Lütfen biri çözsün... Yardım edin. Çıldırmak üzereyim!

6 ay önce yeni bir arkadaşla çalışmaya başladık.önce sıradan muhabbetimiz vardı sonra beni yakın arkadaşımla kıskandırmaya çalıştı ve arkadaşım ona aşık oldu.sonra ben uzak durunca ustume geldi ve o kızla sadece dost olarak gördügünü söyledi.hareketlerini bir türlü anlayamıyorum.beni görmek için hep bahane uyduruyor direk gelmiyor yanıma ve yanımdaki arkadaşımı kullanıyor beni kıskanıyor beni kıskandırmaya çalışıyor özellikle yanımdaki arkadaşımla.gözlerime bakamıyor hep kaçırıyor ben bakmayınca baktıgını fark ettim.herkese cevap verebiliyor ben ne dersem diyeyim cevap vermiyor hatta hakaret etsem bile hep karsımda susuyor.sözlerimi pür dikkat dinliyor hatta her sözümü kendi üstüne çekip alınıyor.bu ailevi nedenlerden dolayı işi bıraktı ve gitmek zorunda kaldı.herkesle vedaştı ama benimle söyle bir veda etti anlayamadım.hadi kendine iyi bak.herşey için teşekkürler ve hiç birşey için üzülme dedi.hoşçakal bile demedi.grşrz demedi.küs degiliz.kırgın degiliz.hatta benim için önemli birisin dedim biliyorum dedi ve sustu.gitme dedim nede olsa beni baglayan bir neden yok dedi.bende geleyimmi dedim gerek yok dedi.gittigin için çok üzülüyorum dedim.sustu.seni çok özleyecegim dedim sustu.görüşecekmiyiz ilerde dedim cevap vermedi.dogru düzgün bir veda bile etmedi ya sen benim arkadaşımsın dostumsun güzel günler geçirdik hadi hşçkal demedi.söyledigi tek söz kib.herşey için teşekkürler.hiç bir sey için üzülme.ne demek istedi ne yapmaya calıştı anlayamadım...lütfen yorumlarınızı bekliyorum.ben hiç anlayamadım...şimdiden herkese teşekkür ederim yardımlarınız için...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Elemanın psikolojik problemleri var; kendine dert edinmeden hayatına bak. İlişkilerim boyunca öğrendiğim en önemli şey; "aile içi problemleri olan insanlardan kaçın" oldu. Henüz başaramadım çünkü bir şekilde beni buldular; ben de seçiçi davranmayıp kabul ettim her birini ve bir şans tanıdım hayata her zaman. Sonra üzülen onlar mı oldu? Tabii ki de hayır; genelde üzerine fazla düşünce terkedilen oluyorsun. Yine sen üzülüyorsun.. Ama bir sonrakinde başarılı olacağıma inanıyorum (u.u) Sen de öyle yap; boşa üzme kendini.

Erkekler Ne Diyor 10

• Seni seviyor. Ama onun için bu imkansız aşk...

• Soru çok uzun valla bayıldım okurken :))

• bu tarz olayların hep yaş grubunu merak etmişimdir :) acba diyorum eskiden bizde mi böyleydik de şmdi garip geliyor :))

• niye iki defa sordun ki ne gerek vardı.ayrılmış bitmiş.biz 4 yıl ayrı şehirlerde yaşadık ama sonuç değişmedi.gerçekten sevmiyosa kişi aynı evde de yaşasa bişey değişmez.ama içinde asıl sevgiyi taşıyosa dünyanın öbür ucuna da gitse ayrılamaz sevdiğinden

• ya sunu anlamadım seviyor ama ne ayrıldı ne ayrılmadı çözemedim...kafam karıştı..

• bitaraf olan bertaraf olur.o yapamıyosa sen yap ne olmasını istiyosan.ama beni en yakın arkadaşımla kıskandırmaya kalkacak ve en yakın arkadaşım buna aşık olcak...ikisini de silerim.oldu bu bi kere ve intikamım çok acı oldu...

• bu adam seni istemiş ama sana açılamamış gibi geliyor

• artık gidmiş peşinden bişeyler yapmaya çalısma onun hayatının duzenınıde bozma ... zaten uzak oldugu zman mesafe unutturuyo emın ol... boylelıkle guzel hatırlarsınız bırbırınızı ...

• duygularını ifade edemeyen ve oyuncu bir adam.duygusal baskı yapmak yerine bir araya gelirseniz eğlenceli vakit geçirebileceğinizi söylesen daha sıradan bir şey gibi göstersen şu an beraberdiniz.

• Sanki söylemek istediği herşey içinde patlamış gibi.Patladı,gitti.

• bu adam senden hoşlanmış, sana attığı zarfların tamamı acaba sende de bişeyler var mı yok mu die emin olmak içindi. tahminim senin hakkında net yorum yapamadı ve mağlup olmuş bi edayla senle vedalaştı. bişeyler söylemek istiyodu belki ancak sende ki duvarı aşamadı tüm herşey içinde patladı.

• içinde patladı derken.adam akıllı veda etmemesini anlam veremiyorum.kal dedim kalmadı bende seninle geleyim dedim gerek yok dedi...tamam vedalaşalım dedim onada tuaf cevap verdi hiç bir şey için üzülme dedi...anlamadım...

• Öncekileri Göster
    • enteresan sevgili gizli :) yorumsuz kaldım
      umarım mutlu olursun

• teşekkür ederim...

• yalan rüzgarı

Kızlar Ne Diyor 1

• bence o bahsetttiğin kız arkadaşnla aralarında bişeyler olmuş,sen de pek yüz vermemişsinn,o da hala senden hoşlandığı için bi yandan da suçluluk duygusuyla telafi edilemez bişey yaptığını hissetmiş ve uzaklaşmak istemiş...nedense böyle hissettim...hiçbirşey için üzülme demesii,ve susması aklımı karıştırdı..var bence suçluluk duyduğu bişeyler..yoksa irdelerdi seni yeniden kazanmak için uğraşırdı...

• ya aslında kızla arasında bir sey yok sanırım.çünkü ben varken samimi ben yokken soguk bilemiyorum kızla aramda hiç bisey yok diyor...neden susuyor anlamıyorum hiç birsey için üzülme kendine iyi bak dedi ayrılırken.anlayamadım bir turlu...

• Öncekileri Göster
    • o zaman ona tekrar ulaşabilecegin facebook,rtak ar.falan warsa gözünü önünde ol ve kendini hatırlat derim..yani istekli oldgunu anlasın zaten ilgileniosa bi şekilde ulaşıcaktır...o veda herkese yapılmaz belli ki bişiler hissediyodu ama soğumuş olabilir sıkılmış olabilir yada artık istemiyo olabilir..hani bazen artık istesen de bişeylerin eski tadı kalmaz yaa o modda olabilir..

• hmm birde böyle deniyecegim.facesi var bende tlf nosuda var.bu arada hadi sonkez senin fotonu çekeyim demiştim sonkez sen gitmeden hatıra kalsın diye sana veririm dedim sonra fotosunu çektim verdim ve sende kalsın dedi.bir erkek neden tek çektirdigi fotosunu başkasına bırakırki..

Yükleniyor...