• Sor
  • Bence

Erkeklere göre güzel kadın bacakları nasıl olmalı?

Hep merak etmişimdir, bir erkek kalın bacaklardan mı hoşlanır yoksa ince bacaklardan mı? Peki ya ayak bilekleri ?

Güncellemeler:
cevaplarınız için teşekkür ederim :)

En İyi Görüş

• erkekler ne tombul nede çubuk gibi bacak isterler. dokunduklarında ellerine gelecek onları tatmin edecek yumuşaklıkta hafif etli olmalı :)

• Gizlenmeye ne gerek var bu güzel cevap için:)))

• :) hadi yaaa.. hakverdiniz yani söylediklerime

Erkekler Ne Diyor 9

• Hanımlar erken davranmış cevap vermekte ama tamamen haklılar :nedesembilemedim: "Kalın boru gibi bacaklardan da hoşlanmazlar her an kırılcak gibi olan bacaklardan da .. Ortası olmalı"gizli kullanıcı: "erkekler ne tombul nede çubuk gibi bacak isterler. dokunduklarında ellerine gelecek onları tatmin edecek yumuşaklıkta hafif etli olmalı :)"

• bunu sözlerle nasıl tarif edebilim bilmem bence kıyafete göre de değişir

• ne çok kalın ne de çok ince bacak normali güzel ve seksidir. Çalı gibi bacaklardan hiç hoşlanmam benim zevkim bu

• öncellikle kılsız olmalı !daha sonra için başka şeyler derim...

• ben bacağa bacak demem bacak benim olmadıkça dermişim...

• pürüzsüz ve narin. yenir :))

• Bir kere alt tarafı ile üst tarafı orantılı olacak bir diğerinden ne çok kalın ne de çok ince olmamalı. Bacağın kaf bölgesi biraz çıkık olmalı ama kaslı olmamalı. Bilekler ince olmalı. Toptan bakılacak olursa da pürüzsüz ve de kesinlikle kılsız olmalı...

• tayt giydiğinde altına adidas yada converse ile tamamladıgında ... goruntu muthis oturmuş ise işte o bacak benim ideal bacak katagorime girer :D

• fazla birşey söylemeye gerek yok bayan arkadaşlarımız vermiş zaten cevabı.:))

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkekler kadının bacaklarının inceliği veya kalınlığıyla ilgilenmezler.. Onların baktıkları tek şey; Kadın ona karşı bacaklarını açsın, başka şey istemezler.. İstedikleri tek şey "orayı" görmek.. :)

• Erkekler tabiki de uzun bacaklı kadınlardan hoşlanır. Onlara göre daha çekici duruyor :)

• bunu söylediğine göre muhtemelen öylesin :D

• Bir şey daha eklemek istedim; pürüzsüz teni olan bacakları beğeniyorlar...

• o ağdayla kısmen oluor ya :)

• siyah ince çorapların bacakları daha güzel gösterdiğinin farkındalar ağdaya gerek yok bence..başka planları yoksa tabi...

• Basenler ne çok ince ne de çok yayvan olmalı. Ayak bilekleri incecik olsun ister. Ama hafif basen de olması gerekiyo bizim erkeklerin beğenmesi için.

• Kalın boru gibi bacaklardan da hoşlanmazlar her an kırılcak gibi olan bacaklardan da .. Ortası olmalı

Yükleniyor...