Saç tellerini kalınlaştırmak için neler yapılır? Kız kardeşimin sorunundan kurtarın beni.

Kız kardeşim bu aralar çok sorunlu, huyu suyu değişti. Neymiş işte saç telleri çok inceymiş falan kuaför bişey söylemiş pek işe yaramamış mı ne ya, yardımcı olabilecek biri var mı saç tellerini kalınlaştırcak bişi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• valla böyle bişiy olduğunu pek sanmıyorum. saç telleri doğuştan ince yada kalındır, kalınlaştıramaz sadece güçlendirebilir.

Kızlar Ne Diyor 4

• kızkardeşini yeniden yaratmamız zor önce kendini kabullenmesi gerektiğine dair inancını yüksek tutmakla başlayabilir, ileride başka şeylerden de memnuniyetsizlik başlarsa sorun olur yani.. genede saç bakım kremlerini deneyebilirsiniz

• çok iyi bi abisin başka bir abi olsa bu kadar ince olmazdı. Tebrikler gizli arkadaşım! :))

• aklin yolu bir. bende aynisini soylicektim

• olsun ama en azından kızcağıza bağırmayıp bir şekilde yol arıyorsun :)

• aa gizliymişim :) ne yalan söyliyim onun ağlayıp zırlamasından bıktım çok takıo huyu suyu deişti aslında ona yardım etmiş olmuyorum kendimi kurtarıyorum sadece :D

• Daha Kalın Saç Telleri için Bakım Kürü

1 çorba kaşığı toz jelatin

Saç tipinize uygun şampuan

Hazırlanışı ve Uygulaması

Toz jelatini şampuan şişesinin içine döküp, çalkalayın.

Saçlarını her zaman bu karışımla yıkasın memnun kalacaktır

• kesinlikle yarıyacaktır deneyen pişman olmaz tabi kızlar için geçerli :))

• Bu İşe Yarayabılır :)

• teşekürler :)

• : ) Ah şu ergenlik dönemi benim yolumdan geliyor kardeşin : ) saç tellerinin uçlarına el kremi sürsün herhangi bi el kremı saçlarını yıkadıktan sonra ve düzgünge tarasın : ) etkisini gösterir.

• ahaha saol :)

Erkekler Ne Diyor 1

• işte size mucize...samimi söylüyorum..

kara turp suyu...saf turp suyu...15 günde mucize keltoş hanımlarada..özellikle..

Yükleniyor...