unutur ))

• seviyorsa eğer sarhoştur kesin :)

• sevmiyorsa kaale bile almaz. yenisini bulur

• acayip gıcık olurum. mümkünse tekrar ikna eder sonra tekmeyi ben basarım. görsün nasıl oluyomuş diye. bi sefer yapabildim gerçi bunu da. diğerlerinin hepsi koydu. ama zamanla geçiyo yaralar.

• Ya bitmesinin sebebi senin davranışlarınsa ?

• Öncekileri Göster
    • o zaman ya malın önde gideniyimdir, ya da kız zaten kafamda bitmiştir de ayrılmaya bahane arıyorumdur. veya keçiden daha inatçıyımdır (ben değişmem sen değiş modu ) :D

• :))

• her erkek farklıdır kimi ilk günden yeni sevgili arama işlerine başlar kimi ise kendine mezar bakar

• katılıyorum.

• Ayrıldıysam üzülürüm belli etmemiçmek için başka bişe bahane ederim 1 2 gün sarhos takılırım3 gün unuttuğum gündür.

• genelde yeni birini bulur eskiyi unutuverirler. olan eskiye olur.

Kızlar Ne Diyor 4

• bunu hep bende merak etmişimdir ama bizim gbi salya sümük ağlayıp 24 saat düşünmüyorlardur herhalde

• Bu anlattıkların gibi biriyse ozaman seni hiç sevmemiş demektir. Onu tekrar yaşamak isteyişini ve onunla geçirdiğiniz güzel günleri hatırlama ve istemen normal. Ama bir yandanda sana yaptığı haksızlıkları düşün ve yavaştan kendini unutturmaya alıştır derim ben

• bu erkek tipi adamı hasta eden tiplerdir..bn yeni kurtuldum..bnce bian önce sende kurtul..yoksa çok üzülürsün

• bence belli etmeselerde kızalrdan daha çok etkileniyorlar sadece gururlarına yediremedikleri için belli etmiyorlar :))

• etkilense niye terk etsin ? terkedilen erkeğe de en fazla 2 gün koyar.

Yükleniyor...