• Sor
  • Bence

Sevgilim beni aldattı nasıl intikam alabilirim?

Sevgilim beni aldattı nasıl intikam alabilirim onu bu durumdan dolayı pişman etmek için ne yapmalıyım ?

En İyi Görüş

• hayatından çıkar ve bu konuda hiç bir açılamam yapmasadece sus

• pekii

• Öncekileri Göster
    • niye

• kadın ve susmak kelimleri aynı cümlede kullandıgım için olaiblir mi :D

Erkekler Ne Diyor 12

• sakın "kısas a kısas " deneme . böyle birşeyi kabul etmiyorsan ona güle güle .sana mutluluklarla dolu yeni bir hayat diliyorum

• Haberin olduğunu biliyor o zaman. Susmak en buyuk eylemdir,konuşma:)

• peki sağol :)

• hiç bişey yapma sadece karakterli ol. Yüzüne karsı mutluluk dile sen gül eğlen ona batar hareketlerin

• Seni aldattı diye intikam alman seni basitleştirir. Ama susman yüceltir... Hiç gerek yok intikama...Çünkü o, seni aldattığı kişiyide bir gün aldatacak...

• intikam soğuk yenildiği zaman güzeldir felsefesiyle hareket edip bir süre sonra yapılırsa daha bi koyar insana.

• ne yanı intikam için sende bir erkeklemı yapıcan bu etik ahlaka ayrkırı senın yapacağın tek iş sktir et senı hak eden sneı seven gözlerinin içine bakan bırısını bul tatlım boşver o hıyarı

• görmezden gelmek basitlerştirmek en büyük cezadır. Birde madem aldattı sende sünger çek yeni aşklar peşinden koş

• olurr

• sana kalmış arkadaşım onun aldattığı şekilde intikam alacam dersen onada saygı duyarız ama ne yaparsan yap pişman olmayacağın bir şey yap

• .Sevgilinin seni aldattığı kızın eski sevgililerinden ya da hoşlandığı erkeklerden birisi ile birlikte ol, sevgilin başka erkekle seni görüne zaten kıskanır, üstüne üstelik bi de sana tercih ettiği kızın da damarına basmış olursunal sana tek hamle ile çifte intikam :D

• :D

• İntikam almak duygusu tehlikelidir.ondan kurtulduğuna şükretve hayatına devam et

• aynen doğru dedin

• eşşek sudan gelinceye kadar döv

• oldu başkaa

• sen dövemezsen ben dövim

• onun umrunda olmaz asla

Kızlar Ne Diyor 6

• unut ve affet en güzel intikam

• arama sorma ilgilenme.. hiç onun seviyesine inme.. başka aşklara yelken aç:)

• deniyceemm :D

• Bırak bence hiçbirşey yapma..Kendini zorlama.. Ne hali varsa görsün..Karakterini bozma

• İntikam basit insanlarin eylemidir, susmak ve bir daha yuzune bakmamak onu en cok yipratan sey olur. Ve senin mutlu gorunmen, depresyonda olmaman.

• evet bunu yapıcam

• Ozel mesaj ile konusabiliriz tatlim. Yardimci olurum.

• intikam alma allaha havale et belada okuma döner seni bulur sen allaha havale et o öteki tarafta cezasını bulur senin kıymetini inşallah birgün anlarda pişman olur o zamand aiş işten geçer sen üzülme canım boşver allah herşeyin en iyisini bilir iyiki öğrenmişsin öğrenmeseydin seni kandırmaya devam edecekti tatlı cannı sıkma sakın onla ilgili herşeyi at yoluna bak önünd eçok güzel günler var sen kendini üzeerek o günlerini nmahvetme iziin verme buna intikamda alma sakın onun durumuna düşme onun yaptığını yapma...

• Sende onu aldat durum eşitlensin.

Yükleniyor...