Aranızda "içim dışım bir" diyebilecek olan var mı?

ğaptiyeğapğap
biliyorum şimdi kesin cevap olarak "içim dışım bir" deyip espri yaptığını sanan dallamalar çıkacak aranızdan. buna rağmen başlığa dokunmayacağım hiç. varsın çıksın. alışmak lazım bir yerde
-------

hepimizde tanımadığımız, kişiliği hakkında en ufak fikrimizin olmadığı insanları ilk gördüğümüzde az buçuk bir fikir uyanır. (çok huysuz, depresif, yalaka, çapkın, kendini bir nimetten sayan vs vs.)

soruma gelecek olursam..
sizi hiç tanımayan biri ilk görüşte sizin hakkınızda isabetli tahminlerde bulunabilir mi?

"ben içi dışı bir, apaçık, net, nasıl görünüyorsam öyle biriyim" diyebilir misiniz?

yoksa "ben iç dünyamda bambaşka bir insanım. yabancı bir insanı bırak beni en yakın dostum bile tam olarak tanıyamaz. sürprizlerle doluyum" mu dersiniz?

aranızda "içim dışım bir" diyebilecek olan var mı?
Aranızda "içim dışım bir" diyebilecek olan var mı?