• Sor
  • Bence

Kibar ve Zarif nasıl olunur?

Yani daha önce bundan yoksun kalmış biri bunu nasıl başarır, ne kadar sürede başarır? Yardım ederseniz sevinirim. Bayanlar hep kibar ve zarif mi olmalı yoksa olduğu gibi mi? diyelimki çok dik konuşuyorsunuz ama hiç kötü amacınız yok bu karşı tarafı kırar mı ve o da sizi kıracak birşey söylemesini gerektirir mi?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• aslında kibar ve zarif olmalı bir kadın. ama yerine göre biraz esnetebilirsin bence. kibar kadın; küfür etmemeli, teşekkür etmeli, özür dilemeyi bilmeli, güler yüzlü olmalı, düzgün türkçe konuşmalı, yemek yiyişine dikkat etmeli, çatal ve bıçak kullanabilmeli, ağır davranmalı aceleci tavır (ki bu bende oldukça var) hoş değil, gülerken çok dikkat çeken şekilde gülmemeli bunlar zerafet ölçüsü sayılabilir.

• teşekkür ederim canım :)) çoğu yazdığın bende var ama diğerleri yok :) sanırım ortalardayız :)

• Öncekileri Göster
    • tamamen size olan saygımdan beydendiciğim :)) :D

• aman efendim teveccühünüz...

Erkekler Ne Diyor 2

• Bayanın meziyetlerindendir kibar ve zarif olmak. Çok dik konuşuyorsa sanırım kırıcı olabilir. Ama iyi tanıyan, seven ve kötü niyet olmadığını bilen biri buna katlanabilir sanırım.Daha önce bundan yoksun kalmış birisi ancak karşısındakini çok severse değişmekte başarılı olabilir kanımca.

• hadi yaa .. :)) teşekkür ederim efendim :)

• Reca ederim hanımefendi :)

• :))))) şşşi çaktırma kimse yazmıyo zaten hahahah

• görürsün birazdan başlarlar :))) asıl sen daha çaktırma derken çaktırıyon beya :D madem kibar görmüyon bizi hadi yaz bakam nasıl kibar olunurmuş? nasıl zarif olunurmuş? belki oluruz belli olmaz :)

• Öncekileri Göster
    • ben yazdım

• bak bak aşağıda meraklı nın yaptığı yoruma bak bir kız teşekkür etmeli küfür etmememeli özür dilemeyi bilmeli güler yüzlü olmalı düzgün türkçe konuşmalı yemek yiyişine dikkat etmeli çatal ve bıçak kullanabilmeli diyo bunların hepside bana uyuyo demekki neymiş o kadarda kötü değilmişiz di mi :))

Kızlar Ne Diyor 4

• kimin ne dediği ilgilendirmez ya ben neysem oyumdur kendimi değiştiremem öyle kabul etsinler eğer sende kendini beğenmiyorsan istemen yeter bu sefer istediğin gibi davran

• haklısın canım..

• Nasıl kibar ve zarif olunacağına dair kurs önerilerimi sıralayayım:1. Tiyatro kursu.2. Diksiyon kursu.3. Lokantacılık ve konaklama hizmetleri kursu.4. Mankenlik kursu.Bu kurslara devam edip sertifikanı alınca, ister istemez kibar ve zarif bir kadına evrilirsin zaten.

• bu kurslar kaç para bi de onu söylermisin :D doğru söylüyorsun gerçekten bunların yararı olduğunu bende duymuştum

• Öncekileri Göster
    • İstanbul'da oturmuyorsun. O halde Halk Eğitim Merkezlerinin ya da İşkur'un kurslarını araştırmanı tavsiye ederim. Oturduğun il veya ilçenin belediyesi de ilgili kurslar açmış olabilir.

• muhakkak :) teşekkürler canım :)

• Bunların belli kuralları vardır. Sana bu konuda güzel bir kitap önerebilirim; "herşeyin bir adabı var". Konuşma, tavır , davranış, duruş , aklına gelen her tür hareket kendinden bir parça da katarak kibar, zarif, düşünceli diye tanımlanabilir.Karşındakini de düşünmek bunda önemli bir faktördür. Genel olarak kibar olmak; terbiye kurallarına riayet etmek, güzel konuşmak, bakımlı ve dzgün bir duruşa sahip olmaktır. O kadar çok kuralı vardır ki aslında...Nasıl olduğuna dikkat etmek istiyorsanız etrafınızda bu şekilde adlandırdığınız kişilerin tarzını izleyin, yaptıklarını takip edin, pek çok ipucu alacaksınız eminim ki..

• teşekkür ederim gerçekten bu kitabı alıcam sanırım faydası olacağına inanıyorum bu güzel yorum içinde sağolun

• Ne demek, umarım bulabilirsin, benimkini ben bir arkadaşıma vermiştim geri getirmedi:), yoksa sana seve seve gönderirdim..

• teşekkür ederim canım yardım severliğin için ayrıyetten teşekkür ederim :)

• Var ya benim tanımımı yapmışsın.Kibar ve zarif:))

• hadi ya :) ne güzel :) tam bi hatunsun yani :)

• Öncekileri Göster
    • hamamada gidilmiyo artık anında kız seçiyorlar sanki kız pazar töbe ya Rabbim :)

• :))haha

Yükleniyor...