Sempatik erkek nasıl olunur?

Sempatik erkek nasıl oluyor biraz açabilirmisiniz ? Ne derece etkilenirsiniz sempatik birinden ?

Güncellemeler:
Sempatik nasıl olunur değildi sorum ama sağolsun düzenleyen moderatör çok farklı bi boyut getirmiş olaya :) teşekkürler yorumlara

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sempatik, espritüel bi kişiliktir...ve kişilik ile yakışıklılığı nasıl karşılaştırdınız anlamadım :) ama bu doğal bişeydir...Ben sempatik olcam diyip olamazsın...Mesela her komik adamda sempatik değildir...Sempatikliğin daha geniş bi yönü vardır...

Kızlar Ne Diyor 13

• güneşi beklerken dizisinden kerem karakteri

• sempatık olunmaz sempatık dogulur:))

• sempatik olmaya uğraşan tiplere acayip gıcık oluorm mümkünse içinden gelmiosa yormasn kenedeni

• Olmaya çalışılarak olunan bir şey değil öncelikle.Sempatiksindir yada değilsindir.Bu kadar basit.

• Ümit Erdim mesela sempatik birisi :)

• Senin icinde olan bisey yoksa yoktr

• sempatik erkek tipiyle espirileriyle falan tatlı erkektir ya iyidir sempatik erkekler ama ben sadece arkadaş olarak severim sempatik erkekleri

• S*ktir et olmadı olmayacakta biz sadece öyle zannedeceğiz baştaa

• sempatik erkek tatlı gülünce yüzünden güller acan seker gibi yanakları ısırılası erkektir yakısıklı da olur aynı zamanda mesela eser yenerler gibi :)

• içten ve samimi olmak gerek önce , bunun içinde kendin olmalısın, oda özgüven gerektirir,

• Bence yakışıklılarda sempatik olabilir cevaplar her ne kadar bu yönde olmasada ;)Sempatik güler yüzlü cana yakın sevimli sıcakkanlı iyimser anlamında :))

• Rica ederim :))

• sonunda açıklayıcı 1 yorum, teşekkürler :D

• çevresinde kişiliği beğenilen erkek olabhilir mi acaba

• yakısıklı dıılsın ama gıderın var demek

• :))) Güzel cevap ++

• aaaaaaaaaaaaaa sempatikliğin nasıl olduğunu soruyorum ben :D kmse bana öyle bişi söylemedi herkes bi anlamlar çıkarma peşinde :D

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...